Jump to content



Препоръчани коментари

И на мен "Не ме боли" ми е любима още от преди, но при сегашното положение май по-добре да клипира "Не искам да знаеш" за да получи и тя екранизация. Иванови, ще има ли изобщо клип на някоя от новите версии или ще заложи направо на нова песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен "Не ме боли" ми е любима още от преди, но при сегашното положение май по-добре да клипира "Не искам да знаеш" за да получи и тя екранизация. Иванови, ще има ли изобщо клип на някоя от новите версии или ще заложи направо на нова песен?

 

Не е невъзможно да снима и някоя от новите версии.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е ли пяла "Не искам да знаеш"? :mf_surrender: Много жалко, уж новата версия трябваше да й даде нов живот, а я няма. Да не би да мисли да й прави клип?

Получил се е много добър концерт, хареса ми, че е изпяла песни невключени в албума, като "Последна чаша", "Като на 17", "Аз съм с теб". Браво! :1000 (33):

Мислех, че "Не съм на 20 и слава Богу..." е част от дуета с Иван, но не.Интересно ми е да я чуя.

По-добре, че не е пяла новата версия на "Не искам да знаеш"... Окепазила е вечната си балада!

 

 

"Не ме боли" си плаче за 1 як клип. Ударен припев са й направили в новата версия.
Подкрепям! Звучи мащабно и зарибяващо в новата "опаковка"! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре, че не е пяла новата версия на "Не искам да знаеш"... Окепазила е вечната си балада!

Според мен не е лош новият вариант, но това "ти никога няма да знаЙеш" наистина се набива :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не е лош новият вариант, но това "ти никога няма да знаЙеш" наистина се набива :D
Глуха ли е, че го е пуснала така? Нали уж има с нея екип от големи музиканти? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В микса, който излъчиха по Планета е включена и "Празник всеки ден".

 

Иначе какво ви е мнението?

 

Според мен заснемането е много лошо. Има доста видни гафове.

Интрото все едно го е правил някой фен - с плочки от клиповете, качени в Ютуб.

Непрофесионално сглобено, няма ги класическите надписи накрая с продуценти, монтаж и т.н.

 

Ивана изглежда притеснена. Някак си не се разгърна, не даде най-доброто от себе си.

Поздравления за визията. Кой да предполага, че на тези години ще е в пъти по-красива, отколкото в ТОП-периода и.

 

Личи си, че и липсват турнетата, концертната сцена.

Доста пъти подаваше реплики към Димитров в записа, а той едно достойно изказване не направи за нея. Показанато сякаш е записано отделно. Да и беше подарил лично букета, да я представи. Абе, никакво уважение. :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глуха ли е, че го е пуснала така? Нали уж има с нея екип от големи музиканти? :mf_surrender:

Може би ги е било страх да не я обидят ако засегнат произношението й. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Монтажът е зле - има май много изрязани моменти. Нали Димитров уж бил казал, че тя е най-успешната му певица - това не го излъчиха? Иначе и на мен Ивана ми се стори леко изтръпнала, но е нормално донякъде за подобен повод и с такива височайши гости. Като цяло ми напълни душата, пеейки на живо старите си хитове - особено "Последна чаша". Отношението й към родителите й също е страхотно и добре го бяха уловили него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би ги е било страх да не я обидят ако засегнат произношението й. :dontknow:
Обиждат нас - феновете с подобни недоизпипани детайли и простотии!

 

А лелка да си намери един свестен гримьор най-после, каква е тази оранжева линия на челото? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са рязали. За монтажа няма как да не не съглася. Има пропуснати страхотни моменти и речи, но не е като да не съм очаквал, че ще го навържат по техен си начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен не е лош новият вариант, но това "ти никога няма да знаЙеш" наистина се набива :D

Не й е за първи път - Много си готин, да знаЙеш! Имаше и в първите албуми такива изцепки. Но тогава и други го правеха, беше си мода сякаш. В днешно време е странно, макар да е на мода ретрото.

 

Хванах последните 2-3 изпълнения по Планета, не гледах внимателно, но ми се стори по-слабо от заснемане в Приказките. Някак си отдолу заснето и отдалече. Много тъпо беше всичко.

 

Доста ми хареса песента на дребосъка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не й е за първи път - Много си готин, да знаЙеш! Имаше и в първите албуми такива изцепки. Но тогава и други го правеха, беше си мода сякаш. В днешно време е странно, макар да е на мода ретрото.

 

Хванах последните 2-3 изпълнения по Планета, не гледах внимателно, но ми се стори по-слабо от заснемане в Приказките. Някак си отдолу заснето и отдалече. Много тъпо беше всичко.

 

Доста ми хареса песента на дребосъка.

Фъстъкът верно е със забавна песньовка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
От 18.02.2019 г. от 22:28, Gerganafen каза:

И на мен "Не ме боли" ми е любима още от преди, но при сегашното положение май по-добре да клипира "Не искам да знаеш" за да получи и тя екранизация. Иванови, ще има ли изобщо клип на някоя от новите версии или ще заложи направо на нова песен?

Къде са качени? Има ли ги в ютуб

От 18.02.2019 г. от 23:44, Yaneva каза:

Обиждат нас - феновете с подобни недоизпипани детайли и простотии!

 

А лелка да си намери един свестен гримьор най-после, каква е тази оранжева линия на челото? :mf_surrender:

 

Тя се мисли за по-свястна и не ползва услугите им😬

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
преди 9 минути, RumyanaFen каза:

Screenshot_20201115_222425.jpg

Много от рано да не и излязат криви сметките 😂

Даже е късно, колежките и обявиха още август месец дека ша пеят за НГ. Явно интереса е бил нулев. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...