Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, защото направи на пух и прах Калудка на бърза ръка на времето :3fdb8960598fa63e:
Че Пресилка какво е виновна на Калудка, че отказа да експериментира, че се съгласи на нелепата награда Мега звезда, че се предаде? Боже, аз да не съм като теб, Калинка, детската градина... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Че Пресилка какво е виновна на Калудка, че отказа да експериментира, че се съгласи на нелепата награда Мега звезда, че се предаде? Боже, аз да не съм като теб, Калинка, детската градина... :mf_surrender:

Как ще се е предала? Що чекии направи, за които после горчиво съжаляваше, за да се опита да е актуална.

 

Кали, помниш ли като беше казал за освиркването на Галена през 2012-та, че можеш добрини да правиш и пред екрана. Култово :roll1: :roll1:

Да, паметна фраза - Коментар на десетилетието :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B8%...D%D0%B0-%D0%BF/

Галин става продуцент обяви името на първия си изпълнител

 

"Искам да съм по-обезпечен и тогава чак да мисля за семейство, пък и не съм готов. Вътрешно не се чувствам готов за семейство." - каза певецът в предаването Мармалад по БТВ.

 

Галчо, защо така, моето момче? Всички искаме да те видим с красива булка до теб и на ръце с поне две дечица. Достатъчно си обезпечен, хората изкарват по 700 лв. на месец и имат семейства, а ти... :3fdb8960598fa63e: :no2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се случи преди малко

а/Янева раздвижи форума до прегряване

б/феновете на Преслава/Галена хакнаха форума

в/Момо продаде форума

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Гласувам за Янева! Феновете на Преслава и Галена не могат да живеят без форум, в който да си гласуват за любимките, нямат полза да го спират, а Момо без предупреждение не би ни отрязал. :D

 

Като е толкова "регресирала", защо държи най-голямата женска песен в чалгата за 2017? :3fdb8960598fa63e:

Тя не е от този тип изпълнители, които скачат от тренд на тренд и това е една от позитивните и страни.

Това го казах и в предния пост- като се стегне и направи нещо качествено, то се забелязва и оценява. Но вече има такива проекти само веднъж в годината, което е регрес спрямо началото на десетилетието. С останалите проекти гони само дискотеките.

Смит, бях започнал да ти отговарям като гръмна форума, затова не ми се пише наново... :1000 (29): Основното, което щях да ти кажа беше, че точно пък в това десетилетие визуалното представяне придоби основно значение не само в България, а и в света. Знаеш, че Гага и Кейти наложиха такива стандарти, а Галена е един от най-ярките техни варианти в чалгата, за което можем да я поздравим.

 

Мисля утре да пусна тема за награди на века 1918-2018. Да се подкрепи всичко от края на ПСВ досега. :Vishenka_05:

Предлагам в номинациите за Певица да слагаме и изпълнителки от други стилове от въпросния период, така ще е по-обективно.

 

Певица на века:

Лили Иванова

Паша Христова

Йорданка Христова

Валя Балканска

Десислава :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига пуска фитили. И къде ти е табелката потребител на годината. Мнението ти не тежи без нея :1000 (29):

 

Е, как без фитили? Аз съм фитиладжия отявлен. :3fdb8960598fa63e:

 

Никога не си сложих табелките. За мен наградите нямат значение, важна е любовта на хората. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще се е предала? Що чекии направи, за които после горчиво съжаляваше, за да се опита да е актуална.

Да, паметна фраза - Коментар на десетилетието :Vishenka_05:

А помниш ли как оргазмирахме като излезе клипа и го гласяхме за Клип на 2012-та :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам, че една от двете гъски ще вземе Песен, а не За да те забравя. Ще хвърчат глави, аман от слепи фенчета. :gun_bandana:

Тва пък е мега противната песен, не знам какво всички се превъзнасят по нея, ненавиждам я. Същата история като "Пиян"-

кръчмарски ужасии :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва пък е мега противната песен, не знам какво всички се превъзнасят по нея, ненавиждам я. Същата история като "Пиян"-

кръчмарски ужасии :gun_bandana:

Преси щото е концертна певица... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е велика песен, кво като е кръчмарска? Да не говорим каква емблема е, няма човек, който да не я знае. Видяхме в Арената 2015 за какъв прием ставаше въпрос. Ето онзи ден за пореден път бе изпята в Гласът на България, този път в метъл вариант. Ако гледаме реално последните 10 години, "За да те забравя" има най-голяма преднина, тъй като е от 2009 и до ден днешен властва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва пък е мега противната песен, не знам какво всички се превъзнасят по нея, ненавиждам я. Същата история като "Пиян"-

кръчмарски ужасии :gun_bandana:

Това е единствената песен от номинираните, които тогава се знаеше и пееше от цялата държава и която се помни и до днес от повече хора. Останалите оставиха някаква следа, но не толкова голяма.

Реалната песен на това десетилетие обаче не е номинирана- Хабиби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва пък е мега противната песен, не знам какво всички се превъзнасят по нея, ненавиждам я. Същата история като "Пиян"-

кръчмарски ужасии :gun_bandana:

 

В теб е проблема. И двете песни са уникални и ненапразно станаха такива монстъри, особено на Милко парчето. Нямаше човек в държавата да не знае за тая песен. Колко песни след това в попфолка имаха същия успех? "Влез", "Кой", "Хабиби" и дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз обожавам и на Преслава версията обаче, знаем всички от какви подбуди я записа, обаче звучи страшно яко и в нейно изпълнение. Абе тва е песен - музика, текст, всичко кефи на макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е единствената песен от номинираните, които тогава се знаеше и пееше от цялата държава и която се помни и до днес от повече хора. Останалите оставиха някаква следа, но не толкова голяма.

Реалната песен на това десетилетие обаче не е номинирана- Хабиби.

Ама иначе Пресли там с Като за финал - една от големите и бози за последното десетилетие... Един от първите пъти, в които не случи на голям хит. Абе не исках да съм прав ама не прогнозирах ли такъв развой. Поне първите номинации да бяхме наредили както трябва, но то още от тогава се започна с покварата :3fdb8960598fa63e:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама иначе Пресли там с Като за финал - една от големите и бози за последното десетилетие... Един от първите пъти, в които не случи на голям хит. Абе не исках да съм прав ама не прогнозирах ли такъв развой. Поне първите номинации да бяхме наредили както трябва, но то още от тогава се започна с покварата :3fdb8960598fa63e:

На Преслава трябваше да е Новата ти, а на Галена- Знам диагнозата, това го бях писал наскоро. Като за финал и Пак ли въобще не могат да се доближат до хитовостта на песните на двете от 2008. През тази и следващата година и жанрът още се слушаше повече, затова и За да те забравя е добър избор. След това наистина само на пръстите на едната ръка могат да се преброят достойните за такава титла.

Да не говорим, че като фен на предишната носителка на приза Песен на десетилетието не ми се иска тя да предаде короната на точно някоя от тези две незаслужили песни. :D

 

Колко скандална беше тогава... но пък с тази песен гърмяха отвсякъде. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Като за финал" е супер песен, една от най-добрите на Преслава наистина, но наистина е смешно присъствието ѝ в категорията. Не може да се мери с други нейни песни от същия период - "Новата ти", "Моято слабо място", "Режим неприлична", "Лудата дойде" са по-големи хитове. Синьото е на едно ниво с "Жените след мен" и "Как ти стоЙ", мен ако питате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, Деса беше много скандална за 2-3 години, повлияна от Азис. Този клип и Не си ми спешен са и връх в онзи период. Много неочаквано от нея беше. След Вип Брадър се отърси от това влияние и доста израстна.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...