Jump to content



Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
#6 в трендинга !!!!

 

А някой я обявиха за провал.

 

И е най-високо класираната чалга в момента. Кака Ками още знае как. Аз тази година я преоткрих, не й бях ходил на участия, посетих я веднъж лятото и съм на мнение, че няма как някой, който веднъж е слушал Кама на живо, после да твърди, че тя не става. А като прибавиш и силните последни песни и става очевадно, че 46-годишната Камелия е в Топ 5 на чалгата по всички показатели 20 години след появяването й на сцената. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И е най-високо класираната чалга в момента. Кака Ками още знае как. Аз тази година я преоткрих, не й бях ходил на участия, посетих я веднъж лятото и съм на мнение, че няма как някой, който веднъж е слушал Кама на живо, после да твърди, че тя не става. А като прибавиш и силните последни песни и става очевадно, че 46-годишната Камелия е в Топ 5 на чалгата по всички показатели 20 години след появяването й на сцената. :notworthy:

Абсолютно. За мен след Пайнер разцъфна. От Минута живот насам няма слабо. Говорим за песен и клип. Да не говорим пък, че пръска с участия.

 

Вече е под #5 в трендинга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И е най-високо класираната чалга в момента. Кака Ками още знае как. Аз тази година я преоткрих, не й бях ходил на участия, посетих я веднъж лятото и съм на мнение, че няма как някой, който веднъж е слушал Кама на живо, после да твърди, че тя не става. А като прибавиш и силните последни песни и става очевадно, че 46-годишната Камелия е в Топ 5 на чалгата по всички показатели 20 години след появяването й на сцената. :notworthy:

 

Ти може ли да пишеш по-секси от това? Има ли накъде още? Събуждаш звяра в мен. :winter: Или може би е виното? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти може ли да пишеш по-секси от това? Има ли накъде още? Събуждаш звяра в мен. :winter: Или може би е виното? :1000 (29):

 

Какъв позитивен тон в този знаменателен ден 10 декември..... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти може ли да пишеш по-секси от това? Има ли накъде още? Събуждаш звяра в мен. :winter: Или може би е виното? :1000 (29):

 

За първи път някой ми казва, че пиша секси, даже не знам точно какво имаш предвид. :jump: От виното ще е май. :az:

 

И за да не е спам, поздрав за рожденика:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път някой ми казва, че пиша секси, даже не знам точно какво имаш предвид. :jump: От виното ще е май. :az:

 

Така е, за всичко си има първи път. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

20171211_005238jgKttZrExzGR9VcVQv4O1512946390_sredna.png

 

20171211_005212tWK3J6SEip5YBLamCnxo1512946549_sredna.png

 

Конкретно на първата снимка е ужасна и много изкуствена, чак грозна. Гримьорите прекаляват, ама и певиците май като гледам са съгласни да стават за смях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

По колко гледания прави на ден?

Май първия ден 60-70к. Втория - 110к , третия - някъде към 100к. Между 90-100к варират гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия: Много мои колеги са гостували в Америка и бизнесът е покварен

Камелия наскоро се завърна от своето турне в Америка и признава, че е удовлетворена от многобройните срещи със сънародниците ни там и от огромния интерес към концертите й, които са били на най-различни места - в малки залички, в ресторант, в църкви, където могат да се съберат доста българи.

"Платените концерти бяха 10, но всъщност станаха 14 заради големия интерес. В Чикаго пуснаха едната събота, тя се разпродаде, за първи път пуснаха петък и той се напълни, след това и допълнителен концерт на 1 декември, последва и второ участие в Лас Вегас..." - разказва тя в COOL...T, цитира Signal.bg.

Легендарната фолк певица не крие, че зад Океана публиката е доста разочарована от гостуващите родни фолк изпълнители, които си позволяват да пеят на плейбек.

"Направих програмата два часа и половина. Аз пея на живо и виждам една разлика отпреди 10 години, защото много мои колеги са гостували през това време и малко бизнесът е покварен. Когато българите в чужбина плащат 40 - 45 долара вход, искат отношение, искат присъствие, искат изпълнителят да пее на живо. За тях това е нормално. Когато някой дойде и претупа програмата просто, за да отметне поредния ангажимент, хората остават разочаровани" - обяснява тя и подчертава:

"Това разочарование се е натрупало у българите. Наистина, посрещнаха ме с много недоверие, едва ли не, че те ще получат от мен същото, но в крайна сметка успях да им покажа, да ги отпусна и да ги забавлявам по моя си начин. В програмата ми имаше мои песни, български народни песни, македонски, сръбски... Пяха с мен на всички песни - на "Ти си", на, "Луда по тебе", на новата Гъмзата - "Дразни ме", дори пропях и "Шушана", която и там ги е завладяла".





Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...