Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Последната й песен е най-добрата й от Чалга пеперудки насам.

Яд ме е,че я секнаха с ограничението. Песничката е бутална! :gun_bandana:

 

Скоро щяла да пуска нещо ново, дано я видим в по-различна светлина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е,че я секнаха с ограничението. Песничката е бутална! :gun_bandana:

 

Скоро щяла да пуска нещо ново, дано я видим в по-различна светлина.

Доколкото знам подготвя 2 песни, едната май ще е балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга пеперудки ми харесва най-много. Единствената песен, която съм слушал нейна.

В сърцето ми е фаворита на мен. Харесвам също Пълна програма, Няма кой да ме спре да те обичам, Кво става тука, Дай ми свобода, Много ми е луд, ЧП и ЗНКП...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди правеше много хубави смислени песни и беше естествена. Сега много си е повярвала и надула, и прави само боклуци, и се мисли за най-великата.

Преди песните й никой не ги е**ваше, а сега прави съвместни проекти с Азис. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ги харесвах първите й песни, не и сегашните й.

Въпрос на личен избор. Преди правеше класически поп-фолк, сега мина на друга вълна, различавайки се от останалите. Аз точно това й харесвам, че е различна и реално има много акъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ще бъде само с Adnan Beats, Game Over и Наси, Гери просто е била там и са се снимали. :3fdb8960598fa63e:

От къде е тази информация? Гера къв к.. ще търси на снимачната площадка, ако няма да е в проекта?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде е тази информация? Гера къв к.. ще търси на снимачната площадка, ако няма да е в проекта?

12:20

Гери никога няма да направи песен с Теди.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде е тази информация? Гера къв к.. ще търси на снимачната площадка, ако няма да е в проекта?

 

Самата Теди го каза в "Автограф". Това не мисля, че е снимачната площадка, сигурно е фризьорския салон на Цеци и Ивайло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

12:20

Гери никога няма да направи песен с Теди.

И все пак, направи песен с Азис, а е на сцената от едва 8 години. Постижение си е, защото самият той я призна, който в момента е на върха на всякакви класации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, направи песен с Азис, а е на сцената от едва 8 години. Постижение си е, защото самият той я призна, който в момента е на върха на всякакви класации.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Радвам ти се какъв разпален фен си й.

 

За мен Теда има талант, но откакто почна да пее песни тип "Аз съм най-вървежна из школото, всички други яко да го духат" (или подобни), бая хора почнаха да не я взимат насериозно. По-възрастните слушатели на жанра имам предвид. На нея таргетът очевидно са по-малките, е, в това й се получава. Ама ми се ще да прави по-разнобразни песни откъм музика и текстове.

 

Иначе във фейса на последната снимка, дето са с Аднан, е уникално красива.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Радвам ти се какъв разпален фен си й.

 

За мен Теда има талант, но откакто почна да пее песни тип "Аз съм най-вървежна из школото, всички други яко да го духат" (или подобни), бая хора почнаха да не я взимат насериозно. По-възрастните слушатели на жанра имам предвид. На нея таргетът очевидно са по-малките, е, в това й се получава. Ама ми се ще да прави по-разнобразни песни откъм музика и текстове.

 

Иначе във фейса на последната снимка, дето са с Аднан, е уникално красива.

И Азис едно време пееше простотии като "Сен тропе" , "Автомонтьор" и други подобни шедьоври, с които да добие лесно популярност и в момента прави песни като "Хабиби" и "Мотел". Теда всичко това го прави, защото днес изглежда само със глас не може да се изпъкне и пробие на музикалната сцена. Убеден съм, че след известно време очакванията ми за нея ще се оправдаят.

 

А й се кефя толкова, защото в песните си го играе проста чалгатка с цел ПР, а хората без дори да се замислят й се връзват. Не може един толкова прост човек, за колкото я изкарват сам да си пише музиката и текстовете на всички песни, измежду които има много смислени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самата Теди го каза в "Автограф". Това не мисля, че е снимачната площадка, сигурно е фризьорския салон на Цеци и Ивайло.

 

Студиото на Пайнер е, Гери Никол е отишла само да я гримира Цецо за участието й в Плаза.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...