Jump to content



Препоръчани коментари

След успеха на Тошка (Слави и Криско) е време и Деса да забие един национален хит. :3fdb8960598fa63e:

Голямо дупе голяма работа, малко дупе сексиии... :happyppl: :1000 (29):

Фатме фийт Щилиян - Кел кел. Ще е култова разбивация. На Деса много и ходи. И с чувство я пее :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 hours ago, NazzkO said:

Десислава ще помага на Камелия в Гласът. Изглежда покъртително с тая прическа. Перука е нали?

.То май е заснето отдавна това. Още като се разкарваше с тази перука. Наистина е покъртителна. Но поне ще я гледаме пак някъде за 2-3 седмици. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Slavi каза:

.То май е заснето отдавна това. Още като се разкарваше с тази перука. Наистина е покъртителна. Но поне ще я гледаме пак някъде за 2-3 седмици. 

Не са ли само за по ден-два? Ще се радвам, така или иначе не съм го гледал този сезон. А утре ще я дават ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сестра ми гледа с мен гласът и не можа да я познае. И какво, само се хилеше, а Камелия я представи като най-добрия изпълнител в жанра. Нещо ми е мътна цялата ситуация 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия вече разбра, че с хейт по жанра и по конкретни изпълнители, няма да й се получи. Няма как да получиш одобрението на гилдията, като я подценяваш. А и продуцентите са натиснали да извикат Деси слава. Какво й остава на Камелия? Да плюе? Да се пени? Няма защо да го прави. А както знаем, в бранша са добри актриси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, NazzkO каза:

Сестра ми гледа с мен гласът и не можа да я познае. И какво, само се хилеше, а Камелия я представи като най-добрия изпълнител в жанра. Нещо ми е мътна цялата ситуация 😂

А и доста малко участие. Няма ги после на самите двубои гост изпълнителите. Готини са. Очаквам Деса да вземе по адекватно участие в следващите изпълнения... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

А и доста малко участие. Няма ги после на самите двубои гост изпълнителите. Готини са. Очаквам Деса да вземе по адекватно участие в следващите изпълнения... 

Малко ми бяха като две клюкарки, седнали на кафе и обсъждат мъже. Нищо за пеенето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Камелия вече разбра, че с хейт по жанра и по конкретни изпълнители, няма да й се получи. Няма как да получиш одобрението на гилдията, като я подценяваш. А и продуцентите са натиснали да извикат Деси слава. Какво й остава на Камелия? Да плюе? Да се пени? Няма защо да го прави. А както знаем, в бранша са добри актриси.

Камелия никога не е казала лоша дума за Десислава. Точно обратното. Винаги се е възхищавала на нейният глас. Казвала го е много пъти. Камелия не е от хората които биха казали нещо което не мислят. Факт е че Десислава е огромна певицата но последните години прави страшно глупави песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Камелия вече разбра, че с хейт по жанра и по конкретни изпълнители, няма да й се получи. Няма как да получиш одобрението на гилдията, като я подценяваш. А и продуцентите са натиснали да извикат Деси слава. Какво й остава на Камелия? Да плюе? Да се пени? Няма защо да го прави. А както знаем, в бранша са добри актриси.

На мен пък не ми изглеждаха лицемерно. Усетих една взаима симпатия докато се кискаха. А и изпълнителите си избират помощници, а не продуцентите. ДесиСлава навремето бе избрала леля си Мими Иванова. 

Кама доста добре се е реабилитирала от периода, в който плюеше. Когато си доволен от това, което си постигнал и постигаш, си даваш сметка, че е излишно. 

Кама наистина представи Деса еднозначно. Под най добър имаше впредвид като вокални възможности и техника, а не като най хитов или актуален. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Камелия вече разбра, че с хейт по жанра и по конкретни изпълнители, няма да й се получи. Няма как да получиш одобрението на гилдията, като я подценяваш. А и продуцентите са натиснали да извикат Деси слава. Какво й остава на Камелия? Да плюе? Да се пени? Няма защо да го прави. А както знаем, в бранша са добри актриси.

Луна ли да покани?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

https://www.facebook.com/groups/1563238503968021/permalink/2153782051580327/

Деска пак е с нова прическа. Сладурка е

FB_IMG_1555320550868.jpg

Толкова ли не можеше да отиде с такава визия и в Гласът? Не знам тогава кой й беше налял в главата, че онази тъмна коса с бретон я прави по-свежа. Още повече не знам как и аз самия се бях заблудил, че е свежа така, покрай няколкото снимки.:1000(29):

Иначе се радвам, че 'войната' Десислава-Камелия най-накрая беше прекратена в национален ефир. Много кефят заедно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ѝ е така, а и лицето ѝ изглежда по-нормално. Дали няма да избухне с нова песен тази седмица, щом е записала на 9 март...

Няма ли някой да изскочи с вътрешна имформация, или да звънне на пр на Дес и да питааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз от няколко месеца насам все си казвах, че може да излезе през новата седмица, но когато идваше петък осъзнавах, че Десислава навярно в момента си е седнала на канапето вкъщи, яде си банички и пуши цигари, подготвяйки се за участията, които й вървят дори без да пуска песни. Е, спрях да я очаквам...

Твърде скоро е след записването на песента. Трябва да снима клип и после няколко пъти да го връща за поправка докато не я направят Топ мацка. Направо див бангър за края на пролетта и началото на лятото след няколко седмици, друго не й е нужно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Хмм искамм да го чуя тва видеоооо чува ли сд нещо от пресента

Не, снимка е. Въпросния потребител, който го е качил, може би разполага с клипчето. Но май не е на Любовта не умира, ако въобще има такава песен. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Аз исках да се присъединя в групата, я да ме одобрят бързо. Пиши му да прати клипааа 😁

Аз съм се чудел що те няма. Ще те одобрят. Чеки да видя дали аз мога. Бяха ме направили админ на страницата, но не знам дали и за групата важи...

 

 

Не успях. Нямам права в групата. Само в страницата... 

Редактирано от Slavi
Редакция

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 9 минути, Slavi каза:

Аз съм се чудел що те няма. Ще те одобрят. Чеки да видя дали аз мога. Бяха ме направили админ на страницата, но не знам дали и за групата важи...

Хахах ша влизам, чакам още 😁 искам повече инфо и заглавие

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...