Jump to content



Препоръчани коментари

преди 55 минути, NazzkO каза:

Хаххаа еее стига деее. Мисля, че заедно могат да разцепят

Това не им е 2002,когато едната любимка връчваше награда на другата любимка на публиката(тракия фолк 2002)

Какво очакваш от песента - да е хит или да се хареса на феновете и. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остават броени дни до официалното представяне на най-новия хит на Деси Слава, който ще носи заглавието "Много луд". 

https://www.zvezdno.bg/19639/В-очакване-на-новия-хит-на-Деси-Слава-Много-луд-тя-направи-супер-парти-в-Planeta-Payner-club-by-Onyx?fbclid=IwAR2kxB0qPG-KDclI9SverDAmfDx-PN0XbM_Wp63BoIZBUCmt7LzyZtzFSrs

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , mitak_94 каза:

Остават броени дни до официалното представяне на най-новия хит на Деси Слава, който ще носи заглавието "Много луд". 

https://www.zvezdno.bg/19639/В-очакване-на-новия-хит-на-Деси-Слава-Много-луд-тя-направи-супер-парти-в-Planeta-Payner-club-by-Onyx?fbclid=IwAR2kxB0qPG-KDclI9SverDAmfDx-PN0XbM_Wp63BoIZBUCmt7LzyZtzFSrs

 

Статията писана в Татяна стайл. Кои фенове чакали парчето точно, като повечето не знаехме за него дори... 

С Вторник беше не ме впепатли. На дали с това ще успее... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.07.2019 г. от 21:17, DarkChild каза:

Какво значи само и единствено заради вас. Аман от заучени лозунги.

Може да звучи клиширано, но поне знаем, че е искрена. Тя е добра и наивна душа. За разлика от повечето си колежки - овълчени да налапат някой богаташ, развали-къщи и алчни кикимори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, наистина отстрани подобни думи звучат клиширано. То е същото като на концерти и участия постоянно казват на публиката "Обичам ви". И неведнъж като с някого сме гледали подобно нещо, някой прави подобен коментар. Но като се замисли човек ще разбере, че всъщност изричайки тези слова, навярно са искрени. В дадения момент те са подвластни на такъв адреналин и емоции, че "обичането" им реално го чувстват така. Та, същата работа и с лозунгите "Само заради вас". :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

Не, наистина отстрани подобни думи звучат клиширано. То е същото като на концерти и участия постоянно казват на публиката "Обичам ви". И неведнъж като с някого сме гледали подобно нещо, някой прави подобен коментар. Но като се замисли човек ще разбере, че всъщност изричайки тези слова, навярно са искрени. В дадения момент те са подвластни на такъв адреналин и емоции, че "обичането" им реално го чувстват така. Та, същата работа и с лозунгите "Само заради вас". :)

Точно така, адреналинът и еуфорията да пееш преди 10 000 души няма как да я усетим ние. Може да е като надрусване с кока, може да е по-добро. Искрени са думите, просто повечето певици нямат особено богат речник и го карат на общоприети фрази.

Освен това си личи кога някой е искрен и кога не. Примерно сега ми изниква Татяна с нейните подвиквания. Залата - мъртвило, тя вика, че ги обича, за да получи някаква реакция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Татяна е весело ахахаха.

Иначе аз не се съмнявам, че са били искрени думите ѝ. Писани са след като Жоро ѝ е изпратил любимите на феновете хитове. Просто в момента се опитва да бълва само комерси и до никъде не го докарва... Дано пак заложи на себе си тая наща фльорца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава наистина държеше много на феновете си преди, това не беше никак престорено. Доста от музикалните си експерименти ги правеше именно защото знаеше, че ще ни зарадват, въпреки че много често си е била наясно, че няма да изкара големи пари от тях. И в личните си отношения с хората беше много добра в повечето случаи- знам го от личен опит, а и от разказите за други хора, които даже е возила с колата си.

Бруталното пречупване у нея стана след 2017 и раждането. Виждал съм я на живо само един път след това и не мога да изкажа лични впечатления, но по нивото на продукцията й си личи кой й е приоритета вече- дискотеките и парите. Всъщност и от въпросното участие, на което бях, си личеше това- пя само най-големите си емблеми и сумати комерси и кючеци, а когато хората искаха балада не беше много съгласна, защото 'не искала да ги приспи'. Едвам изпя една-две, а след тях пак комерси, да се 'компенсира'.

Винаги е била неадекватна, но в последните 1-2 години счупи всичките си рекорди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се радваме поне, че пак я чухме да пее на испански... за 3 секунди в чужда  песен. :lol: Много ми е смешно как рекламираха това парче като едва ли не нейн бъдещ хит, а накрая дори не можеш да уловиш кога точно пее тя.

Някакво инфо за самостоятелна песен? Или категорично тръгваме по пътя на Глория, Ивана, Тони Дачева, Нелина и сие и вече няма да си даваме зор щом виждаме, че публиката постепенно ни отхвърля?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше нужно да ми убиваш заблудата, че може да сме чули нещо различно от Деси Слава, пък макар и за 3 секунди в чужда песен . Достатъчно гадно ми е да знам, че съм малоумен.:girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз слушах няколко пъти парчето, докаго реша къде точно пее тя.

Първо мислех, че са само някакви туширани хорови беквокали, смесени с други гласове. Защото не я чувах отчетливо нея. После се усетих, че към края има едно самостоятелно включване с няколко реда. Но е  доста обработено с някакви ефекти и слушах няколко пъти, докато различа дали е тя или Лидия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно излишно е включването и. Преди какво правеше с гласа си. Сега е скучна, постна и банална. Като нищо ако песента стане хит, Деса да я запее по участия. Тя обича да се бие в гърдите с фийтовете си😄

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е странно да се бие в гърдите за песен, в която не може да се различи кога пее тя.:1000(29): Това към края въобще не ми прилича на нея. А испанското в началото ми е точно някакво като от Няма те до мен.

Друг левъл си бяха предните й фийтове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Ще е странно да се бие в гърдите за песен, в която не може да се различи кога пее тя.:1000(29): Това към края въобще не ми прилича на нея. А испанското в началото ми е точно някакво като от Няма те до мен.

Друг левъл си бяха предните й фийтове.

Още по добре за нея, че не се различава. Ще се прави, че пее и партиите на Лидия🤣

 

Много ми е смешна и жалка последно време... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Още по добре за нея, че не се различава. Ще се прави, че пее и партиите на Лидия🤣

 

Много ми е смешна и жалка последно време... 

Направо да пишем и най-големия хит за годината Няма да ми мине за нейн. Сензация през 2000, сензация и през 2019. :D

Я кажи, ще я сменяме ли с Преси след новия хит утре? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...