Jump to content



Препоръчани коментари

Обичам Райна ! ❤️ 😘 
 

Милен Иванов
С любезното съдействие на,, Пламен (пържолата)"
 
 
Милен Иванов Трябва да сте изключително-елементарен за да си помислите това🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
Заблуден е ясно, че сте, но явно сте и прост в добавка👎🏻
 
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Обичам Райна ! ❤️ 😘 
 

Милен Иванов
С любезното съдействие на,, Пламен (пържолата)"
 
 
Милен Иванов Трябва да сте изключително-елементарен за да си помислите това🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
Заблуден е ясно, че сте, но явно сте и прост в добавка👎🏻
 

Къде е това? Не го намирам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Къде е това? Не го намирам. 

Заповядай 😘 

WWW.FACEBOOK.COM

Ако не ти излезе, виж снимките от Испания.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Заповядай 😘 

WWW.FACEBOOK.COM

Ако не ти излезе, виж снимките от Испания.

Благодаря. Браво, много хубаво му го е казала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав клип, хубави цветове, хубава Райна - това е единственото хубаво, което мога да кажа.
Относно музиката - отдавна е загубила себе си и своята линия. Тая песен по нищо не се различава от предната - някакъв непоносим аранжимент от Биолчев, на който вече видимо изобщо не му се занимава. Текстът е пародиен, изпяването - дори не е пеене, а рецитиране. Нищо запомнящо се, интересно или нужно. Само си е дала парите на вятъра. Песните й стават коя от коя по-еднакви и неслушаеми за мен, от 100 години не е имала нещо наистина музикантско, мелодично и запевамо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Райна се представи уникално на Пирин Фолк. Изпя “Кога падна над Пирина”, “По друм одам”, “Тежко мина”, “Песен за младостта”, “Стамена”, “Мъка ме налегна”, “Тръгнали ми са тръгнали”, “Писмо ми пише”, “Мома за вода”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, GSA каза:

Райна се представи уникално на Пирин Фолк. Изпя “Кога падна над Пирина”, “По друм одам”, “Тежко мина”, “Песен за младостта”, “Стамена”, “Мъка ме налегна”, “Тръгнали ми са тръгнали”, “Писмо ми пише”, “Мома за вода”. 

be3 Ma6a/\a u 3aúka He BapBu!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, GSA каза:

Райна се представи уникално на Пирин Фолк. Изпя “Кога падна над Пирина”, “По друм одам”, “Тежко мина”, “Песен за младостта”, “Стамена”, “Мъка ме налегна”, “Тръгнали ми са тръгнали”, “Писмо ми пише”, “Мома за вода”. 

 

преди 1 минута, adorable каза:

Хубав микс. Пропуснала е: 

 

Като гледам как сияе, сигурно на Вергил му е толкова 🥰

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса!

Можеше да пропусне ''Песен за младостта'' и ''Мома за вода'' и да вкара ''Македонско девойче'' и ''Хубава си, моя горо'', но за първи път от много време Райна изглеждаше щастлива на сцена. Нищо общо с последните чалга концерти.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Много ми хареса!

Можеше да пропусне ''Песен за младостта'' и ''Мома за вода'' и да вкара ''Македонско девойче'' и ''Хубава си, моя горо'', но за първи път от много време Райна изглеждаше щастлива на сцена. Нищо общо с последните чалга концерти.

Кои последни чалга концерти имаш предвид? Те бяха толкова отдавна, че дори съм ги забравил, но и аз се замислих, колко липсват такива големи концертни изяви в жанра като цяло. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна винаги е имала хубави изяви на сборните концерти. Случвало се е да е слабо аплодирана на супер стойностни песни като "Написано с любов". Но в оня период в Арена с онези малцинства в залата нямаше как да е друго. Имала е и силни приеми като с "Зле те чувам". Винаги пееше на живо и беше хубаво. Просто вече не бяха онези години с турнетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...