Jump to content



Препоръчани коментари

За първи път ДесиСлава е с парченв стрийминг чартовете. Остава да пробие и в Спотифай. 

Apple music 

#2 Излъжи ме, #6 Полудяваш, #7 Ламборгини, #9 Ангелът, #13 Душо моя, #17 След 1000 жени, #18 Не ме наричай скъпа, #19 Така ни се пада, #22 Вечно свързани, #32 Катастрофа, #38 Пиян

Deezer 

#3 Полудяваш, #4 Душо моя, #5 Излъжи ме, #6 Ламборгини, #7 След 1000 жени, #11 Така ни се пада, #13 Не ме наричай скъпа, #18 Катастрофа, #20 Вечно свързани, #21 Ангелът, #26 Тръгвай си, #27 Пиян, #29 Паника, #41 Време е, #44 Добре ли си, #49 Не те забравям

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

За първи път ДесиСлава е с парченв стрийминг чартовете. Остава да пробие и в Спотифай. 

Apple music 

#2 Излъжи ме, #6 Полудяваш, #7 Ламборгини, #9 Ангелът, #13 Душо моя, #17 След 1000 жени, #18 Не ме наричай скъпа, #19 Така ни се пада, #22 Вечно свързани, #32 Катастрофа, #38 Пиян

Deezer 

#3 Полудяваш, #4 Душо моя, #5 Излъжи ме, #6 Ламборгини, #7 След 1000 жени, #11 Така ни се пада, #13 Не ме наричай скъпа, #18 Катастрофа, #20 Вечно свързани, #21 Ангелът, #26 Тръгвай си, #27 Пиян, #29 Паника, #41 Време е, #44 Добре ли си, #49 Не те забравям

Spotify: #77

Като цялостна цифра на стриймовете е изненадващо добре. Има 10k за седмица, откакто е качена. И за сравнение- Топ хита в момента Излъжи ме е с 18k за повече време.

В YouTube на практика вече направихме първото милионче за 9 дена и малко, включвайки настоящите почти 930k от официалния канал и онези над 70k от вече изтритите клипчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, SG каза:

Spotify: #77

Като цялостна цифра на стриймовете е изненадващо добре. Има 10k за седмица, откакто е качена. И за сравнение- Топ хита в момента Излъжи ме е с 18k за повече време.

В YouTube на практика вече направихме първото милионче за 9 дена и малко, включвайки настоящите почти 930k от официалния канал и онези над 70k от вече изтритите клипчета.

Впредвид масовото падане на гледанията, аз съм доволен. Дори големите хитове не могат да задържат и по 3 дни над 250-300ка. Смятам и се надявам Деса да задържи като падне на 40 - 50ка...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси някога не се е задържала на 250-300ка повече от един ден.:1000(29): Дори хитовете й обикновено бързо падат под 100k и оттам нататък си се натрупват милионите постепенно във времето- по-добрия и траен вариант.

Дори Вторник беше е пример за това. Спомням си, че много бавно стигна 1 милион и очаквах да зацикли към 1.5 като Започваме на чисто. А ето, че в дългосрочен план гони 3 милиона в официалния канал и милионче в страничния. До годишнината от излизането може да е навъртяла общо 5-6 милиона, което си е мини хитче🙃 на нивото на Много съм добра. А я гласяхме за втория й най-голям провал в Пайнер. Вече дори и след периодите, в които се мъчи да изгони хората от себе си постига приемливи резултати. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , SG каза:

Деси някога не се е задържала на 250-300ка повече от един ден.:1000(29): Дори хитовете й обикновено бързо падат под 100k и оттам нататък си се натрупват милионите постепенно във времето- по-добрия и траен вариант.

Дори Вторник беше е пример за това. Спомням си, че много бавно стигна 1 милион и очаквах да зацикли към 1.5 като Започваме на чисто. А ето, че в дългосрочен план гони 3 милиона в официалния канал и милионче в страничния. До годишнината от излизането може да е навъртяла общо 5-6 милиона, което си е мини хитче🙃 на нивото на Много съм добра. А я гласяхме за втория й най-голям провал в Пайнер. Вече дори и след периодите, в които се мъчи да изгони хората от себе си постига приемливи резултати. 😁

Много съм добра се въртеше във всички клубове по 2 пъти на вечер дори. Вторник беше си е флоп... Ще забие като не го прави на 4 милиона

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за дискотеките си е флоп Вторника- факт. Но ако погледнем други показатели като YouTube или приличния прием на концерта не е толкова зле. Поначало ми се иска не само Деси, а всичките големи да спрат да преследват краткосрочните успехи по дискотеките, а по-скоро втория тип. Стига са правили песни с един и същи тип ударност и мазни отсвири. Да се възползват, че чалгата е тръгнала на добре и да върнат още повече старото звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Като за дискотеките си е флоп Вторника- факт. Но ако погледнем други показатели като YouTube или приличния прием на концерта не е толкова зле. Поначало ми се иска не само Деси, а всичките големи да спрат да преследват краткосрочните успехи по дискотеките, а по-скоро втория тип. Стига са правили песни с един и същи тип ударност и мазни отсвири. Да се възползват, че чалгата е тръгнала на добре и да върнат още повече старото звучене.

Деса просто е сила в Пловдив. Самата тя е казвала, че обича публиката там и те я обожават. В арена армеец ако я бе изпяла, нямаше да има никакъв прием. Иначе поне 5 милиона да беше чукнала... Тя за 4 едва крета... Но иначе Вторника си е добра песен. Деса тази година пусна добри неща. От към продукция нямам оплаквания. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Иначе забелязвам, че е паднала от към участия. Едвам хваща по 9-10. Май Жени Димова скоро и на нея ще и телефонира и обяснява, че не я искат :laughing:

А тя за това стои в Пайнер и се обезличава. :D

Btw напоследък съм забелязал, че и с Камс е така, поне ако гледаме обявените участия във Фейса. Чак сега за декември около празниците ги е качила пак. Не съм сигурен какво се случва с последните две актуални звезди от старата генерация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi @Амброжка. @NazzkOкоментирайте колко скандално хитра е този път и нашата гюбекчийка. Явно не й се е пеело на живо, но в началото си е оставила едно откъсче, в което да се чуе приема на публиката.:roll1:

44:31

Официално й слагаме тази песен в списъка с сезонните/големите хитове за изминалите 22 години. Не мога да повярвам, че дори и в тази ужасно слаба година го постигна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG Аз мислех, че изцяло ще избичи на плейбек, а то само припева и е такъв. А за новите песни знаем, че винаги се пеят на плейбек, затова аз съм доволен от нея. Голяма късметлийка е тази наша Фатме.:1000(31):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса ще гостува в клуб Петък като рекламно лице на Абсолют. Ще бъде диджей. Впредвид, че клуба не е фолк, много ми е интересно какво ще пуска, но мисля да отида. 

Screenshot_20191214_201440_com.facebook.katana.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Деса ще гостува в клуб Петък като рекламно лице на Абсолют. Ще бъде диджей. Впредвид, че клуба не е фолк, много ми е интересно какво ще пуска, но мисля да отида. 

Screenshot_20191214_201440_com.facebook.katana.jpg

Видя ли кой е спечелил паса за meet & greet? 😀

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го гледах това днес и мислех да го постна. Явно им е рекламно лице на Абсолют, а не просто да ги сложи в клипа си. Доста се чудих обаче какво имат в предвид под 'Десислава пуска'... Да не е ди джей наистина?😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

@Slavi @Амброжка. @NazzkOкоментирайте колко скандално хитра е този път и нашата гюбекчийка. Явно не й се е пеело на живо, но в началото си е оставила едно откъсче, в което да се чуе приема на публиката.:roll1:

44:31

Официално й слагаме тази песен в списъка с сезонните/големите хитове за изминалите 22 години. Не мога да повярвам, че дори и в тази ужасно слаба година го постигна.

Пее си куплетите на живо хитрушата, а в припевите бичи плейбек. Дори и кралицата на лайв записите Андрюш не се бе сещала за тази гениална идея. 😂

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Карина Данкова :blink:

Да си припомним нещо любимо от "Къртицата":

 

Че те се познават твърде добре... Отнела е шанса на някой, който не я познава. Живи и здрави да са, аз не съм се и надявал. 

А всеки ли може да отиде на въпросното събитие в бар Петък или само спепелили? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Че те се познават твърде добре... Отнела е шанса на някой, който не я познава. Живи и здрави да са, аз не съм се и надявал. 

А всеки ли може да отиде на въпросното събитие в бар Петък или само спепелили? 

И аз смятам, че не е редно, имайки впредвид, че се познават добре. Иначе нямам идея за бар "Петък", но предполагам, че всеки, който иска може да иде, т.е не е с покани някакви. Доколкото виждам играта е за лична среща с изпълнителя, който ще диджейства.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

124 участия за ДесиСлава през 2019. В топ 5 от жените в Пайнер е. 

Шокиращо е, че дори когато насила се опитва да си изгони публиката е Топ откъм участия...

Аз си направих труда да погледна как й е бройката в последните няколко месеца в сравнение с миналата година по това време, след като си говорехме, че са й намалели. Оказа се, че и през 2018 е било така есента. Явно не е заради спад в интереса. Още си им е златна кокошка, можем да си отдъхнем. :D 

И тъй като бях споменал и Камс вчера- сетих се, че тя навярно записва нов сезон на Гласът и затова и нейната бройка не е била голяма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Шокиращо е, че дори когато насила се опитва да си изгони публиката е Топ откъм участия...

Аз си направих труда да погледна как й е бройката в последните няколко месеца в сравнение с миналата година по това време, след като си говорехме, че са й намалели. Оказа се, че и през 2018 е било така есента. Явно не е заради спад в интереса. Още си им е златна кокошка, можем да си отдъхнем. :D 

И тъй като бях споменал и Камс вчера- сетих се, че тя навярно записва нов сезон на Гласът и затова и нейната бройка не е била голяма.

 

Кама с колко е? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Кама с колко е? 

Не съм й ги броил за годината, имах в предвид за последните няколко месеца. Август 6, септември 4, октомври 6, ноември 8. И декември ги вдига на 11 само за първата половина на месеца. Най-вероятно и тя е с около 100 за годината.

Ох, пак ми стана смешно като си представих Деси Слава като ди джей. Бих отишъл да видя тази запомняща се картинка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали само аз си пускам с голямо удоволствие първата минута от микса на Петрата ни. Кеф е да се види как през 2019 е една от двете останали ветеранки, които вдигат публиката със съвсем нова продукция.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...