Jump to content



Препоръчани коментари

Напротив, купили са си го. Днес още двама се похвалиха, че са си го купили.

 

Хора от чужбина ли? Ако са си го купили както и аз - ясна работата.

Поръчах си го и ще си ме чака в България, но тук няма откъде да си го взема или да чуя песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора от чужбина ли? Ако са си го купили както и аз - ясна работата.

Поръчах си го и ще си ме чака в България, но тук няма откъде да си го взема или да чуя песните.

 

Не, от България са. Снимали са го във фейса си.

 

Измъкни ме от тая рокля вече, не издържам от теб да съм далече.

Най-доброто отлагаш за накрая, но рискуваш да спра да го желая.

Измъкни ме от тая рокля вече, не издържам от теб да съм далече,

мойто тяло нахално и горещо ще изпробва с тебе всяко нещо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стискайте си го - в момента можеше Райнето да е обсъждана с музиката си, но не. Колко дни станаха откакто е излязъл албумът, а все едно не е пускала нищо. Няма да накарате хората да си го вземат по този начин - който наистина има интерес,си го е купил/поръчал още първия ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стискайте си го - в момента можеше Райнето да е обсъждана с музиката си, но не. Колко дни станаха откакто е излязъл албумът, а все едно не е пускала нищо. Няма да накарате хората да си го вземат по този начин - който наистина има интерес,си го е купил/поръчал още първия ден.

Виж сега и аз искам да чуя албума, но реално погледнато абсолютно никой не е длъжен да качва даден албум. Те са дали 9лв. и те решават какво да правят с него.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След като нямате интерес към албума какво е това коментиране и молене за новите песни? Разбира се, че феновете на Райна няма да качат албума и да и подлеят вода. Който иска да си го закупи, поне е качествен продукт с истинска музика вътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради ей такива мишоци като вас ще ида и ще дам 9 лв. да и пусна трите супер хита в интернет...Егати племето сте, заклевам се. Прави са хората, който иска ще иде и пак ще си купи албума, ако си заслужават новите песни или има фаворити вътре от старите песни. То бива, бива злоба, ама вашето на нищо не прилича....Ама няма да и купя албума, заради едно нейно изказване преди години, че феновете, които купували албумите и били балъци, а тя ходила по почивки и екскурзии със парите от копията или нещо подобно! :mf_surrender:
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради ей такива мишоци като вас ще ида и ще дам 9 лв. да и пусна трите супер хита в интернет...Егати племето сте, заклевам се. Прави са хората, който иска ще иде и пак ще си купи албума, ако си заслужават новите песни или има фаворити вътре от старите песни. То бива, бива злоба, ама вашето на нищо не прилича....Ама няма да и купя албума, заради едно нейно изказване преди години, че феновете, които купували албумите и били балъци, а тя ходила по почивки и екскурзии със парите от копията или нещо подобно! :mf_surrender:

 

Злобата идва от теб в случая. И ти се водиш модератор, обиждайки толкова нагло? Никой не те кара на сила да си купуваш албума, ако щеш си го взимай. Супер нагъл си, след като парадираш, че не ти пука за Райна и песните и, да пишеш подобни постове и да опрекваш хората, които са дали пари за албума, какво да правят с него. Моля Фаст и Стела да се намесят и да му сложат проценти заради обида. М____и сте всички тук, които искате на готово албума и песните.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще се надяваме да получим албума "на готово", такава е целта на форума все пак. Не се смятам за "балък", че да дам пари за Райна. Когато друг качва дискове, теглите с кеф, а щом вие си вземете някой албум - "няма да го качим, купете си го". Ако Гера беше пуснала албум и видя, че толкова време никой не го е качил, определено бих го публикувал. Преди време самият аз качих беста й от "Златните хитове". Дори самите певачки нямат полза новите им парчета да се слушат от 10 човека. Неслучайно някои си качват песните сами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това винаги е било форум за музика, а форумът на Планета беше за чесане на езици. Откакто Хуба и Хариета махнаха Планетския, тук стана някакъв хибрид, а резултатите не закъсняха. На мен последните три песни на Райна ми харесват, възхитих се от представянето на концерта на Планета с туърка и смятам, че така трябва да протича всяка една поява на сцена на такъв тип концерт, но като не съм й голям почитател и не припадам по нея, ми е все тая дали някой ще пусне новите й три "мегахита" тук или не. Ако никога не бъдат качени :lol: губи само тя, защото ще си ги слушат няколкото човека, които са си купили албума. Ако се качат- дали сега или със закъснение от няколко дни, било то тук или Планета го направят в Ютуб, няма абсолютно никакво значение, защото рано или късно ще бъде факт. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради ей такива мишоци като вас ще ида и ще дам 9 лв. да и пусна трите супер хита в интернет...Егати племето сте, заклевам се. Прави са хората, който иска ще иде и пак ще си купи албума, ако си заслужават новите песни или има фаворити вътре от старите песни. То бива, бива злоба, ама вашето на нищо не прилича....Ама няма да и купя албума, заради едно нейно изказване преди години, че феновете, които купували албумите и били балъци, а тя ходила по почивки и екскурзии със парите от копията или нещо подобно! :mf_surrender:

Недей. Показателна е липсата на интерес. Всички други албуми се качват до ден-два. Очевидно никой не би си закупил албум на Райна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз самият нямам албумът, нито съм чул новите песни, но не правя драми. Купил съм си го, и ще ми го изпратят от България, когато пристигне - тогава. Не съм тръгнал да се моля на хора, които знам, че го имат, защото не са ми длъжни. Както виждате не се тръшкам и не правя панаири като някои тук. Балъци бяха наречени всички, които плюха Райна преди 15 години мисля, отново безпричинно. Сменете плочата, защото се изтърка. "Тежко мина младостта" е обявен за най-продаван албум миналата година, сигурен съм, че и "Една на милион" ще генерира високи продажби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злобата идва от теб в случая. И ти се водиш модератор, обиждайки толкова нагло? Никой не те кара на сила да си купуваш албума, ако щеш си го взимай. Супер нагъл си, след като парадираш, че не ти пука за Райна и песните и, да пишеш подобни постове и да опрекваш хората, които са дали пари за албума, какво да правят с него. Моля Фаст и Стела да се намесят и да му сложат проценти заради обида. М____и сте всички тук, които искате на готово албума и песните.. :Vishenka_05:

Абе г-н Агов като се качи друг нов албум си го теглиш нали? Какво си тръгнал да се възмущаваш сякаш, ако изтекът в нета скъпоценните песни на Райнето ти ще настъпи края на света. Райна ходи си вее полите в топлите страни. Пътува и се обогатява, а вие се вайкате за 3 незначителни песнички. 😂

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе г-н Агов като се качи друг нов албум си го теглиш нали? Какво си тръгнал да се възмущаваш сякаш, ако изтекът в нета скъпоценните песни на Райнето ти ще настъпи края на света. Райна ходи си вее полите в топлите страни. Пътува и се обогатява, а вие се вайкате за 3 незначителни песнички. 😂

 

Все едно ми е дали песните ще изтекат или не, тъкмо и аз ще мога да ги чуя. Възмушавам се от хамалското ти поведение и от факта, че повечето тук изкарвате Райна пропаднала, бита карта и пр., а се молите за песните като за последно т.е. си противоречите. Ако ще поддържате някаква теза, по-добре карайте на нея и не се интересувайте от творчеството на въпросната. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно ми е дали песните ще изтекат или не, тъкмо и аз ще мога да ги чуя. Възмушавам се от хамалското ти поведение и от факта, че повечето тук изкарвате Райна пропаднала, бита карта и пр., а се молите за песните като за последно т.е. си противоречите. Ако ще поддържате някаква теза, по-добре карайте на нея и не се интересувайте от творчеството на въпросната. :Vishenka_05:
Какво се нервираш?

Тя Райна си го е изпяла...

 

 

Какво да направи жената, че я оножда ММА боец, който я обича и обгрижва, а те са нон стоп саминки. Каква вина носи Райнушата, че е обиколила света, а те - само Рамания...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте табелка Респект и го купувам. :3fdb8960598fa63e: :roll1:

Райна може да не ми допада като човек, но все пак да ми е интересно да чуя новите парчета - какво странно има? Дори тя нацелва готини песни понякога. Вместо да се радвате, че има някакъв интерес, вие подмятате "Ама нали не се вълнувахте от нея" и т.н.

Почивките и бойците й не ме касаят - те нямат нищо общо с кариерата й на певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си купя албума от уважение към труда на Райна.Доста разнообразни песни има, а и тук са включени най-големите и хитове за последното десетилетие на сцена.В пъти по-силен от "Вътре в мен".

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите песни са ужасни. Дори предишните три са по-добре.

Това Измъкни ме е като някоя песен на Кали, не й знам името. И една Нефи имаше с подобно парче.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...