Jump to content



Online: Тита - Антилопа


Препоръчани коментари

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жесток трак, който ще раздруса републиката!

 

Fast, може ли mp3?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Тита се наблюдава очевиден прогрес, върви в много добра посока и прави все по-разчупени неща. По-освободена е в клиповете, държи се по-професионално и на ниво. Песента е добра, клипът също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита изглежда невероятно. Текстът ще предизвика скандал сред контингента Кити.

 

Песента май ми идва една идея по-слаба от "Късай", която е най-силната поп песен за годината. Но и нея отначало я хейтвах, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е топ, песента и текст - топ. Вижда се прогреса само напред, уникат. Рапира доста добре, или рецитира, или каквото ще да е там, но го прави добре. Супер. Това е колата гърми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента Топ, Топ, Топ! Честно казано очаквах нещо слабо. И се оказва че от цялата "картинка" в Поп-а Саня е най-губещата :D Вирджиния за нищо не стават до един :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента Топ, Топ, Топ! Честно казано очаквах нещо слабо. И се оказва че от цялата "картинка" в Поп-а Саня е най-губещата :D Вирджиния за нищо не стават до един :3fdb8960598fa63e:

Изобщо коя е Саня?

И защо я намесваш тук?

Тя няма и не е имала нито едно успешно име в тая нейната фирма, пълна трагедия е това цялото и нещо. Някакви идват и заминават с по 2-3 песни , сума народ пропищя от нея, тя няма нито един изпълнител, който да е изкарал там години, албуми и т.н. както е Ара или Пайнер примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много над "Късай", браво! Но за сега "Вуду кукла" си остава най, нищо че тя Тита и без това има само три песни.

Изненадан съм, че този път не Криско е работил върху песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много над "Късай", браво! Но за сега "Вуду кукла" си остава най, нищо че тя Тита и без това има само три песни.

Изненадан съм, че този път не Криско е работил върху песента.

Има ли ги авторите някъде, звучи ми точно като Криско, даже като песен, която е била за него, но в последствие я е дал на Тита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...