Jump to content


Online: Ашли - Шушана


Препоръчани коментари

1) По добре е от Преса.

 

2) Преса+Шушана=Дъно

 

2) Е така се прави, кефи та, записваш, клипираш, въртиш. Таз смотла мое да е дъно, ма поне има топки и не е Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) По добре е от Преса.

 

2) Преса+Шушана=Дъно

 

2) Е така се прави, кефи та, записваш, клипираш, въртиш. Таз смотла мое да е дъно, ма поне има топки и не е Преса.

1) И да ми е любима певица, няма да тръгна да защитавам Преслава. Разбирам защо евентуално намесваш нейното име, точно, защото тя изпълнява песента, ма, който ще да я пее - не е патентована за участия на Преса или някой друг за да ме е яд. То вече кой не започна да я пее... Пък и чух изпълнението на "Шушана" от нея и от Емилия единствено! За тази песен изобщо не знаех преди това, но всъщност факт е, че в момента е голям хит и все за нея се говори, харесва ли ми или не..... това е положението с тази песен. Самата Ашли ми е отврат, преди 2 дена пуснала песен от която нищо не става и явно това са го забелязали и продуцентите й, нека да клипираме готовия хит. Все тая, ако ще световен хит да вземе.

2) Преса си изпълнява това нещо по участия за собствен кеф, пък и хората сигурно вече го искат от нея. Аз не искам и да чуя, че тази песен се изпълнява от изпълнители като Преслава и Емилия.... Не ми харесва, ако ще сто пъти да я пускат и налагат. Това е! И да има, и да няма топки - хит в нейно изпълнение няма да го бъде просто. Най-голямото дъно е точно това по мое мнение!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) И да ми е любима певица, няма да тръгна да защитавам Преслава. Разбирам защо евентуално намесваш нейното име, точно, защото тя изпълнява песента, ма, който ще да я пее - не е патентована за участия на Преса или някой друг за да ме е яд. То вече кой не започна да я пее... Пък и чух изпълнението на "Шушана" от нея и от Емилия единствено! За тази песен изобщо не знаех преди това, но всъщност факт е, че в момента е голям хит и все за нея се говори, харесва ли ми или не..... това е положението с тази песен. Самата Ашли ми е отврат, преди 2 дена пуснала песен от която нищо не става и явно това са го забелязали и продуцентите й, нека да клипираме готовия хит. Все тая, ако ще световен хит да вземе.

2) Преса си изпълнява това нещо по участия за собствен кеф, пък и хората сигурно вече го искат от нея. Аз не искам и да чуя, че тази песен се изпълнява от изпълнители като Преслава и Емилия.... Не ми харесва, ако ще сто пъти да я пускат и налагат. Това е! И да има, и да няма топки - хит в нейно изпълнение няма да го бъде просто. Най-голямото дъно е точно това по мое мнение!

Тая простакеса ми е отврат и на мене, което не променя факта, че докарва Шушаната къде къде по-добре от Преса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път виждам/чувам някоя да кавърдиса мъжка песен и да й снима клип, без дори да промени текста така че да пасва за жена. :1000 (10): Западналите Касъмови съвсем са изчаткали в стремежа си да получат малко слава. Жалки са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре е от на Преса циганското изпълнение. Така се прави - ако ще записваш песен, имай топки да я издадеш и клипираш. С клипчета в ютюб всеки може. Браво на Ашли, въпреки че не харесвам песента в ничие изпълнение!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...