Jump to content



Online: Галена - #ПростоШоу


Препоръчани коментари

  • Отговори 120
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Топ е Галка! Няма стигане тая жена, винаги различна, провокативна, песента е супер зарибяваща.

П.С. Само дето очаквах нещо по-чалгарско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не разбирам какво толкова се дървите на тоя проект, нито песента е кой знае какво, нето клипът пък е нещо уау... Галена изглежда трагикомично с къса коса. Все пак не всеки опит да се инспирира/копира Кама се увенчава с упех... Супер ми е изнасилен този проект, както последните й междувпрочем. Дори и "Моро му" не беше кой знае какво.

Последният хит на Галена е "Пак ли". И като гледам тенденциите, май ще си остане с него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не разбирам какво толкова се дървите на тоя проект, нито песента е кой знае какво, нето клипът пък е нещо уау... Галена изглежда трагикомично с къса коса. Все пак не всеки опит да се инспирира/копира Кама се увенчава с упех... Супер ми е изнасилен този проект, както последните й междувпрочем. Дори и "Моро му" не беше кой знае какво.

Последният хит на Галена е "Пак ли". И като гледам тенденциите, май ще си остане с него...

я гледай клипове по 2,55 лв. с ДДС и не се обаждай повече

 

такива клипове заслужавате прости чалгари

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първоначално не ми хареса особено, но след няколко слушания и като вчера я пуснаха, направо си ми е ТОП. В пъти по-добра е от TheBoss, дори повече ме кефи от Моро му. Галка им разказа играта за пореден път ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приликата със “Само мой” е в последната песен на Мария и то припева е 1:1.

“Не се изтриваш” няма нищо общо с нея или поне аз не намирам прилика

Раз-два и на три съм твоя....

Само да те питам спиш ли с телефона..

 

Въобще не са еднакви в куплетите.

 

Галена смаза с песен, бахти надъханата песен !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Галена, че право качествена продукция. За съжаление само тя остана с желание да прави здрави парчета със стабилни видео клипове! Повечето чалгарки просто правят песни за да са "известни" и ги гарнират с клипове за 2лв. което е крайно неуважително. Клипа е много стабилен а песента зарибяваща. Музиката бомба, ако се слуша на добри колони и слушалки. И каква Гери-Никол ви гони не ми е ясно. Както и коментарите за агресията са повече от Ъпсурдни!

Дишайте.... това е #ПростоШоу! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена с всеки следваш проект надскача себе си. Клипът е на световно ниво и всякакви сравнение с някакви пикли по поп-а не вървят. Галена ги превъзхожда по всеки един параграф. Песента ще е тотален хит, това е ясно. Има го чалга звученето, но все пак от Галена си трябва и една песен тип "Пак ли". С този проект отново си затвърди лидерската позиция във фолка. Единствено някои от сцените в клипа ми идват прекалено брутални, но се преживява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена с всеки следваш проект надскача себе си. Клипът е на световно ниво и всякакви сравнение с някакви пикли по поп-а не вървят. Галена ги превъзхожда по всеки един параграф. Песента ще е тотален хит, това е ясно. Има го чалга звученето, но все пак от Галена си трябва и една песен тип "Пак ли". С този проект отново си затвърди лидерската позиция във фолка. Единствено някои от сцените в клипа ми идват прекалено брутални, но се преживява.
По какво превъзхожда Гери-Никол, Тита? :dontgetit:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По какво превъзхожда Гери-Никол, Тита? :dontgetit:

Гери даже е по-слаба пред камерата от Тита.

Галена няма празен кадър в клиповете си от последните 2-3 години. Супер много се е ошлайфала. Погледи, пози, маниери. В тоя клип - декори, звук, монтаж. При нея всичко е перфектна съвкупност от визия, декори,

игра, операторска дейност и монтаж. И ето ти страхен продукт. Проблемът на 99% от колежките й е, че държат във всеки кадър да изглеждат като колежката, т.е. джуките, страшния поглед, голямата коса, прожектора в лицето и всичко е толкова напудрено,

банално и "перфектно", че изглеждат смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери даже е по-слаба пред камерата от Тита.

Недей говори глупости.

Гери е по-добра пред камера от Тита и Галена взети заедно, по простата причина че има харизма. Нещо което другите две няма да имат никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия бюджети в България май само Галена и Гери-Никол и снимат, Андреа имаше подобни преди години, и това е то. Янева също , особено на песните от Кости.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много много добро парче от Галена. Няма да коментираме, че чалга клубовете откриват с нея и в момента е най - вървежната песен, а ще кажем само, че носи страхотен заряд и настроение, което ти помага да се раздадеш. Отлично свършена работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...