Jump to content



Препоръчани коментари

Да си припяват аматьорите, които и нотите не знаят. Камелия каза за какво е там и не лицемерничи като другите чалгарки по журита разни, които се правят на компетентни по всичко, изключвайки Есил Дюран. Не съм видял и другите членове на журито да се правят на компетентни по чалгата. Всеки си знае мястото и затова вървят нещата. Радващо е, че виждам злобичка у традиционните тролове.

 

Зъбите и са уникални. Модел "Холивудска усмивка". Нормално е да изпъкват и те в ефир, защото самата Камелия блести отвсякъде. Михаела Филева е страхотна мадама, но няма присъствието на Кама пред камера. То това принципно трудно се учи, но занаят се краде и с гледане. А госпожица Филева има невероятният шанс, да е плътно до най-добрата в тоза занаят. Желаем и успех...

 

:1000 (19):

 

В подкрепа на твоето мнение само да добавя че след тазвечершния епизод Кама разцепи мрака, като "отвлече" две невероятни певици от съвсем други жанрове, за които се бяха обърнали и други ментори. Камелия може да убеждава, Камелия говори със самочувствие, което е подплътено с безбройните успехи, както и падения през годините. Не ми се мислеше, ако беше жури в първите издания на Мюзик айдъл, когато поп-фолкът още беше топ музиката в България...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е интересен този сезон досега. Нито има някакви нечувани таланти, нито песните са хубави.

 

Така е, но таксиметровият шофьор от Сандански е попадение. Първото чалга попадение в 3-те сезона на Камелия.

 

Иначе, Камелия на 29 юни в клуб "Инфинити", а на 30 август на панаира.... :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но таксиметровият шофьор от Сандански е попадение. Първото чалга попадение в 3-те сезона на Камелия.

Това пък е най-гадното нещо в този сезон. :helpsmilie: Изобщо трябва да се забрани сръбската чалга както е било навремето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
10 hours ago, foxy_vd said:

Ще и откъсна главата! :1000(15): Как може точно Деса да вземе за помощник-треньор за пресявките в "Гласът на България"? :feminist_en:

Може, защото между тях двете война реално няма. И явно взаимно се уважават като най-дълго задържалите се имена в поп-фолка. А и Десислава не само е била ментор в шоуто, а и ментор на победител.

Кога ще е това? Трябва да се види, двете ми любимки отново една до друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се гледа. Само щеше да е добре Десислава да беше отишла с друга визия. Камелия прилича на тийн дъщеря й. Едната както винаги без вкус, а другата- точно обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 hour ago, MrKidGSA said:

И реално сега цялата тази изкуствено подклаждана война между двете от някои индивиди тук рухва тотално. Браво, нека се подкрепят! 

 

Обективно, за да напишеш такъв пост се изисква изключително сериозна доза НЕпознаване на чалгата. Но пък да влезеш в папката на Камелия и да го заявиш точно в този смисъл пък е много смела постъпка, за пълен лаик, на тема "Чалга". Реалистично погледнато обаче, като си закърмен с бозавият и лигав "Фолкмаратон" няма как да си помислиш дори, че този бизнес е конкурентен. Няма как да направиш извод, че прогресът и развитието му, са резултат от конкуренцията, а ударите под кръста, са символ веруюто на надпреварата. Няма да обяснявам пак за периода 1998-2004 години и конкуренцията тогава. Само ще отбележа, че с толкова "обич" и "приятелство" в Пайнер стигнаха до кривата круша днес. А като пропаднаха всички се обидиха на Галена, че тегли една кратка, но напоителна.... за майката на г-н продуцента с една снимка у фейса и коментар: - Здрава съм! Дано поне това помните, че ако взема да изкарвам архив какви са си ги говорили Кама и Деса през годините, Мелето ще трябва да отвори специален раздел в главният такъв, за да ми стигне мястото за изложение. 

Но пък нека поживеем и видим какво ще се случи. Защото Деса е в много, ама в много разкрачено (не сексуално) кариерно положение в момента. Явно на Галена представителите в Рамания ще се окажат прави, че договорът на Деса с Пайнер (3+2) от 2014-та си има доста предимства в първите 3 години и много странности в следващите 2. Не случайно разсъждавах на глас тук когато реши да забременява, моментът за това решение и странностите след като се върна от майчинство. Не е същото като в периода 2014-2017, ама въобще. Още преди месец като видях Сашка "Ангелчето" да урежда Деса да подгрява Драгана Миркович в Козлодуй за 14 септември, а след това редовно я уреждаше в клубовете, с които има договор да менажира програмата им ми се стори нещо като намигване, че там нещо между Деса и Пайнер не е както трябва. И след като не стана да се завърти около Преса, Галена и т.н. за дуетче, съвсем резонно бе да се натегне около Кама. Щото не чувам Пайнер да са написали кърваво писмо до медиите, в които да заклеймят постъпката на Деса, както правеха с всичко тяхно, в което се споменаваше Камелия, след 14 ноември 2014 година.... 

Нека видим как ще се развият нещата, защото ако изложената от мен версия не е точната, то другата е Пайнер да пускат Деса, за да търсят Кама....          

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, foxy_vd said:

 

Обективно, за да напишеш такъв пост се изисква изключително сериозна доза НЕпознаване на чалгата. Но пък да влезеш в папката на Камелия и да го заявиш точно в този смисъл пък е много смела постъпка, за пълен лаик, на тема "Чалга". Реалистично погледнато обаче, като си закърмен с бозавият и лигав "Фолкмаратон" няма как да си помислиш дори, че този бизнес е конкурентен. Няма как да направиш извод, че прогресът и развитието му, са резултат от конкуренцията, а ударите под кръста, са символ веруюто на надпреварата. Няма да обяснявам пак за периода 1998-2004 години и конкуренцията тогава. Само ще отбележа, че с толкова "обич" и "приятелство" в Пайнер стигнаха до кривата круша днес. А като пропаднаха всички се обидиха на Галена, че тегли една кратка, но напоителна.... за майката на г-н продуцента с една снимка у фейса и коментар: - Здрава съм! Дано поне това помните, че ако взема да изкарвам архив какви са си ги говорили Кама и Деса през годините, Мелето ще трябва да отвори специален раздел в главният такъв, за да ми стигне мястото за изложение. 

Но пък нека поживеем и видим какво ще се случи. Защото Деса е в много, ама в много разкрачено (не сексуално) кариерно положение в момента. Явно на Галена представителите в Рамания ще се окажат прави, че договорът на Деса с Пайнер (3+2) от 2014-та си има доста предимства в първите 3 години и много странности в следващите 2. Не случайно разсъждавах на глас тук когато реши да забременява, моментът за това решение и странностите след като се върна от майчинство. Не е същото като в периода 2014-2017, ама въобще. Още преди месец като видях Сашка "Ангелчето" да урежда Деса да подгрява Драгана Миркович в Козлодуй за 14 септември, а след това редовно я уреждаше в клубовете, с които има договор да менажира програмата им ми се стори нещо като намигване, че там нещо между Деса и Пайнер не е както трябва и след като не стана да се завърти около Преса, Галена и т.н. за дуетче, съвсем резонно бе да се натегне около Кама. Щото не чувам Пайнер да са написали кърваво писмо до медиите, в които да заклеймят постъпката на Деса, както правеха с всичко тяхно, в което се споменаваше Камелия след 14 ноември 2014 година....             

Лекциите ти не вървят пред мен. Следя чалгата в детайли откакто се помня. Фактът, че изписваш толкова редове говори за това, че съм засегнал пропагандата ти и се опитваш да ме обориш - неуспешно при това. Написах, че към 2019 война/напрежение между въпросните две липсва, а след като е била такава чудовищна конкуренция между тях в предните 20 години и са се "цакали", обиждали и пр. по твои думи, не би следвало да има подобна покана от страна на Камелия. Спри с пропагандите и напиши 2-3 позитивни реда, че от негативност и черногледие не се прокопса мили. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те лекциите ми "не вървят" според кой ли не тук още откакто съм се появил в тези форуми през 2004 година, но нещо не забелязвам опонентите ми от последните 15 години да са наоколо. И те не са, защото се провалиха не само в прогнозите, но и в оценката. Просто ги е срам да се навъртат тук в мое присъствие, защото ще станат смешни. Че Кама и Деса не се понасят особено много е факт от много години. Това не пречеше обаче на Деса да покани Кама, на последната си промоция на албум и да и се радва особено сериозно, защото никой друг от знаковите имена не дойде. Не пречи и на Кама да покани Деса днес за риалитито по БТВ, особено при положение, че Деса ще трябва да дава мнение. Мнение, да покаже компетентност и музикална грамотност, а не просто да запълва присъствието си така, както Слави Трифонов разбираше вдигането на рейтинг на предаване, в което се търсят гласове и звезди.... да изкара звездите и да забие кандидатите!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

9 minutes ago, foxy_vd said:

Те лекциите ми "не вървят" според кой ли не тук още откакто съм се появил в тези форуми през 2004 година, но нещо не забелязвам опонентите ми от последните 15 години да са наоколо. И те не са, защото се провалиха не само в прогнозите, но и в оценката. Просто ги е срам да се навъртат тук в мое присъствие, защото ще станат смешни. Че Кама и Деса не се понасят особено много е факт от много години. Това не пречеше обаче на Деса да покани Кама, на последната си промоция на албум и да и се радва особено сериозно, защото никой друг от знаковите имена не дойде. Не пречи и на Кама да покани Деса днес за риалитито по БТВ, особено при положение, че Деса ще трябва да дава мнение. Мнение, да покаже компетентност и музикална грамотност, а не просто да запълва присъствието си така, както Слави Трифонов разбираше вдигането на рейтинг на предаване, в което се търсят гласове и звезди.... да изкара звездите и да забие кандидатите!!!

Да разбирам ли от написаното, че и двете са нищо повече от едни лицемерки спрямо една друга, а Кама си прави ташак като кани Деса да и помага?

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 minutes ago, MrKidGSA said:

Да разбирам ли от написаното, че и двете са нищо повече от едни лицемерки спрямо една друга, а Кама си прави ташак като кани Деса да и помага?

 

Да, общо взето лицемерието е водещо в отношенията им, колкото и да играят театър пред камерите и обективите. В случая може и БТВ да са причината да е точно Деса. Защото тя е и техен къдър в това риалити. Но пък като че ли е за предпочитане пред другите 2 опции техни кадри - Ивана и Преслава. Вероятно има значение и факта, че в сравнение с Ивана и Преса, Деса се явява по-адекватен помощник-треньор най-малкото поради факта, че профилът на кандидатите за оценяване и твърдо поп, а не поп-фолк. Но това са мотивите на БТВ и на Камелия, за да изберат Деса. Аз обаче от това не се вълнувам много, по разбираеми причини.

Мен ме вълнува какво ще кажат от Пайнер. Защото не е тайна, че те са смъртно обидени в последните 3 години на БТВ. Знаем и каква и причината - не ги питат тях за чалга-столчето, както беше при продуцирането на Слави. БТВ са толкова отворени, че правят собствени социологически сондажи и избират Камелия по открити критерии, а не по втория начин.... както го засърби Митко Пайнера, като стане някоя сутрин и трябва да реши. А фактът, че Кама е вече 3 години в това столче носи не особено щастливи усещания у г-н монополиста. И понеже миналото лято Пайнер направиха и невъзможното, да сложат Преслава в стола на Камелия, а Кама им се изсмя брутално, с едно подигравателно видео снимано в задния двор на къщата и в Банишора, където бе по бански, с маркуч в ръка и поливаше цветята, нещта стават и комични. Нека видим егото "пйнерско" още ли е толкова железно или резонно са омекнали предвид невъзможността им да вкарат какъвто и да е свой представител в прайм-тйма на някоя от големите телевизии.    

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, foxy_vd said:

 

Да, общо взето лицемерието е водещо в отношенията им, колкото и да играят театър пред камерите и обективите. В случая може и БТВ да са причината да е точно Деса. Защото тя е и техен къдър в това риалити. Но пък като че ли е за предпочитане пред другите 2 опции техни кадри - Ивана и Преслава. Вероятно има значение и факта, че в сравнение с Ивана и Преса, Деса се явява по-адекватен помощник-треньор най-малкото поради факта, че профилът на кандидатите за оценяване и твърдо поп, а не поп-фолк. Но това са мотивите на БТВ и на Камелия, за да изберат Деса. Аз обаче от това не се вълнувам много, по разбираеми причини.

Мен ме вълнува какво ще кажат от Пайнер. Защото не е тайна, че те са смъртно обидени в последните 3 години на БТВ. Знаем и каква и причината - не ги питат тях за чалга-столчето, както беше при продуцирането на Слави. БТВ са толкова отворени, че правят собствени социологически сондажи и избират Камелия по открити критерии, а не по втория начин.... както го засърби Митко Пайнера, като стане някоя сутрин и трябва да реши. А фактът, че Кама е вече 3 години в това столче носи не особено щастливи усещания у г-н монополиста. И понеже миналото лято Пайнер направиха и невъзможното, да сложат Преслава в стола на Камелия, а Кама им се изсмя брутално, с едно подигравателно видео снимано в задния двор на къщата и в Банишора, където бе по бански, с маркуч в ръка и поливаше цветята, нещта стават и комични. Нека видим егото "пйнерско" още ли е толкова железно или резонно са омекнали предвид невъзможността им да вкарат какъвто и да е свой представител в прайм-тйма на някоя от големите телевизии.    

Интересни моменти предстоят наистина. Нека видим и кариерата на Деси как ще се развие, защото и на мен нещата там не ми иглеждат никак розови. Виж, че Пайнер-а си имат бат' Милко в праймтайма по Нова хаха. 

Кажи сега, Кама правата на песните си от Пайнер ли чака да си вземе, че да направи голям концерт? А с албума какво се случва и ще чуем ли някога "На прага на сърцето ми"? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

11 minutes ago, MrKidGSA said:

Интересни моменти предстоят наистина. Нека видим и кариерата на Деси как ще се развие, защото и на мен нещата там не ми иглеждат никак розови. Виж, че Пайнер-а си имат бат' Милко в праймтайма по Нова хаха. 

Кажи сега, Кама правата на песните си от Пайнер ли чака да си вземе, че да направи голям концерт? А с албума какво се случва и ще чуем ли някога "На прага на сърцето ми"? 

Правата на Пайнер, над каквито и да е песни на Камелия свършват на 1 юли 2020 година, когато стават 10 години от излизането на "Проект 13", където е всичко значимо. След това тя може да си прави каквото иска и за нищо не могат да претендират от фирмата. Вероятно това е хоризонта за излизане на нов албум, концерти всякакви и т.н.   

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Камелия е избрала ДесиСлава най малко, защото тя е победител като ментор в същото предаване. Вероятно има и доза лицемерие, но все пак има и  едно некрито уважение между двете, най-малко заради това, че само те двете са актуални имена 2 века. 

Иначе ДесиСлава не би напуснала пак Пайнер. Дори и в най слабия си период там е по силна от последните години без Пайнер. 15 участия месечно и дори и най слабите и песни правят по 5 милиона са си добри причини, за да остане в Пайнер. 

 

Доколкото разбирам участието и няма да бъде само за една седмица, а през целите двубои, или? 

 

Очаквам Деса да се подмаже на Кама със суперлативи, та да види Фокси, че не само Кама е ръсила суперлативи за другата. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi said:

Очаквам Деса да се подмаже на Кама със суперлативи, та да види Фокси, че не само Кама е ръсила суперлативи за другата. 

А мерси! То остана да се награбят ефир, да има сълзи и сополи, а после аз да се прегърна с тебе тук! Не, благодаря, така си ми е ОК да ви хейтя... :thumbup:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...