Jump to content



Препоръчани коментари

Супер успешно турне отново се очертава. Браво на Райна, че си изгради супер богат репертоар, което и позволява да бъде канена на всякъде. Да му мислят тези, които робуват на комерса и плейбека и чиито турнета в САЩ са от 3-4 концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално, но напоследък ''Ще ти говоря за любов'' прави по 2-3к гледания на ден!

Вижте статистиката:

пс Гледам, че вече е потвърдила 10 концерта в САЩ! Надявам се поне още 4-5.

 

Къде може да се види тази статистика?

Аз не спирам да я слушам напоследък и тъкмо я пратих на една приятелка, при което тя ми отвърна:

"Какво се сети за тази песен? И ние с приятелката ми говорим за тая песен от 3 дни".

Интересни съвпадения. А иначе песента и изпяването са прекрасни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да си върнете старата версия на youtube за да можете да ги виждате.

При всички песни на Райна се вижда голямо покачване в гледанията. Впечатление ми направиха ''Нежна полиция'', ''Двама'', ''Ще ти говоря за любов'' и ''Големи думи''.

Дано е снимала клип преди да замине за турнето за да е готов за средата на април.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да си върнете старата версия на youtube за да можете да ги виждате.

При всички песни на Райна се вижда голямо покачване в гледанията. Впечатление ми направиха ''Нежна полиция'', ''Двама'', ''Ще ти говоря за любов'' и ''Големи думи''.

Дано е снимала клип преди да замине за турнето за да е готов за средата на април.

 

Мачкаш с пост в Скандалите. :Vishenka_05: Райна остави толкова много красиви песни назад в годините, които на пръв поглед за мнозинството тук бяха неуспешни и забравени, но времето винаги отсява качеството. Дано скандализира с нов тотален хит през април.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачкаш с пост в Скандалите. :Vishenka_05: Райна остави толкова много красиви песни назад в годините, които на пръв поглед за мнозинството тук бяха неуспешни и забравени, но времето винаги отсява качеството. Дано скандализира с нов тотален хит през април.

О, горката трябва много да внимава. За първи път има толкова популярна песен - няма право на грешки. Време е за ново начало при нея както стана при Яница и преди години с Кали. Има още какво да покаже. Ако иска да прави експерименти да ги пусна с някакви live за фенска и лична консумация.

Много се лъжеш

Виновен

Хвана ли ми

Ако е да е

Тук и сега

Лицемери

Няколко рокли

Написано с любов

Нахално хубава

И дори да боли

Принцеса

Сафари

Зле те чувам

 

Очертава се приятен албум, без пълнежи като ''Вътре в мен''. Според мен не трябва да включва ''Много се лъжеш'' защото абсолютно никой не обърна внимание на тази песен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, горката трябва много да внимава. За първи път има толкова популярна песен - няма право на грешки. Време е за ново начало при нея както стана при Яница и преди години с Кали. Има още какво да покаже. Ако иска да прави експерименти да ги пусна с някакви live за фенска и лична консумация.

Много се лъжеш

Виновен

Хвана ли ми

Ако е да е

Тук и сега

Лицемери

Няколко рокли

Написано с любов

Нахално хубава

И дори да боли

Принцеса

Сафари

Зле те чувам

 

Очертава се приятен албум, без пълнежи като ''Вътре в мен''. Според мен не трябва да включва ''Много се лъжеш'' защото абсолютно никой не обърна внимание на тази песен.

 

Много силен проект де очертава. Дано само да избере подходящо заглавие. Концертите от турнето са вече 12. Дано ги направи над 15 и да подобри рекорда си от 2012 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, горката трябва много да внимава. За първи път има толкова популярна песен - няма право на грешки. Време е за ново начало при нея както стана при Яница и преди години с Кали. Има още какво да покаже. Ако иска да прави експерименти да ги пусна с някакви live за фенска и лична консумация.

Много се лъжеш

Виновен

Хвана ли ми

Ако е да е

Тук и сега

Лицемери

Няколко рокли

Написано с любов

Нахално хубава

И дори да боли

Принцеса

Сафари

Зле те чувам

 

Очертава се приятен албум, без пълнежи като ''Вътре в мен''. Според мен не трябва да включва ''Много се лъжеш'' защото абсолютно никой не обърна внимание на тази песен.

Мисля че няма да включи "Виновен", заради проблема с правата. Дано пусне и "Още 5-6 минути".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен проект де очертава. Дано само да избере подходящо заглавие. Концертите от турнето са вече 12. Дано ги направи над 15 и да подобри рекорда си от 2012 година.

Ами лично според мен трябва да се казва ''Зле те чувам'' - най-успешния проект.

 

Мисля че няма да включи "Виновен", заради проблема с правата. Дано пусне и "Още 5-6 минути".

''Виновен'' вече е в канала на Пайнер и е подарък от автора Крис К. Не мисля, че ще я пропусне. По-скоро ''Много се лъжеш'' която наистина не се забележи. Иначе щом досега ''Още 5-6 минути'' не видя бял свят не мисля, че ще я пусне.

 

Фолклорният албум е страхотен, сега си го слушам. Браво, Райно! :Vishenka_05:

Новите песни как са ? Имат ли фоклорен хитов потенциал ? Скоро ще почнат да излизат клиповете на 6-те нови песни.

 

Над 3 часа живо пеене, пред над 300 души в Сиатъл вчера. Браво Райна, това е да си истинска певица.

Определено е било пълно и е пяла почти всичко на живо. Има настроение и изглежда, че хората са доволни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за февруари най-продаваният албум от Пайнер е “Тежко мина младостта”.

Втори месец на върха. :3fdb8960598fa63e:

''Македонско девойче'' също се е завърнал в топ 15.

Гледанията на фоклорните песни доста скачат. Скоро още няколко ще са +1 милион.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори месец на върха. :3fdb8960598fa63e:

''Македонско девойче'' също се е завърнал в топ 15.

Гледанията на фоклорните песни доста скачат. Скоро още няколко ще са +1 милион.

 

Как ще коментираш факта, че към 2018 Райна е в топ 10 на най-харесваните в чалгата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито 6-то място в чалгата. Две нови дати са обявени от турнето. Направи ли повече от 15 концерта ще е певицата с най-дълго и успешно турне до сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш факта, че към 2018 Райна е в топ 10 на най-харесваните в чалгата?

Тя винаги е имала силна фенска маса. Може да не е толкова голяма като на Преслава, но както виждаме години по-късно все още я подкрепят и гласуват за нея. Радвам се! Дано сега спечели нови фенове.

 

Честито 6-то място в чалгата. Две нови дати са обявени от турнето. Направи ли повече от 15 концерта ще е певицата с най-дълго и успешно турне до сега.

Да, този път са по-добре разпределени концертите и определено най-вероятно ще се добавят нови дати защото както виждаме всичко е фул. Да не говорим, че за разлика от други певици тя пее в зали или ресторанти а не в дискотеки.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Статистиките сами говорят! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Златните хитове говорят сами. Много се кефя как ги заби в земята със Зле те чувам. Дано мачка и с новата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни зали, живо пеене и грандиозен успех за турнето на Райна! Защо не виждаме това при т.нар. топ певици?

Жалко, че не добавя нови дати.

''Зле те чувам'' ще направи 4 милиона скоро! :baaasmiley:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че не добавя нови дати.

''Зле те чувам'' ще направи 4 милиона скоро! :baaasmiley:

Коментирай, че скоро ще мине дори и последният самостоятелен сингъл на Яни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че скоро ще мине дори и последният самостоятелен сингъл на Яни.

Е, нуждае се от милион за подобно нещо. Ако държи подобен ритъм наистина може да се случи и ще се радвам. Ако направи 6-7 милиона за нея ще е рекорд. Голяма грешка, че не е снимала клип преди да замине. Като се върне уж ще има участия в Испания и пак ще замине и пак 5 месеца без друга песен.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, нуждае се от милион за подобно нещо. Ако държи подобен ритъм наистина може да се случи и ще се радвам. Ако направи 6-7 милиона за нея ще е рекорд. Голяма грешка, че не е снимала клип преди да замине. Като се върне уж ще има участия в Испания и пак ще замине и пак 5 месеца без друга песен.

Аз мисля, че този път е много по-надъхана след успеха на “Зле те чувам” и ще заснеме клип веднага след Америка и до края на април ще го пусне. Все пак и трябва само един ден, за да го заснеме. Дано само песента си струва. Няма право на грешки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...