Jump to content



Препоръчани коментари

Фокси, идвай в Петък на Монтана, кака Камче си идва у дома :phpgrin2: :1000 (19):

 

Знам, знам, за днес и пияниците от Козлодуй ме каниха при тях, че е там, ама с този Трифон Зарезан няма как. :1000 (29):

 

Кама на обложка на албум издаван от Пайнер през 2019-та? :wacko: С песни от преди 20 години? :1000 (1): А тези звъняха ли и да питат може ли да преиздават песни с нейно участие, след като имат права за тях само за 10 години? Звъняха лииииии...? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, идвай в Петък на Монтана, кака Камче си идва у дома :phpgrin2: :1000 (19):

 

Един приятел беше звънял да запазва места на 6-ти и нямало. Ще е мега участие :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана, Камелия и Райна на обложка през 2019 :scratch: Откъде е инфото? Нищо не пише в сайтовете на Пайнер и Планета.

 

А най-големия смях е как уж акцента е в/у преиздаването на първия албум на Преса, но нея я няма на картинката ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

А най-големия смях е как уж акцента е в/у преиздаването на първия албум на Преса, но нея я няма на картинката ....

 

А Камелия е само на обложката май, вътре няма нейна песен, което пак е безумно. Етоо

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Камелия е само на обложката май, вътре няма нейна песен, което пак е безумно. Етоо

Това е единствената компилация пайнерска, която по някаква слочаенос притежавам, така че довечера може да проверя, но мисля, че беше пяла Ти си виновен и Няма да ти кажа не.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни са мотивите на това преиздаване. Със сигурност не е случайност. Явно искат да превземат правата на песните за още 10 години. :3fdb8960598fa63e:

Те песните вътре не бяха целите, а вървяха като микс, леко накъсани в началото и края.

 

Всъщност НЯМА песен на Камелия вътре. Има на доста напуснали фирмата:

 

Диск 1

 

DJ Jеrry intrо

Гpупa 88 - Чуждите мъже

Рaйнa - Плaче небетo

Екcтpa Нинa - Oтминaл cпoмен (rеmix)

Taтянa - Cтpacт в oчите

Мapиянa и Bиктopия - Мaния

Мapия - Не ме лъжи

Глopия - Зaблудa

Глopия - Лaбиpинт

Емилия - Caмo ти, caмo aз

Емилия - Легендa зa любoвтa

Геpгaнa - Губя те бaвнo (rеmix)

Нaдя - Tи cи въpxa

Милкo Кaлaйджиев - Еднa pъкa ни дели

Мaлинa - Caмo ме oбичaй

Мaлинa - Леден cвят

Мapия fеаt. DJ Jеrry - Oбичaй ме тaкa

 

Диск 2

 

Ecил Дюрaн - Лудa cъм, че те oбичaм

Mирa - Дoкocвaш

Гaля - Moжеш ли

Групa 88 - Пaлaви и игриви

Maгaпaca - Moмичетo (remiх)

Верoникa - Иcкaм те зaвинaги

Toни Дaчевa и Haйден Mилкoв - Зaщo

Гергaнa - Гacнa пo теб

Анелия - Иcкaм те

Преcлaвa - Taзи нoщ безумнa

Eмилия и Hидaл Кaйcaр - Безумнa любoв (remiх)

Дуле и Кoки - Maрaмa

Pейxaн - Аxмед

Амет - Белгийcки вечери

Амет - Гъци, гъци

 

Диск 3

 

Eмилия - Hямa дa тъгувaм

Глоpия - He зacлужaвaш

Ивaнa - Tи и той

Ивaнa - Cтapa иcтоpия

Aнeлия - Двe тeлa

Heлинa - B aдa и в paя

Мaя - Aз нe вяpвaм

Ecил Дюpaн - Eлмaз

Paйнa - Tи мe лъжeш нaй-добpe (rеmiх by DJ Jеrry)

Люcи и Peйхaн - Обичaм тe

Мaгдa - Бог нa любовтa

Мaгдa - Bзeми мe

Cилвия - Зaбpaви мe

Дaниeлa - Cтpaх мe e caмa

Дaниeлa - Дpугa cъм

Aнeлия и Гepгaнa - Зa тeб, любов

 

Коментирайте, че Силвия и Даниела са закривали!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни са мотивите на това преиздаване. Със сигурност не е случайност. Явно искат да превземат правата на песните за още 10 години. :3fdb8960598fa63e:

 

Не съм убеден, че преиздаването ще удължи правата на каквото и да било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм убеден, че преиздаването ще удължи правата на каквото и да било.

 

Не могат да преиздават без да подпишат нов договор за изпълнителските права с нея. А опитат ще се срещнат веднага с една неприятна адвокатска кантора.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Името ти" е тотал хит, снощи се доказа... 6 пъти я пя /на живо/, като последния беше с 5 минутен БИС. Размаза ни тая жена, не, че ще ви изненадам. :) :Vishenka_05:

Много яко заби и Кукавица и Ти си мой грех :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Името ти" е тотал хит, снощи се доказа... 6 пъти я пя /на живо/, като последния беше с 5 минутен БИС. Размаза ни тая жена, не, че ще ви изненадам. :) :Vishenka_05:

Много яко заби и Кукавица и Ти си мой грех :)

 

Изненадани може да са, само броячите в Рамания. Тези, които ходят по дискотеки не са. Но това е друг въпрос, наш си тук в Рамания. Иначе, не я знам какво толкова се е разработила Камелия през февруари, но 10 участия за 15 дена не е имала от 15 години.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадани може да са, само броячите в Рамания. Тези, които ходят по дискотеки не са. Но това е друг въпрос, наш си тук в Рамания. Иначе, не я знам какво толкова се е разработила Камелия през февруари, но 10 участия за 15 дена не е имала от 15 години.

 

имаше Видинска компания и явно ги познаваше, не знам дали се е разработила, но доста се раздаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След три сезона най после поп фолк изпълнител в отбора на Камелия . Браво, момчето е много талантливо. Интересно какво я разплаква в следващия епизод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, идвай в Петък на Монтана, кака Камче си идва у дома :phpgrin2: :1000 (19):

 

Може да намина на 3-ти май, че пак ще е при вас, на същото място. :1000 (29):

 

Иначе, да дерзаят душманите... :1000 (29):

 

9512593w.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я посетих в Биад, направила си е бретон и беше страхотна. Пя точно срещу нашата маса и по едно време се раздавам и тя ме вижда и ми прави сърце, и аз я виждам и не се усетих как съм започнал да викам "кралице"... И така се засмя. :1000 (29): Малко и алкохолът дойде отгоре. :1000 (29): Като цяло отдавна не бях ходил на такова участие, върна ме в тийн годините ми. Пя повече стари неща, завърши със "Залеза и зората" и хората едва я пуснаха да си ходи. "Името ми" я заби няколко пъти, много се гордее с нея и с право, но не пя други песни извън Пайнерския период с изключение на "Дразни ме", разбирам я за което... Не че е нямала добри попадения, но смятам, че хората наистина нямаше да ги знаят. Единствено тук липсва налагането дори от една телевизия Планета или канала им в Youtube. Това е друга тема обаче... "Луда по тебе" изживява поредния си живот, моите приятели не са кой знае какви фенове, но бяха гледали сръбския филм и много я чакаха. Също искам да я поздравя за това, че държи хората с балади и даже на тях ставаше най-големия купон. За живото й пеене никаква забележка, бетон, звучеше си като на запис. Може да няма таланта на някои, но пък нейните си песни си ги е научила от-до и радва хората както си трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я посетих в Биад, направила си е бретон и беше страхотна. Пя точно срещу нашата маса и по едно време се раздавам и тя ме вижда и ми прави сърце, и аз я виждам и не се усетих как съм започнал да викам "кралице"... И така се засмя. :1000 (29): Малко и алкохолът дойде отгоре. :1000 (29): Като цяло отдавна не бях ходил на такова участие, върна ме в тийн годините ми. Пя повече стари неща, завърши със "Залеза и зората" и хората едва я пуснаха да си ходи. "Името ми" я заби няколко пъти, много се гордее с нея и с право, но не пя други песни извън Пайнерския период с изключение на "Дразни ме", разбирам я за което... Не че е нямала добри попадения, но смятам, че хората наистина нямаше да ги знаят. Единствено тук липсва налагането дори от една телевизия Планета или канала им в Youtube. Това е друга тема обаче... "Луда по тебе" изживява поредния си живот, моите приятели не са кой знае какви фенове, но бяха гледали сръбския филм и много я чакаха. Също искам да я поздравя за това, че държи хората с балади и даже на тях ставаше най-големия купон. За живото й пеене никаква забележка, бетон, звучеше си като на запис. Може да няма таланта на някои, но пък нейните си песни си ги е научила от-до и радва хората както си трябва.

По Фен ТВ я поръчват всяка вечер, гвоздей е в програмата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно тази година ще трябва да поръчваме по-голяма сцена за "Луда по тебе", на панаира тук при нас. :bo:

 

Пък ако пуснете и някви реклами из сръбско ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах я в някакъв сутрешен блок. Гостуваха цялото жури. Прави някакви тикове с устните и се зъби излишно много, в смисъл буквално си показва зъбите. Бобър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...