Jump to content



Препоръчани коментари

Един от най-силните й албуми- "Сладки сънища"- излезе точно преди 15 години. Спомням си каква истерия беше, при все, че в съвсем същото време и новата лидерка Преслава беше пуснала албум.

Трябва да си качи продукцията от New Music в стрийминг платформите. По някое време ще ъпдейтна цифрите й от Spotify, а междувременно да се насладим на един от нереализираните фаворити на Десови.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз дочух, че е снимала нещо. Дано да е балада.

Малко статистика от Spotify:

1.Да вдигнем шум - 718,256
2.В твоите очи - 634,901
3.И на всички като тебе - 587,284
4.След 1000 жени - 555,855
5.Токсичен - 427,796
6.Нека да е тайно - 407,872
7.Много съм добра - 348,920
8.Казваш, че ме обичаш - 328,856
9.Жадувам - 254,189
10.Две сърца - 242,199

Общи стриймове на всички качени песни: 8,042,650

Monthly Listeners: 50,624

Изводи: Много добри цифри за любимата ни Мадам. Общият й брой стриймове е завиден, при все, че не е качено почти нищо от New Music. В ТОП 10 влизат хитове от 8 различни години в 3 различни десетилетия. И, не че е изненада, но е единствената певица от 90-те с 4 (скоро 5) песни с над 500k+ стрийма.

Притеснява ме единствено потенциалната възможност Да вдигнем шум да й е първото парче с 1М. Всички задружно да стриймват Токсичен, за да не се достигне до такъв срам. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

"Сладки сънища" го има в store.bg. За другите не знам.

Благодаря ти. Остана ми да намеря "Любовта е само чувство" и "Гореща следа", ако някой знае къде мога да ги намеря ще съм благодарен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Jouey каза:

Благодаря ти. Остана ми да намеря "Любовта е само чувство" и "Гореща следа", ако някой знае къде мога да ги намеря ще съм благодарен.

В базар и OLX пробва ли? Зависи и на какъв носител.

Дебни, ще намериш, периодично изскачат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.12.2021 г. от 7:16, SG каза:

Един от най-силните й албуми- "Сладки сънища"- излезе точно преди 15 години. Спомням си каква истерия беше, при все, че в съвсем същото време и новата лидерка Преслава беше пуснала албум.

Трябва да си качи продукцията от New Music в стрийминг платформите. По някое време ще ъпдейтна цифрите й от Spotify, а междувременно да се насладим на един от нереализираните фаворити на Десови.

Има ли нещо качено от New Music? Не виждам нищо от тях в Spotify, Deezer, Apple Music, ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , bleron каза:

Има ли нещо качено от New Music? Не виждам нищо от тях в Spotify, Deezer, Apple Music, ...

Албума с Азис е качен, Славатроника също. Има и някои песни, които са излизали в компилации на Ара, като Замълчи, Регетон и малко чалга. И песента с Костас я има в неговия албум, но тя не се води към New Music.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , SG каза:

Албума с Азис е качен, Славатроника също. Има и някои песни, които са излизали в компилации на Ара, като Замълчи, Регетон и малко чалга. И песента с Костас я има в неговия албум, но тя не се води към New Music.

Жалко. Половина на албумите на Деси са от New Music.

Албума с Азис всъщност е качен от Sunny Music, не New Music.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Jouey каза:

Ми то NewMusic си е нейна фирма, да вземе да си ги качи. 😂

И аз така си мислех. Какво стана с тази фирма? Продаде ли се като DESS TV?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.12.2021 г. от 23:48, adorable каза:

В базар и OLX пробва ли? Зависи и на какъв носител.

Дебни, ще намериш, периодично изскачат.

Намерих ги на някакви нереални цени (поне за мен за диск, който дори не е чисто нов):

 

https://m.bazar.bg/obiava-35228769/desi-slava-lyubovta-e-samo-chustvo-cd

https://m.bazar.bg/obiava-35228786/desi-slava-goreshta-sleda-cd

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Jouey каза:

Намерих ги на някакви нереални цени (поне за мен за диск, който дори не е чисто нов):

 

https://m.bazar.bg/obiava-35228769/desi-slava-lyubovta-e-samo-chustvo-cd

https://m.bazar.bg/obiava-35228786/desi-slava-goreshta-sleda-cd

Срам ме е да кажа колко лева дадох лятото за оригинален матричен диск на "Мистерия", ама не съжалявам, де. То сега им е времето на тия неща да са колекционерски. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И още по-ценни ще стават оригиналните ретро носители от чалгата. Особено ако на продуктите им се направи реклама като хората, за да не са запознати по-новите потребители само с отделни стари хитове, а с целите албуми. В идеалната реалност, в която се следват световните тенденции, най-големите емблеми ще бъдат преиздадени на всички носители- диск, винил, касетка. Независимо дали изпълнителя е активен или не, дали е в Пайнер или не. Някои като мен гаранция ще си вземат наново дори и албуми, които вече имат.

Разбира се, ясно е, че Пайнер не са толкова адекватни и не биха направили такова нещо, още по-малко Деси Слава с нейната продукция от New Music. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Срам ме е да кажа колко лева дадох лятото за оригинален матричен диск на "Мистерия", ама не съжалявам, де. То сега им е времето на тия неща да са колекционерски. 

Тук не са ли оригинални? Аз някои от Емаг съм ги поръчвал изглеждат читави, не знам не разбирам много 😂

https://www.emag.bg/desi-slava-misterija-3010241/pd/D2CNXJBBM/?X-Search-Id=35c642ae76fdbfbf924d&X-Product-Id=33873000&X-Search-Page=1&X-Search-Position=3&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

И още по-ценни ще стават оригиналните ретро носители от чалгата. Особено ако на продуктите им се направи реклама като хората, за да не са запознати по-новите потребители само с отделни стари хитове, а с целите албуми. В идеалната реалност, в която се следват световните тенденции, най-големите емблеми ще бъдат преиздадени на всички носители- диск, винил, касетка. Независимо дали изпълнителя е активен или не, дали е в Пайнер или не. Някои като мен гаранция ще си вземат наново дори и албуми, които вече имат.

Разбира се, ясно е, че Пайнер не са толкова адекватни и не биха направили такова нещо, още по-малко Деси Слава с нейната продукция от New Music. :D

Пайнер са тотални лузъри. Ако имаха мисъл в главата, щяха да направят много неща. Ретро канал, тв, ретиражи. С последното пробваха, но преиздадоха някои дискове в евтини CDR. А едно време имаха мърч, маркетинг, програми, всичко. Който може, да купува сега, защото в един момент ще изчезнат запасите на хората или ще станат безумно скъпарски, което също не го разбирам, особено за нодители в окаян вид. Щастлив съм, че всичко, което съм искал, съм си го набавил, даже нямам място вече. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Jouey каза:

Тук не са ли оригинални? Аз някои от Емаг съм ги поръчвал изглеждат читави, не знам не разбирам много 😂

https://www.emag.bg/desi-slava-misterija-3010241/pd/D2CNXJBBM/?X-Search-Id=35c642ae76fdbfbf924d&X-Product-Id=33873000&X-Search-Page=1&X-Search-Position=3&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Не, това са ретираж от последните години. Пак са на Пайнер, просто евтин диск с евтина щампа, сваля и от качеството малко. CDR-ът е жълтичък в огледалната част. Картонката е без книжка. Но ако търсиш касетка, можеш да намериш и запечатана в Базар, някои магазини си разпродават стоката. Те поне са по-евтини. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, adorable каза:

Не, това са ретираж от последните години. Пак са на Пайнер, просто евтин диск с евтина щампа, сваля и от качеството малко. CDR-ът е жълтичък в огледалната част. Картонката е без книжка. Но ако търсиш касетка, можеш да намериш и запечатана в Базар, някои магазини си разпродават стоката. Те поне са по-евтини. 

Без книжка ли е ? 😭 за подарък съм ги взел и не съм ги разпечатал още...

едит: Всъщност сега се сетих, че от Емаг поръчах само "Нямам проблеми". Останалите ги поръчах от музикалния магазина във Варна. И там ли не са оригинални?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Jouey каза:

Без книжка ли е ? 😭 за подарък съм ги взел и не съм ги разпечатал още...

едит: Всъщност сега се сетих, че от Емаг поръчах само "Нямам проблеми". Останалите ги поръчах от музикалния магазина във Варна. И там ли не са оригинални?

Там има шанс да са ориджинъл. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Пайнер са тотални лузъри. Ако имаха мисъл в главата, щяха да направят много неща. Ретро канал, тв, ретиражи. С последното пробваха, но преиздадоха някои дискове в евтини CDR. А едно време имаха мърч, маркетинг, програми, всичко. Който може, да купува сега, защото в един момент ще изчезнат запасите на хората или ще станат безумно скъпарски, което също не го разбирам, особено за нодители в окаян вид. Щастлив съм, че всичко, което съм искал, съм си го набавил, даже нямам място вече. :D

Е, те и сега се опитват да правят мърч- календарчета в техните магазини, посещавани средно от 4 човека годишно.😆

Да не говорим какви са им гафовете, когато все пак се наканят да направят нещо- като например преиздаването на може би най-редкия Десин албум "НАмам проблеми".

received_239849244930401.jpeg.5c02fbb3c8384bfc92005362068acab3.jpeg

Но както и да е. Пайнер така или иначе не изглежда да са действаща фирма вече, няма какво да очакваме от тях. Иска ми се някои определени изпълнители да имаха права над продукцията си в цялостния й вид, заедно с обложките. Щеше да е хубаво албумите да се преиздадат от самите тях или поне да се правят колекционерски издания като Проект 13 на Камелия или Невероятно на Лили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, SG каза:

Е, те и сега се опитват да правят мърч- календарчета в техните магазини, посещавани средно от 4 човека годишно.😆

Да не говорим какви са им гафовете, когато все пак се наканят да направят нещо- като например преиздаването на може би най-редкия Десин албум "НАмам проблеми".

received_239849244930401.jpeg.5c02fbb3c8384bfc92005362068acab3.jpeg

Но както и да е. Пайнер така или иначе не изглежда да са действаща фирма вече, няма какво да очакваме от тях. Иска ми се някои определени изпълнители да имаха права над продукцията си в цялостния й вид, заедно с обложките. Щеше да е хубаво албумите да се преиздадат от самите тях или поне да се правят колекционерски издания като Проект 13 на Камелия или Невероятно на Лили.

Този от Емаг го поръчах и си е правилно изписан, явно са го коригирали. Иначе и тези в пластмасовите кутии ли нямат книжки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Jouey каза:

Този от Емаг го поръчах и си е правилно изписан, явно са го коригирали. Иначе и тези в пластмасовите кутии ли нямат книжки?

Този на Нямам проблеми с правописната грешка има нещо като книжка. Не знам дали е същата като оригиналното издание от 1998.

Албумите й от New Music всички имаха готини CD книжки, най-вече Любовта е само чувство и Сладки сънища.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...