Jump to content



Препоръчани коментари

Таргетирани реклами. На мен ми излиза само реклама за новата песен на Дуа Липа, която си пусках няколко пъти тия дни.

 

Аз па нищо не съм си пускал от тоя сайт. Дори не знаех за него до днес, а съм им клиент на А1 от времето, когато бяха Mobil tel, а Камелия пропя "Залеза и зората". Очевидно това е истинският оператор, който само като ти види номера, веднага познава какво слушаш и ти праща мотивационна реклама, да го посетиш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз па нищо не съм си пускал от тоя сайт. Дори не знаех за него до днес, а съм им клиент на А1 от времето, когато бяха Mobil tel, а Камелия пропя "Залеза и зората". Очевидно това е истинският оператор, който само като ти види номера, веднага познава какво слушаш и ти праща мотивационна реклама, да го посетиш.

Не е толкова сложно, Фейсбук е много навързан с бисквитките от другите сайтове. Дори тук може да засече да пишеш за Камелия и да ти пусне реклама с нея, ако има такава в базата си данни и на чийто таргет отговаряш (примерно не е ограничена само до жени 20-25).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е толкова сложно, Фейсбук е много навързан с бисквитките от другите сайтове. Дори тук може да засече да пишеш за Камелия и да ти пусне реклама с нея, ако има такава в базата си данни и на чийто таргет отговаряш (примерно не е ограничена само до жени 20-25).

Ти го изкара пък хептен сложно. Достатъчно е да минеш един път през страница на Камелия, да лайкнеш един пост с нещо за Камелия, да споделиш един път песен на Камелия, или дори да пратиш съобщения с нещо за Камелия, пък била тя твоя позната, Камелия Тодорова или някоя друга, и след точно 3 минути 90% от фейсбук рекламите, които ти изкарва ще са точно тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти го изкара пък хептен сложно. Достатъчно е да минеш един път през страница на Камелия, да лайкнеш един пост с нещо за Камелия, да споделиш един път песен на Камелия, или дори да пратиш съобщения с нещо за Камелия, пък била тя твоя позната, Камелия Тодорова или някоя друга, и след точно 3 минути 90% от фейсбук рекламите, които ти изкарва ще са точно тая.

Да, да, така е. Но понякога и едно просто гугъл-ване на нещо, може да ти доведе реклами за него. Това ми беше идеята, а не се изразих добре. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз па нищо не съм си пускал от тоя сайт. Дори не знаех за него до днес, а съм им клиент на А1 от времето, когато бяха Mobil tel, а Камелия пропя "Залеза и зората". Очевидно това е истинският оператор, който само като ти види номера, веднага познава какво слушаш и ти праща мотивационна реклама, да го посетиш.

 

Таргетирали са те по интереси - харесал си на леля ти Кама страницата и по тази причина виждаш реклами с нея. Дигиталната реклама е доста умна за клетите вярващи. :1000 (29):Даже може да цъкнеш на трите точки в дясно на поста, за да видиш защо виждаш рекламата и по какви критерии си попаднал в дадената група.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 29 юни правя банкет в ресторант "Бонония", с 200 "армейци" от цяла България.

 

Надявам се афтър-партито в "Инфинити" да е така, както е планирано. :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 29 юни правя банкет в ресторант "Бонония", с 200 "армейци" от цяла България.

 

Надявам се афтър-партито в "Инфинити" да е така, както е планирано. :bo:

Кой го плаща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее колко отврътително предаване и, най-много, отврътително водене! :gun_bandana: :gun_bandana: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Пълна гавра и нискокачествена телевизия. Нямаше нито водене, нито интервю, нито нищо. Просто една гавра, от уж кадърни хора, в опита си да забавляват зрителите.

 

Единственото, което аз видях, бе сексуален тормоз над Камелия от двама мъже по време на работа, и тя трябваше да им играе играта. :mf_surrender:

 

Единствено началото и края на това гостуване си заслужават, където Камелия пее на живо Няма шега и Ти си. Останалото е пълен боклук, заради безкрайно безинтересния Слави.

 

Не знам как са се задържали толкова години в ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее колко отврътително предаване и, най-много, отврътително водене! :gun_bandana: :gun_bandana: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Пълна гавра и нискокачествена телевизия. Нямаше нито водене, нито интервю, нито нищо. Просто една гавра, от уж кадърни хора, в опита си да забавляват зрителите.

 

Единственото, което аз видях, бе сексуален тормоз над Камелия от двама мъже по време на работа, и тя трябваше да им играе играта. :mf_surrender:

 

Единствено началото и края на това гостуване си заслужават, където Камелия пее на живо Няма шега и Ти си. Останалото е пълен боклук, заради безкрайно безинтересния Слави.

 

Не знам как са се задържали толкова години в ефир.

Това са 90-те. Ако няма сексуален тормоз над красива млада жена, занимаваща се с шоубизнес, никой не би го гледал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са 90-те. Ако няма сексуален тормоз над красива млада жена, занимаваща се с шоубизнес, никой не би го гледал.

 

Те и днес са си същите. Слави постоянно прави сексуални намеци на Камелия и не се придържа към ролята си на водещ.

Не, че е различно с други мъже водещи де. Та и жени даже, като Венета и там подобни.

 

Обаче Камелия си е лисица, знаела е през годините как да ги върти мъжете за неина си полза, тя да си флиртува а днес все още да я уважават. Не като някои други Пайнерки, камо ли пък Араджийки :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и днес са си същите. Слави постоянно прави сексуални намеци на Камелия и не се придържа към ролята си на водещ.

Не, че е различно с други мъже водещи де. Та и жени даже, като Венета и там подобни.

 

Обаче Камелия си е лисица, знаела е през годините как да ги върти мъжете за неина си полза, тя да си флиртува а днес все още да я уважават. Не като някои други Пайнерки, камо ли пък Араджийки :3fdb8960598fa63e:

Имаш право, но е доста по-малко в днешни дни. Ти представяш ли си нещо такова да се случи в САЩ, водещият ще е уволнен и низвергнат :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой го плаща?

 

Плащат го "армейците" от цяла България. 30 лева куверт, 30 лева хотел, а останалото от нас, домакините "От Видин до Карибите, кур за сините"!

 

Всеки иска на банкет с Фокси и брат му. Така вече се говори в сектор А на "Армията", за моя изненада оня ден, на контролата с "Етър". :1000 (29):

 

 

Те и днес са си същите. Слави постоянно прави сексуални намеци на Камелия и не се придържа към ролята си на водещ.

Не, че е различно с други мъже водещи де. Та и жени даже, като Венета и там подобни.

 

Обаче Камелия си е лисица, знаела е през годините как да ги върти мъжете за неина си полза, тя да си флиртува а днес все още да я уважават. Не като някои други Пайнерки, камо ли пък Араджийки :3fdb8960598fa63e:

 

И Слави е пращал букети, големи букети. И той е бил мераклия.... :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са пуснали компилация Планета Фолк Парти, с няколко диска вътре. На обложката са КАМЕЛИЯ, Гергана, Райна, Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са пуснали компилация Планета Фолк Парти, с няколко диска вътре. На обложката са КАМЕЛИЯ, Гергана, Райна, Анелия.

Гергана, Камелия и Райна на обложка през 2019 :scratch: Откъде е инфото? Нищо не пише в сайтовете на Пайнер и Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана, Камелия и Райна на обложка през 2019 :scratch: Откъде е инфото? Нищо не пише в сайтовете на Пайнер и Планета.

 

ЕТО

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...