Jump to content



Препоръчани коментари

Обложката е ужас. Пуснете да чуем новите песни. :P

 

Не е чак толкова зле, колкото си мислих всъщност. "Тежко мина младостта" е обявен като най-продаваното фолклорно заглавие за 2018, да видим "Една на милион" как ще се развие. Дано новите песни си струват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой е качил песента на Райна "Още 5-6 минути" в youtube като си мислят, че я имат. Качили я с ужасно качество дето се беше появила преди и претендират, че имат песента, смешници. Какво ли не правят някои за слава да трупат само и само гледания и лайкове. Кой знае колко е различна песента в албума и колко по-хубаво звучи в албума, ама иначе я имали. Излагат се просто.

 

Айдее, дойде дълго чакания SMS за албумите на Райна и Борис Дали. Отивам да си ги взема и албума на Рики. 🎉🎉🎉🎉

Днес е като Нова Година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си го слушам албумчето в момента. И трите песни са бързи. Пристигнаха ми албумите в голяма папка на Пайнер и с календарчета на Райна, Борис Дали, Галена и Преслава за 2019. Преслава ми е излишна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си ми размазания грим,

Ти единствен си в моя филм, ти си чувство до живот, ти си бяс изпълнен с любов

Ти си ми размазания грим, разплачи ме пак си ми любим, но да виждам до живот как очите ти крещят любов

 

От мойте целувки изтръпнал, настръхнал не даваш секунда да бъда без теб, пречиш да дишам, но те обичам даже и когато мразя те

 

Връщай ме, вбесявай ме, крещи, като луд реенувай ме и ти, но да виждам до живот твоя бяс изпълнен с любов

 

 

Целувки, шамари, любов и скандали с това сме известни навсякъде с теб,

но помежду ни без лудостта ни все едно без въздух сме.

 

Не чувам, не виждам, не мисля, не дишам, когато ме пипнеш, изпушвам съвсем. Ти си човекът, който отключва цялата налична лудост в мен

Link to comment
Сподели в други сайтове

И трите песни са бързи.

Язък, на мен "5-6 минути" ми звучеше като балада от демото.

 

Сега цял ден ще пишеш фрази от текстовете, мислейки си, че дразниш някого. Няма що.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък, на мен "5-6 минути" ми звучеше като балада от демото.

 

Сега цял ден ще пишеш фрази от текстовете, мислейки си, че дразниш някого. Няма що.

 

Няма да е цял ден, защото в 15:00 тръгвам на работа. Райна ми каза,че съм голяма нинджа, сигурно съм първата, която имам албума.

Аз съм експресна. От Приморско докато бях, пратих през телефона имейл на склада на Пайнер и днес към 11:00 пристигнаха албумите.

 

Много е ударен албума, любовта й се отразява добре- има за всеки по нещо.

 

Връщай ме, вбесявай ме, крещи, като луд ренувай ме и ти, но да виждам до живот твоя бяс изпълнен с любов.

Връщай ме, вбесявай ме, крещи, труден за обичане бъди, но да виждам до живот как очите ти крещят любов

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ако е - да е" не е точно както е във видеото. Мисля, че е с променен аранжимент.

 

Танче, кои са авторите на "Измъкни ме" и "5-6 минути"? Както и текста на "Размазаният грим"?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък, на мен "5-6 минути" ми звучеше като балада от демото.

 

Сега цял ден ще пишеш фрази от текстовете, мислейки си, че дразниш някого. Няма що.

балада ? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

балада ? :1000 (29):

 

Ирония?

 

Казах го във връзка с това, че при положение, че дефакто вече сме чули "5-6 минути", тя я включва към новите, съобщавайки, че всичките 3 са бързи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирония?

 

Казах го във връзка с това, че при положение, че дефакто вече сме чули "5-6 минути", тя я включва към новите, съобщавайки, че всичките 3 са бързи.

 

 

5-6 мин. за мен си е нова. Това, че се примирявате с ужасното качество и си мислите, че я знаете, грешите.

 

Размазаният грим е на Биолчев, затова е яка и текст на Мариета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

5-6 мин. за мен си е нова. Това, че се примирявате с ужасното качество и си мислите, че я знаете, грешите.

 

Размазаният грим е на Биолчев, затова е яка и текст на Мариета.

Авторите на "Измъкни ме" и "5-6 минути" кои са - музика, текст?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Авторите на "Измъкни ме" и "5-6 минути" кои са - музика, текст?

Авторите на новите песни:

 

"Размазаният грим":

Текст: Мариета Ангелова, Музика и Ар: Мартин Биолчев

 

"5-6 минути"

Текст: Йордан Ботев, Музика и Ар. : Расим Коко

 

"Измъкни ме"

Текст: Мариета Ангелова, Музика и Ар. : Борислав Павлов

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, като искате да чуете си купете албума в Spotify/iTunes/Amazon или си го поръчайте онлайн от магазин на Пайнер. ;)

Пайнер са такива професионалисти, че в iTunes изобщо го няма.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са такива професионалисти, че в iTunes изобщо го няма.

 

Нито в Спотифай. Така или иначе, албумът ще е при мен следващата седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Още 5-6 минути" не ми хареса, въпреки че от записа, който е качен се чува с лошо качество. Бие ми на ретро звучене, но текста и медията не ми допадат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ги пазят, все едно никой няма да ги качи рано или късно...

Явно никой не си е купил албума. :3fdb8960598fa63e:

Зайке айде качи ги, че ние от чужбина няма как да си вземем албума, а онлайн все още го няма...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно никой не си е купил албума. :3fdb8960598fa63e:

Зайке айде качи ги, че ние от чужбина няма как да си вземем албума, а онлайн все още го няма...

 

Напротив, купили са си го. Днес още двама се похвалиха, че са си го купили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...