Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хриси, не знаех, че Ивана е единствената певица, на която си била истинска фенка. Не помня преди 5-6 години да си го споменавала. С нея имате точен съвпад на Слънца, тоест родени сте през 3 дни, демек сходна природа имате.

Никога не съм го крила, сигурно ти е убягнало. Пък и нали избягвам да пиша в скандалите...? Заради нея прослушах чалга като малка, имам всичките ѝ албуми като някои даже са ми с автограф.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нов хит ''Обичам те''

 

 

 

Днес е предпоследен епизод на Мата Хари. Утре ще я убият:

9258242m.jpg

 

Ама верно ли? А стига бе? Що ми разваляш финала със спойлери? Сигурно ша кажеш и че в края на Убийството на Версаче, Джани умира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама верно ли? А стига бе? Що ми разваляш финала със спойлери? Сигурно ша кажеш и че в края на Убийството на Версаче, Джани умира.

 

Не знам, при Версаче е много объркано всичко. Не знам какво да очаквам.

Аз даже гледах последните епизоди на Maта Хари на руски вчера и видях всичко.

Иначе в един сайт ги качват епизодите от btv онлайн и си ги свалям.

Той е 12 епизода, тъй че му се вижда края.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки знае какво се случва с Мата Хари.

е може да са го завъртяли малко, все пак е руска пропаганда, а не документален. Примерно че накрая тайно са я спасили и и Сталин си я е прибрал в Москва за лично ползване.

 

Версаче не съм почнал да го гледам, но от това което мернах е със следната структура - първо почват с убийството на Джани и после как сме (убиеца) стигнали дотам, включително другите (предполагаеми) жертви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама верно ли? А стига бе? Що ми разваляш финала със спойлери? Сигурно ша кажеш и че в края на Убийството на Версаче, Джани умира.

А, в началото още. :1000 (29):

И предният сезон беше така (Америка срещу О Джей Симпсън) - убийството, после разследването и делото. Но то там делото е паметно, нямаше как по-голямата част от сезона да не е за него. Тук са заложили на повече ретроспекции, повече динамика. Интересен сериал е определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, в началото още. :1000 (29):

И предният сезон беше така (Америка срещу О Джей Симпсън) - убийството, после разследването и делото. Но то там делото е паметно, нямаше как по-голямата част от сезона да не е за него. Тук са заложили на повече ретроспекции, повече динамика. Интересен сериал е определено.

 

 

Без Рики снощният епизод в Америка е тъпо. Тези убийства не мога да ги търпя.

В Испания чак на 21 март като свърши.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

е може да са го завъртяли малко, все пак е руска пропаганда, а не документален. Примерно че накрая тайно са я спасили и и Сталин си я е прибрал в Москва за лично ползване.

 

Версаче не съм почнал да го гледам, но от това което мернах е със следната структура - първо почват с убийството на Джани и после как сме (убиеца) стигнали дотам, включително другите (предполагаеми) жертви.

 

По истинската история е правен Мата Хари и музиката е правена специално за сериала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разума и алчността са над реалността.
Аз пък искам разумно да попитам на каква основа се получават статуси "респект" от хора, които открито обиждат тук? :mf_surrender: Не може ли да дискутираме без да си разменяме реплики, както е направено по-горе към Наско?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък искам разумно да попитам на каква основа се получават статуси "респект" от хора, които открито обиждат тук? :mf_surrender: Не може ли да дискутираме без да си разменяме реплики, както е направено по-горе към Наско?

 

Ами, сори, лелче, ама Наско се опитва да внушава, че едва ли не със Сашо сме второ качество хора понеже обсъждаме клизмите, които Татяна си прави на публични места. Нали се сещаш, че няма да му мине номера?

 

А и не виждам защо даден човек трябва да се обижда от истината - все едно аз да се обидя от това, че съм гей. Че е тюфлек, тюфлек е. А, че е зле изглеждащ тюфлек, вече си е мое лично мнение, с което не ангажирам никого. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, сори, лелче, ама Наско се опитва да внушава, че едва ли не със Сашо сме второ качество хора понеже обсъждаме клизмите, които Татяна си прави на публични места. Нали се сещаш, че няма да му мине номера?

 

А и не виждам защо даден човек трябва да се обижда от истината - все едно аз да се обидя от това, че съм гей. Че е тюфлек, тюфлек е. А, че е зле изглеждащ тюфек, вече си е мое лично мнение, с което не ангажирам никого. :ad:

Истината е разтегливо и относително понятие! Стана ми криво, че си го етикетирал по подобен начин, още повече, че той не си е послужил с епитети към теб! Аз също смятам, че тук се обсъждат страхотни глупости, особено това с Татяна! А "личното ти мнение" ангажира всички, тъй като е публикувано в тема,

в която уж има правила, едно от които е "без обиди"! Сега, ясно е, че едни се ползват с привилегии и за тях модовете си затварят очите, поради лични симпатии,

общи любимки, приятелства и т.н.

Обори го по друг начин, "тюфлек" как по-точно те издига в спора?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

АГРЕСИЯ В ДЕТСКА ГРАДИНА: Крясъци и удари спрямо 4-годишни деца (ВИДЕО)

 

https://nova.bg/news/view/2018/02/01/205802...ишни-деца-видео

Фиклено, давай минуси ама не обиждай. Ти си piç :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е разтегливо и относително понятие! Стана ми криво, че с го етикетирал по подобен начин, още повече, че той не си е послужил с епитето към теб! Аз също смятам, че тук се обсъждат страхотни глупости, особено това с Татяна! А "личното ти мнение" ангажира всички, тъй като е публикувано в тема,

в която уж има правила, едно от които е "без обиди"! Сега, ясно е, че едни се ползват с привилегии и за тях модовете си затварят очите, поради лични симпатии,

общи любимки, приятелства и т.н.

Обори го по друг начин, "тюфлек" как по-точно те издига в спора?

 

Напротив, не е разтегливо понятие. Момчето е с наднормено тегло и е закръглен, следователно е "тюфлек", казано на slang.

 

Той може да не си служи с епитети, но аз си служа, хората сме различни. Той около 3-4 пъти натърти как това, че сме коментирали историята с Татяна, говорело какви хора сме, нали... намекът е ясен. Че сме долно качество, нискоинтелигентни и духовно бедни. Това не е ли обида?

 

Да не говорим, че всъщност може и дори да не го мисли, а коментарът му е чисто и просто заяждане със Сашо, с който са имали размяна на реплики преди време и явно на Наско още му държи лошия вкус в устата.

 

Има модератори, които не ми симпатизират, нищо не им пречи да ме накажат, ако преценят, че заслужавам.

 

"Тюфлек" не ме издига в спора, но аз нямам и за цел да се издигам в спора. Казвам това, което мисля, и съм верен на себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, не е разтегливо понятие. Момчето е с наднормено тегло и е закръглен, следователно е "тюфлек", казано на slang.

 

Той може да не си служи с епитети, но аз си служа, хората сме различни. Той около 3-4 пъти натърти как това, че сме коментирали историята с Татяна, говорело какви хора сме, нали... намекът е ясен. Че сме долно качество, нискоинтелигентни и духовно бедни. Това не е ли обида?

 

Да не говорим, че всъщност може и дори да не го мисли, а коментарът му е чисто и просто заяждане със Сашо, с който са имали размяна на реплики преди време и явно на Наско още му държи лошия вкус в устата.

 

Има модератори, които не ми симпатизират, нищо не им пречи да ме накажат, ако преценят, че заслужавам.

 

"Тюфлек" не ме издига в спора, но аз нямам и за цел да се издигам в спора. Казвам това, което мисля, и съм верен на себе си.

Много е разтегливо понятието "истина", повярвай ми. Съществуват култури, в които именно наднорменото тегло е белег за красота и аристократизъм. А "хората сме различни" е клише, тъй като тук всички сме еднакви - има правила, които трябва да се спазват, независимо на кой му се иска да е "верен на себе си"!

Аз също натъртвам колко е противно да се коментира това за Татяна! Ама някой си бил приближен до управителката там, пък тя до форумец... Аз също не харесвам Татяна, но си има някои граници. Да, духовно бедните могат да повтарят като мантра подобна "новина". Веднъж да се осмее Татяна - ок, но да се раздува чак... Аз със Сашо проблем не съм имала, напротив - харесвам го. Не съм видяла какво са си говорили те двамата, а и не ме интересува! Но да се коментира визията на форумците - нещо, което чета не за първи път (килограми, зъби, цялостна визия), с цел да се "затапи" някой е ниско ниво. Разбирам, че "верен на себе си" за теб означава нагъл и безпардонен, но...

Като цяло съм против подобна агресия, била тя и вербална!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...