Jump to content



Препоръчани коментари

Преди малко я чух от кола в близост до южен парк. 

Освен това в попнейбъла е над новата на Емануела, въпреки, че не е тренда. 

Май си имаме хит. Очаквам отзиви и за клубовете. В понеделник ще имам и лични наблюдения. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, песента й не е лоша, но няма заряд. Липсва ми "Гледай да не бъркаш" или "Майната ти". Песните със заряд винаги са й отивали на тая коза. "Истинска нощ", "Мога", "Не вярвам", "Моето зайче", ... абе сещате се, дето има агресия в пеенето й. Тази малко е мудна. Мое си мнение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен доста ми харесва вече хаха. Даже си пускам чат-пат и много съм добра. Липсва ѝ някаква избухваща част и аз си мислех, но все пак е добро предложение и май доста се харесва. Дано тия тиквеници да я сложат малко в тренда да дръпне :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ох, песента й не е лоша, но няма заряд. Липсва ми "Гледай да не бъркаш" или "Майната ти". Песните със заряд винаги са й отивали на тая коза. "Истинска нощ", "Мога", "Не вярвам", "Моето зайче", ... абе сещате се, дето има агресия в пеенето й. Тази малко е мудна. Мое си мнение. 

Вторник беше е мудна. Аз в тази намирам заряд. Хитово ми звучи. Има и едно такова ретро сръбско в припева. 

Дано се развие. Иначе в понеделник съм на Деса в Плаза. Да видим отслабнала ли е

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата прави доста стриймове в Spotify. След малко като ъпдейтнат класацията би трябвало да е влязла в Топа, което мисля, че не й се беше случвало досега на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Деска беше много готина и забавна. Визията и  е една идея по добре и вече не слага онези колани на талията. Но милата толкова ботокс е набутала в лицето, че чак ти става тъжно да я гледаш как се мъчи да прави мимики. Беше ретро вечер. На живо звучеше доста по добре от това, което имаме като впечатления последнатс година. Закова зверски лайфове на Не вярвам и Завинаги. Дискотеката не беше пълна, но в впредвид, че предния ден беше студентския празник, беше доволно. Доста се шегуваше със себе си. Беше си скъсала чорпогащника ибсе ебаваше, че това е добър момент отново да пишат за нея в пресата, че и без това нямало нищо интересно покрай нея. Не си знаеше текста на Завинаги и го четеше от телефон, като се пошегува, че е тъпа блондинка. :D

Доволен съм като цяло. Има надежда, че ще я бъде. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и нещо сладко в цялата тази нейна неадекватност. :D Радвам се да чуя, че на живо още я бива.

И един бърз отчет- новото парче се очертава със 780k за първата седмица. И като добавим 70k от вече изтритите клипчета е с към 850k, което е доста прилично. Вчера я сравних с Вторник беше, но като гледам повече клони към Отново се родих, една степен по-успешно сезонно хитче хихихи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Хахахаха звучи точно като нея. Няма ли да ни споделиш някор видео или снимка хаха

Мисля да кача видеа от Завинаги и Не вярвам, ама не знам къде. 

Иначе на снимки изглежда далеч по пищна. За пореден път се убеждавам. 

FB_IMG_1575977690698.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Мисля да кача видеа от Завинаги и Не вярвам, ама не знам къде. 

Иначе на снимки изглежда далеч по пищна. За пореден път се убеждавам. 

FB_IMG_1575977690698.jpg

И аз съм го забелязал това, че на живо не изглежда чак толкова едра. Още миналото лято, когато за последно й ходих на участие, а тогава дори не беше започнала да отслабва.

На тази снимка е доста добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е Деската, напълни ми душата.

Между другото в момента има игра с нея от спонсора на последното видео - водка Абсолют. Трябва да я разпознаеш на една пикселизирана снимка и може да спечелиш билет за парти в бар “Петък”, на което тя ще бъде DJ. Едната награда, към която аз се стремя е лична среща с нея. 😍 Звучи много интересно, може да участвате от сайта на Абсолют. 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върна ми надеждата в пеенето й. Доста по-добре от концерта в Козлодуй или от някои други участия.

В някоя от фен групите обикаляше статия от вестник, в която пишеше, че на афтър партито след концерта не искала да яде и пие. Ако е намалила и цигарите може да се е взела в ръце вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Амброжка. каза:

Страхотна е Деската, напълни ми душата.

Между другото в момента има игра с нея от спонсора на последното видео - водка Абсолют. Трябва да я разпознаеш на една пикселизирана снимка и може да спечелиш билет за парти в бар “Петък”, на което тя ще бъде DJ. Едната награда, към която аз се стремя е лична среща с нея. 😍 Звучи много интересно, може да участвате от сайта на Абсолют. 

Яко. Абсолют е класна водка, а не евтиняж като мастика Пешера и други менте алкохоли, промотирани от чалгаджийки. Деса явно им е рекламно лице. Мигом влизам в сайта на Абсолют. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, след участието не разменихте ли някоя друга приказка с нея? :)

Новата ѝ песен супер много ме е зарибила! Една идея ми е по-мазна на някои моменти, но не е толкова натрапчиво. В дискотека сигурно звучи страхотно и предразполага към избухване. Някой, който я е чул там да сподели. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, ice_hot_sm каза:

Слави, след участието не разменихте ли някоя друга приказка с нея? :)

Новата ѝ песен Сумер много ме е зарибила! Една идея ми е по-мазна на някои моменти, но не е толкова натрапчиво. В дискотека сигурно звучи страхотно и предразполага към избухване. Някой, който я е чул там да сподели. :)

Ами аз не съм от досадните фенове, които чакат да я разпитват след участие, така че не, но тя разбира се ме позна и не спря чаровно да ми се усмихва и да пее около нашата компания. Подарих и роза и я похвалих за последния проект, снимахме се и повече не съм я занимавал. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И "Не вярвам" звучи доста добре, макар че още има какво да се желае.

Във фен групата са споделили "Жадувам" от същото участие, там на моменти звучи като на оригинала, много кефи. Ще взема да й отида и аз на някое ретро парти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

И "Не вярвам" звучи доста добре, макар че още има какво да се желае.

Във фен групата са споделили "Жадувам" от същото участие, там на моменти звучи като на оригинала, много кефи. Ще взема да й отида и аз на някое ретро парти.

Да, има и от Думи две клипче. На Жадувам също беше жестока. И Просто забрави пя🥰

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добре, така ми се иска да направи някакъв концерт, или из няколко града даже. Като Глория. Ще разцепи. Нека помечтаем хахах. А в клипа от Не вярвам кой и вика дебеланка хахахаха Слави, ти ли и носише роза хохог аз лятото пях с нея в една дискотека в Пловдив мила моя мили мой ахахах 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Чете текста ли? 🤪

 

Доста фалшиви моменти има.

Да, тази песен много рядко я пеела. Ама тя от край време все чете текстове. Дори за мад сикрет концерта чете. :laughing:

На живо звучеше доста добре и тези моменти не се долавяха. Все пак е и клубно изпълнение, а не концертно. А и цялото и участие мина на живо. Предната вечер изобщо не е спала и до сутринта са пели с колеги някъде. 

А като я съпоставя с пеенето и от преди няколко месеца, където звучеше доста по фалшиво и кръчмарско, аз съм доволен от това, което чух. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...