Jump to content



Препоръчани коментари

преди 13 минути, foxy_vd каза:

Филева не е напълнила зала 1 на НДК, дишай спокойно. Знам, че много бързате да видите Кама на голям концерт, но нека Пайнер пропадне окончателно, за да стъпи върху врата им "чипровската" с нещо грандиозно и да ги закрие. Всичко по реда си. Накрая и книга ще има, за да обясни точно как е станало всичко и колко жалки са от кокошкарника не само днес, а от 20 години. А що се касае до кръчмите къде повече да излиза Кама, като тя е там, където никой от чалгата не е? Прави най-много пари и видно е най-голямата звезда в момента. Няма друг вариант, като я гледаш по БТВ всяка неделя...  

Беше на концерта ли, я дай снимки? И да не я е напълните, фактът, че опитва момичето е похвален. А някои легенди ще си останат с големите приказки, което е жалко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, MrKidGSA каза:

Беше на концерта ли, я дай снимки? И да не я е напълните, фактът, че опитва момичето е похвален. А някои легенди ще си останат с големите приказки, което е жалко. 

Всичко е възможно, но легендите са си легенди заради музиката, а не заради НДК, с която Пайнер промиха мозъка на 2 поколения чалгари, че ако не минеш оттам няма как да си легенда. Е, Камелия няма да мине през НДК и ще си остане най-голямата легенда в чалгата, независимо дали им харесва това на хора всякакви. Бизнесът се промени. Пайнер  не са монополът, който бяха. Конкуренцията на поп музиката за младите вече и загубена от чалгата. И у нас се повтаря това, което се случва в бивша Югославия - легендите са топ, а младите нямат трибуна, идеи и продуценти, за да се наредят на трапезата. Кокалът никой не го пуска...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела Филева напълни залата, аз бях на концерта. Е, не съм се оглеждал по балконите да броя единични празни места. Фокси го обича този номер от концерта на Глория през 2009. Жалко, че после не успя да отиде през 2015, за да види пълна зала и истински концерт. Фокси, издребняваш понякога. На концерт човек отива да се забавлява. На всеки се е случвало да не му е до дупка пълна залата, клубът или каквото е там... Понякога опира да повечко реклама, актуален хит или нещо друго. Но важното е да се опитва. Една идея по-сериозно се гледа на теб, когато направиш един или повече концерта. Нека не го отричаме като фактор. Колкото до НДК, която Камелия наричаше скопена - едва ли, зависи от постановката, сценографията. В зала 1 има дух. Просто обаче си плаче за ремонт, май тази година ще правят. Иначе аз спортни зали не харесвам. Всъщност имаме доста зали и в страната, и в София. Не им се дават пари просто на чалгарките и ги е страх, че не знаят с какво ще запълнят 2-3 часа, как ще пеят, какви и колко хора ще съберат. Виждаме в Арена на Планета какво е...

Няма друго логично обяснение, защото само трима, четирима фолк изпълнители са правили големи самостоятелни концерти. Дори Скандау направиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 5.05.2019 г. от 21:17, adorable каза:

 яма друго логично обяснение, защото само трима, четирима фолк изпълнители са правили големи самостоятелни концерти. Дори Скандау направиха.

Скандау имат огромна фенска база от деца и тинейджъри, които не се допускат до заведенията където са обичайните им изяви. Като добавим и достъпната цена на билетите, нормално залата да е пълна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.05.2019 г. от 22:17, adorable каза:

Михаела Филева напълни залата, аз бях на концерта. Е, не съм се оглеждал по балконите да броя единични празни места. Фокси го обича този номер от концерта на Глория през 2009. Жалко, че после не успя да отиде през 2015, за да види пълна зала и истински концерт. Фокси, издребняваш понякога. На концерт човек отива да се забавлява. На всеки се е случвало да не му е до дупка пълна залата, клубът или каквото е там... Понякога опира да повечко реклама, актуален хит или нещо друго. Но важното е да се опитва. Една идея по-сериозно се гледа на теб, когато направиш един или повече концерта. Нека не го отричаме като фактор. Колкото до НДК, която Камелия наричаше скопена - едва ли, зависи от постановката, сценографията. В зала 1 има дух. Просто обаче си плаче за ремонт, май тази година ще правят. Иначе аз спортни зали не харесвам. Всъщност имаме доста зали и в страната, и в София. Не им се дават пари просто на чалгарките и ги е страх, че не знаят с какво ще запълнят 2-3 часа, как ще пеят, какви и колко хора ще съберат. Виждаме в Арена на Планета какво е...

Няма друго логично обяснение, защото само трима, четирима фолк изпълнители са правили големи самостоятелни концерти. Дори Скандау направиха.

Не, не си бил на концерта. Ти не слушаш нищо друго освен чалга и от Пловдив заради Михаела Филева няма да се вдигнеш до София посмъртно. Винаги проверявам всеки натегач от шоубизнеса за НДК поради една основна причина - лъжите на Пайнер за Глория в едни времена, когато това бе важно за бизнеса, кариерите и пропагандата. Днес подобни неща нямат никаква тежест. Скоро само ние тук ще помним онези концерти от зората на чалгата, никой друг. Децата ще са на площадите да гледат Криско и Тита. Те пък въобще няма да знаят за чалгата и концертите и преди 10-15-20 години. Пайнер не правят нищо за да ги споменат някак. Всичко е в кофата, барабар с наградите, церемониите и концертите. Днес важно е само да си ОК в клубовете, за да имаш работа и системата да се захранва по някакъв начин. Очевидно е, че Камелия си изигра картите най-добре от цялата стара генерация. Заложи на хитовете и клубовете, а не на НДК и позьорщината.   

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

Не, не си бил на концерта. Ти не слушаш нищо друго освен чалга и от Пловдив заради Михаела Филева няма да се вдигнеш до София посмъртно. Винаги проверявам всеки натегач от шоубизнеса за НДК поради една основна причина - лъжите на Пайнер за Глория в едни времена, когато това бе важно за бизнеса, кариерите и пропагандата. Днес подобни неща нямат никаква тежест. Скоро само ние тук ще помним онези концерти от зората на чалгата, никой друг. Децата ще са на площадите да гледат Криско и Тита. Те пък въобще няма да знаят за чалгата и концертите и преди 10-15-20 години. Пайнер не правят нищо за да ги споменат някак. Всичко е в кофата, барабар с наградите, церемониите и концертите. Днес важно е само да си ОК в клубовете, за да имаш работа и системата да се захранва по някакъв начин. Очевидно е, че Камелия си изигра картите най-добре от цялата стара генерация. Заложи на хитовете и клубовете, а не на НДК и позьорщината.   

Фокси, първо - аз живея и работя в София, учих тук. Второ, слушам много повече неща от само и единствено чалга, но това няма как да знаеш, не е ставало въпрос явно да прочетеш, въпреки че други хора тук знаят. Веднага мога да приложа доказателство, но не ми се занимава - имам си в социалните мрежи, тука не съм на изпит. Само от началото на годината съм бил на концерти на Любо Киров, Михаела Филева, Хилда Казасян, сега ми предстои на Ритон. Да не изброявам другите преди това и тези, които ми предстоят. Не е толкова важно, просто ме взриви убедеността ти, че не съм бил. И фактът, че си мислиш, че съм още в Пловдив. До тук и с това само можем да спрем, защото нататък прочетох доста простотии - изглежда, че не си мръднал грам, не си струва спорът. Жалко, а преди беше достоен опонент. Ако Камелия някога направи концерт обаче, веднага ще изкараш концертите мерило. Значи всички, дето ги правят, са луди, а щом Камелия ги отрича по някаква причина, не стават? Евала. Само с клубове ако ставаше... ехе... Та дори Камелия защити Глория за последния концерт в НДК, защото наградата за Концертно присъствие си беше за нея, ама и наградите останаха в историята... Аз не съм маргинал, Фокси. Не си измислям разни неща и не живея тук. Казвам ти, на Михаела имаше хора. Колкото и да са били, нейни са си, не ми е направило впечатление да е било празно. Туй то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , foxy_vd каза:

 Очевидно е, че Камелия си изигра картите най-добре от цялата стара генерация. Заложи на хитовете и клубовете, а не на НДК и позьорщината.   

Голямо залагане направила в клубовете. Камелия и да иска не може да направи концерт, защото не може да пее. Това е истината. А клубовете не са нейна измислица и в крайна сметка бяха смъртната присъда на целия жанр, защото се подчиниха на вкусовете на няколко диджея. А тези вкусове са благоприятни за бездарнички като нея, Галена и др.

Така че много хубаво, че Кама има успех и се е адаптирала добре към ситуацията (адаптирала, а не създала тя условията). Защото, ако всичко беше както трябва, тя никога нямаше да припари до студио или каквато и да е сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Абе добре го е направил Дараков. Нема да се оплакваме сега, като очевидно не се страда от липса на интерес, хитове и т.н. в САЩ, което е така характерно за чалгата през 2019 в България.

https://bg-voice.com/започва-турнето-на-камелия-в-сащ-и-кана/

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...