Jump to content



Препоръчани коментари

Да, но питаш ли ги мацките колко принципи потъпвкат и с каква омраза си лягат всяка вечер до вторите...

Те принципи си нямат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то изобщо в бойните спортове умни има ли. Те толкова тупалки в тиквите са яли, че и да са имали някога сиво вещество, то вече е на пихтия :roll1:

По добре красив и тъп, отколкото мазен, но с пари :girl_witch:

Красотата е до време, а парите (освен ако не са крадени, както е в повечето случаи в БГ) са знак за някакви способности и умения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Райна в последно време започна много прецизно да работи . Това ми направи впечатления и албума й е много добре селектиран като съдържание и песни . Райна бележи подобрение в поп фолк жанра за което се радвам . Пожелявам й още много успехи и да продължава да прави такива хубави песни като "Лицемери"" Зле те чувам" и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Красотата е до време, а парите (освен ако не са крадени, както е в повечето случаи в БГ) са знак за някакви способности и умения.

Да. Умните хора изкарват пари. Но пък и умен човек едва ли ще се спре на фолкпевачка за половинка, така че техните спонсори са си бандити.

 

Райна в последно време започна много прецизно да работи . Това ми направи впечатления и албума й е много добре селектиран като съдържание и песни . Райна бележи подобрение в поп фолк жанра за което се радвам . Пожелявам й още много успехи и да продължава да прави такива хубави песни като "Лицемери"" Зле те чувам" и тн.

Ти ли пишеш новините в сайта на Планета?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валери си е голям сладур наистина, Райна пак уцели в десятката! Дано са щастливи! 

 

Защо, Бога ми, Ема Стоянова е сложила "Размазаният грим" за гласуване в клип на тимесечието? Голям клип - голямо нещо..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.04.2019 г. от 6:28, PayneraDimitrov каза:

 

 

Райна в последно време започна много прецизно да работи . Това ми направи впечатления и албума й е много добре селектиран като съдържание и песни . Райна бележи подобрение в поп фолк жанра за което се радвам . Пожелявам й още много успехи и да продължава да прави такива хубави песни като "Лицемери"" Зле те чувам" и тн.

Зле те чувам ми беше много любима. Наистина се е размърдала, спонсор ли какво?  А "тенът милка" няма да я коментирам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Една песен, която по мои наблюдения често остава недооценена и не се споменава като един от златните хитове на Райна. Помня, че имаше истерия по нея в началото на 2005 и именно тя беше причината да си закупя новопоявилият се тогава "Добра новина" и да съм почитател на Райна до ден днешен. Какво мислите за този трак? Уникално видео за времето си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, MrKidGSA каза:

 

Една песен, която по мои наблюдения често остава недооценена и не се споменава като един от златните хитове на Райна. Помня, че имаше истерия по нея в началото на 2005 и именно тя беше причината да си закупя новопоявилият се тогава "Добра новина" и да съм почитател на Райна до ден днешен. Какво мислите за този трак? Уникално видео за времето си!

И до ден днешен ми харесват и песента, и клипа, а в "Добра новина" имам доста любими песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , MrKidGSA каза:

Една песен, която по мои наблюдения често остава недооценена и не се споменава като един от златните хитове на Райна. Помня, че имаше истерия по нея в началото на 2005 ...

Чак истерия по песента не е имало, де. Райна имаше много по-големи хитове по онова време. По-скоро самото заглавие беше хит и се използваше постоянно за лафчета и различни бъзици. Но песента беше далече от хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Моят ТОП 3 на Райнето

Бях забравил за въпросната и си мислех, че не много хора я харесват. Не беше хит през 2011 за жалост, но и тя я затапи с дуета с Димана, месец по-късно. 2011 не ми е любим период от творчеството на Райна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , dan!el каза:

Чак истерия по песента не е имало, де. Райна имаше много по-големи хитове по онова време. По-скоро самото заглавие беше хит и се използваше постоянно за лафчета и различни бъзици. Но песента беше далече от хит. 

Той лафът е много отпреди песента на Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

Бях забравил за въпросната и си мислех, че не много хора я харесват. Не беше хит през 2011 за жалост, но и тя я затапи с дуета с Димана, месец по-късно. 2011 не ми е любим период от творчеството на Райна.

 

Да. Не стана хит, но мен си ми е любима!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 1 час , -A. каза:

Да не се отказала? 7 месеца без клип и никакви изгледи за нов.

Е нали пусна албума с 3 нови песни вътре, сигурно скоро ще пусне нещо ново. Обаче покрай новата любов не и се занимава вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , BobiTo каза:

Е нали пусна албума с 3 нови песни вътре, сигурно скоро ще пусне нещо ново. Обаче покрай новата любов не и се занимава вече. 

Три нови песни които не реализира по абсолютно никакъв начин. Едната я бяхме чули преди три години. Другата копие на песен на Кали. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хем няма нова продукция - хем има участия доволно. Няма нищо лошо и от една пауза. Както казаха по-горе 3 нови песни пуска през януари, за къде да си дава зор? Дано успее да уцели отново песен като "Зле те чувам", която да стане хит, защото след некомерсиалната "Една на милион" и трябва типичен поп-фолк, особено и сега за лятото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.05.2019 г. от 5:18, nicky111 каза:

Райна можеше и по-добре да реализира две от трите нови парчета. 5-6 минути и Размазаният грим не са никак лоши песни. Грабват вниманието.

Съгласен съм. Можеше да ги поднесе със семпли, но идейни клипчета и щяха да пожънат някакъв успех. Жалко, че не го направи. След толкова дълга пауза без клип, аз се моля за хит от подобна величина, без значение поп-фолк или фолклорен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...