Jump to content



Препоръчани коментари

Аз мисля, че този път е много по-надъхана след успеха на “Зле те чувам” и ще заснеме клип веднага след Америка и до края на април ще го пусне. Все пак и трябва само един ден, за да го заснеме. Дано само песента си струва. Няма право на грешки.

Дано, но много зависи от песента. И след ''Вътре в мен'' беше надъха и пусна няколко месеца след това пусна ''Нищо лично''. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано, но много зависи от песента. И след ''Вътре в мен'' беше надъха и пусна няколко месеца след това пусна ''Нищо лично''. :helpsmilie:

Опазил Бог от подобни песни. Смятам, че тя самата видя какви песни се търсят и харесват и оттук насетне ще е една идея по-комерсиално насочена. Въпреки че трябва да продължава и с по-музикантските неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опазил Бог от подобни песни. Смятам, че тя самата видя какви песни се търсят и харесват и оттук насетне ще е една идея по-комерсиално насочена. Въпреки че трябва да продължава и с по-музикантските неща.

Остава само да гадаем. По-добре нищо да не очакваме за да не се разочароваме.

 

Не сте коментирали бруталното изпълнение на "Сен Тропе" в Америка. Фейсбук гърми с подигравки...

Линк?

Ако трябва да сме честни, никой не пее ''Сен тропе'' добре (ако изкл. лайф записи). Яница, Галена, Теди Александрова, Татяна , Анелия, Гергана и много други са я пяли и звучат комично.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не става дума за изпълнението, а за самата песен. Райна открай време я пее и не знам защо. Няма ли си достатъчно свои песни... Още повече пък в чужбина да я пее. Стига са му вдигали акциите на мангала, а и никой не я отразява тая песен вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не знам защо я пее. Има сумати свои кючеци, с които може да ги вдигне.

Които са по-добри от въпросната на Азис!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да си пее Летния грип, има и други на колеги. Тази е неподходяща за гласа й и само става обект на подигравки. Сама си го прави.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да си пее Летния грип, има и други на колеги. Тази е неподходяща за гласа й и само става обект на подигравки. Сама си го прави.

Подкрепям. Може ли линк да видим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май са го изтрили, защото не го намирам в профилите на хората, които го бяха споделили. В търсачката се откриват само подигравки от страна на народни певици и други кръчмарки.

 

В този профил си го е качил един, не знам дали се намира другаде все още.

https://www.facebook.com/drago.aleksiev/vid...35257529844292/

 

Така отваря ли се?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май са го изтрили, защото не го намирам в профилите на хората, които го бяха споделили. В търсачката се откриват само подигравки от страна на народни певици и други кръчмарки.

 

В този профил си го е качил един, не знам дали се намира другаде все още.

https://www.facebook.com/drago.aleksiev/vid...35257529844292/

 

Така отваря ли се?

 

Хич не я пее като хората. Няма да се учудя ако са я поискали, но все пак си има песни, които ти лежат и такива, които не. Пак е един вид ПР, но черен в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да на баба Нина в Турция доста внимание и обърнаха резняците.А Райна хич не кърти в САЩ.

 

Затова турнето на Райна в Америка е най-успешното, правено от Пайнер, в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали докрая на годината ще ги направи 10? Коментирай! :Vishenka_05:

О, абсурд. Очаквам да направи макс 7 милиона, но това ще е супер. Доста по-хитова се отказа от проекти на топ имената на фирмата. (''Само мой'' на Емилия, ''Все едно ми е'' Емилия и Емануела, ''Кажи ми'' на Анелия и други..)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...