Jump to content



Препоръчани коментари

"Дразни ме" авторска ли се води?

 

Да, авторска! Няма как да се краде сръбско, след влизането ни в ЕС. Ако имаше нещо да са си поискали парите. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, авторска! Няма как да се краде сръбско, след влизането ни в ЕС. Ако имаше нещо да са си поискали парите. :1000 (30):

Води се авторска, ама очевидно е копирана! :girl_witch:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Води се авторска, ама очевидно е копирана! :girl_witch:

 

Трудно се копира един от най-актуалните клубни хитове в бивша Югославия и това да остане незабелязано година и половина. Като ги знам сърбите как се правят на отворени за всичко, а и тук имат местни представители да слушат нашите какво правят с тяхната продукция, трудно ще мине нещо такова, без да си искат парите. А тия двамката Jala Brat и Buba Corelli като ги гледам как са ги налазили Мая Берович, Миланчо Станкович, брутална звезда като Северина и всичко с тях им е над 60 милиона си мисля, че тия са нещо като нашия Криско. Но това са подробности. "Дразни ме" си стана много здрав хит заради Камелия, а не заради това, че след година и половина някой се сетил, че песните им си приличат, ама не баш...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луда по тебе е тотален хит в Македония от филма Južni Vetar. На новогодишната нощ прозвучa почти од всяко заведение в Скопие :yoji: .

Btw Сърбите мислят че верзията на Камелия, а не тази на Лепа Брена, е оригинала. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тежък и бавен изказ, който отстрани изглежда неподражаем и безспорен. Никой в чалгата и около нея не може така, никой! :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

Рейтинг:

 

900 000 - Венета

800 000 - Слави

 

Мисля, че това е достатъчно. Другото е здраве... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Готина е. Браво.

 

Венета изглежда отблъскващо. И колко е проста да й каже, че Цветин не бил хубав - да не спи в на Венета леглото, че да се изказва толкова просташки в национален ефир? Добре, че Камелия е широко скроена и не се обиди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е. Браво.

 

Венета изглежда отблъскващо. И колко е проста да й каже, че Цветин не бил хубав - да не спи в на Венета леглото, че да се изказва толкова просташки в национален ефир? Добре, че Камелия е широко скроена и не се обиди.

Много е проста. Виждала ли е бившия си мъж на какво прилича? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е дразнеща, и на Ивана и тук с Камелия можеше да се получи страхотен разговор, ако водещата не се държеше като комшийката от махалата. Патрашкова много по-добре се справяше. То една Гала по-добре си води интервютата... Иначе Камелия е страхотна, но това не е новина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Името ти" е тотален хит, не съм чул човек, който да каже "Не ми харесва тази песен".

Макар да има 3,5 милиона гледания, хората обичат тази песен и всички си правят сторита на нея. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е дразнеща, и на Ивана и тук с Камелия можеше да се получи страхотен разговор, ако водещата не се държеше като комшийката от махалата. Патрашкова много по-добре се справяше. То една Гала по-добре си води интервютата... Иначе Камелия е страхотна, но това не е новина.

Венета е замръзнала в 90-те, толкова си може жената. Нямам желание да гледам интервюто, толкова ми е противна. Съсипва всяка възможност за смислен разговор. Надявам се, че по-умните й гости успяват да водят разговора и да кажат това, което имат да споделят, а не просто да отговарят на инфантилните й въпроси от детските лексикони и Нощен труд 1997.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Венета е замръзнала в 90-те, толкова си може жената. Нямам желание да гледам интервюто, толкова ми е противна. Съсипва всяка възможност за смислен разговор. Надявам се, че по-умните й гости успяват да водят разговора и да кажат това, което имат да споделят, а не просто да отговарят на инфантилните й въпроси от детските лексикони и Нощен труд 1997.

 

То това й остана на тази - гостите да й спасяват интервютата. Засега и с Ивана, и с Камелия се получи.

 

Нискочела с гайтан вежди, злобничка и елементарна - страхотна комбинация. Преди поне беше яка мацка, което до известна степен компенсираше гадостта й като човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво се похвали в началото.... за трета поредна година, никой друг в чалгата не е бил 3 пъти..... абе требва да се гаври Пайнер и те така.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...