Jump to content



Препоръчани коментари

преди 5 минути, SG каза:

Направо да пишем и най-големия хит за годината Няма да ми мине за нейн. Сензация през 2000, сензация и през 2019. :D

Я кажи, ще я сменяме ли с Преси след новия хит утре? :D

На там отиват нещата. Поне и другата е със Слава в името, гласовита е, а и вече е топ мацорана. Най странното е, че колкото повече долнее, толкова повече и се възхищавам. Пръскааа. 

Но и Лидия и Десита са кандидатки за нови любимки. Дс видим как ще се развият. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

На там отиват нещата. Поне и другата е със Слава в името, гласовита е, а и вече е топ мацорана. Най странното е, че колкото повече долнее, толкова повече и се възхищавам. Пръскааа. 

Но и Лидия и Десита са кандидатки за нови любимки. Дс видим как ще се развият. 

И аз се насочвам към Лидия и Десита, при втората дори няма да се налага да сменяме името на сектата. :D

А Пресли е правена по формулата на Десислава, все пак, нормално е към нея да се ориентират разочарованите фенове. :D Аз до едно време се дразних колко повече успехи успява да си докарва със сходни ходове докато ДС се бори със зъби и нокти, но това може би просто е било знак към коя ще се пренасочат Десови някой ден. :D

А сега сериозно- опасявам се, че съм твърде сантиментално обвързан с предишната Деси Слава и със спомените, които имам през всичките тези години, за да я сменям тепърва. А и част от мен още иска да вярва, че ще оправи, да му се не види.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не е за вярване колко много успя да й повлияе и да я промени един простак. Сякаш магия й е направил за да си осигури бездънна касичка и същевременно буквално опропасти в нея всичко, с което си печелеше фенове през годините.  Нито песните й песни, нито държанието й е каквото беше, никакво новаторството, нито дори си цени феновете, които все още има. И тя взе някви парфюми и материалти придобивки да си пуска по сторитата, като него. Или пък кифленски селфита. Не можеш да познаеш, че инстаграмът й е на певица. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , rexregul каза:

Направо не е за вярване колко много успя да й повлияе и да я промени един простак. Сякаш магия й е направил за да си осигури бездънна касичка и същевременно буквално опропасти в нея всичко, с което си печелеше фенове през годините.  Нито песните й песни, нито държанието й е каквото беше, никакво новаторството, нито дори си цени феновете, които все още има. И тя взе някви парфюми и материалти придобивки да си пуска по сторитата, като него. Или пък кифленски селфита. Не можеш да познаеш, че инстаграмът й е на певица. 

Не е само Благой. Влиянието идва и от колежките и. Но най виновна си е тя. 

А имаше момент, в който ДесиСлава бе синоним на качествена музика и нямаше допирни точки с тъпите чалгарки. 

Най странното е, че участията и са пълни. Преди като пееше Тина Търнър и балади по участия, половината дискотека беше празна. Сега като пее кючеци и маанета, публиката е доволна. И това може би я обърква до някаква степен. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама преди изтъкваше, че не харесва маанета и ги пее зорлем, щото й се налага. Докато вече свикна с циганско обкръжение и се научи да харесва циганиите, дето сега ни пробутва постоянно. Не е лъжа, че участията й са пълни. Ама тия дето ходят, го правят заради маанетата, без значение кой ги пее, а не заради нея. Докато преди много хора ходеха специално нея да слушат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох стига сме я плюли... :1000(29):

Да се посмеем на Пайнер. Качили са й доста стари песни в Spotify (започвайте да превъртате класиките!) и Шоколад за двама са я писали от 1993.:roll1:Я виж ти какви песни правила нашата на 14 години, а ние се чудим защо на 40 изтрещя.:1000(29): Да отбележим също така, че явно пее от преди Глория- тя е Примата!

ПП: И за да не е само подигравка- браво, че са се постарали специално да направят яки обложки на старите песни. Кефят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките ѝ песни от 1997 са уникални ХАХАХ, как са могли да я накарат да изпее такива неща...

Вече през 1998 харесвам първия албум, не знам защо толкова го недолюбвате, но е супер, даже има няколко класики. Просто стана супер звезда със следващия албум, но за мен реално най-хубави са "Мистерия" и "Завинаги", както и "Любовта е само чувство", просто са супер различни, но за съответните години бяха едни от най-хубавите и са си в неин стил всичките песни в тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Попа от сусам има ли я? Една от най-емблематичните й.

Сто парички, бате е по-емблематична.😉 И двете ги няма, голям пропуск.

преди 3 часа , adorable каза:

Всичките ѝ песни от 1997 са уникални ХАХАХ, как са могли да я накарат да изпее такива неща...

Не мисля, че някой я е карал. Такива песни са й в кръвта, с удоволствие ги е изпяла.

Btw  честит рожден ден на Майки. Пълнолетен син има Деската, направо не мога да повярвам как минава времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава
преди 17 часа , DarkChild каза:

67278500_2345440469109457_34175513262030

:helpsmilie:

Недоумявам каква е причината за този ужасен стил. Тя ли се харесва или някой я заблуждава, че така е секси и не й личат килограмите?

Поне дискотеката отново е препълнена. Причината да си вярва, че кариерата й върви в правилна насока.

преди 34 минути, NazzkO каза:

Ето нещо далеч по-приятно за ухото... и окото 

 

 

Предлагам в тази тема да спрем да постваме хубавите й проекти за неопределено време. Не искаме хората да свързват Десислава от този клип с онази от горната снимка. Все пак са различни изпълнителки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , NazzkO каза:

Въх, какви обувки, какво чудо... и тая коса... добре дошли в 1998 🤣

Аз продължавам да мисля, че си гледа децата вкъщи, а праща Снежина да се представя за нея на участия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...