Jump to content



Препоръчани коментари

Аз си мисля, че си спомням да съм чел нещо по въпроса.

Че нито една от песните не се е струвала подходяща за заглавие и заглавна песен, та го е кръстила на песента Любов, която тогава най-много ѝ харесвала, или нещо такова :D Но може и да се бъркам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами искала е да се направи на силна нашето момиче. ТамаН беше напуснала Пайнер. За мен топ заглавието на албум е Послушай сърцето си. Ясно послание. Има и песен със сходно заглавие :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми се иска Десислава да има малко от стратегията на Галена за използването на социалните мрежи например. С лекота беше събрала над 300 000 лайка във Фейсбук още много преди всички певици, само Преслава я минаваше. И в Инстаграм и Май спейс беше актуална и бързо ѝ се събират последователи, обаче няма никаква идея. Качва само рандом неща,:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо са забили лайковете и във фб страницата и. От една год не може да мине 300 000. А не е като да не полага грижи. Но Галена се възползва наистина максимално добре.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами искала е да се направи на силна нашето момиче. ТамаН беше напуснала Пайнер. За мен топ заглавието на албум е Послушай сърцето си. Ясно послание. Има и песен със сходно заглавие :girl_witch:

Да, с ясно послание е, но някак си звучи доста клиширано, докато "Любовта е само чувство", предвид неклишираността си звучи по-оригинално. :) И въпреки че ми стои като отрицание на "Любовта е всичко", пó ми харесва името на този албум. Но ако се помислеше малко повече за посланието, по-добре би стояло, ако беше "Любовта е повече от чувство". 💜

 

Но се радвам за съществуването на този ѝ албум, който си е абсолютна класика в жанра! И не знам защо, но все си мисля, че е бил много успешно тиражиран. Дали не е и златен? Но заради данъчния фактор да са скрили тази иначе престижна подробност...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха кой пита.Къде се изгуби.

Деса е в пауза.Май и ти от форума.

Надявам се не менопауза :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Дали нещо се задейсттва по народния албум или за 40 РД да го чакаме :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз само за малко минавам хах

 

Деса оправили правата на Не вярвам?

Сигурно ще ги оправи като за концерта (тоест за 50 години на сцена... евентуално :3fdb8960598fa63e: ).

Сега ми припомняш колко жестоко ще е да изпее тази песен на живо.

 

Амброжката и селфиш също рядко ни навестяват...

 

Да, вярно, и те. Имаше и още няколко Десови преди години. А ако можехме всичките от Планетата да доведем тук би станало максимално забавно... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно ще ги оправи като за концерта (тоест за 50 години на сцена... евентуално :3fdb8960598fa63e: ).

Сега ми припомняш колко жестоко ще е да изпее тази песен на живо.

Да, вярно, и те. Имаше и още няколко Десови преди години. А ако можехме всичките от Планетата да доведем тук би станало максимално забавно... :3fdb8960598fa63e:

Е няколко пъти нали влизаха и целия форум коментираше, че излезли от нафталина... Хелбой и Форлон бяха много приятни събеседници. Вероятно и още са де :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще я пее като 2 сърца :3fdb8960598fa63e:

Имаше ли на времето лайв от Шоуто на Слави на Думи 2?

Не помня да е пяла при Слави Думи две. Помня Някой ден. Доскоро я имаше в сайта на Слави, но вече и там я няма...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...