Jump to content



Препоръчани коментари

всъщност Деса има доста песни с Играта.

 

По едно време тази песен я слушах постоянно заради частта от втората минута до припева след това.

Изпяването на това "да кажат просто здравей на твоите" е велико.

 

 

 

От дуетните им песни любима ми е Нещо по така. Уникално пеене в песента и присъствие в клипа :girl_witch:

 

И на мен ми е любима. Много беше фитната тогава, младо коте :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е с черно белите панталонки. Клипа също е много западен особено за 2004. Единствения фолк клип който в онези години взе статуетка от МелоТВМАНИЯ :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо на феновете на Камелия в този форум Десислава им е такава болка в.... ?

Щото сте много досадни да я изкарвате нещо повече, отколкото всъщност е, и щото умиргате да сравнявате с по-успешни от нея изпълнителки като Камелия, само и само да се жабурка името и наоколо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото сте много досадни да я изкарвате нещо повече, отколкото всъщност е, и щото умиргате да сравнявате с по-успешни от нея изпълнителки като Камелия, само и само да се жабурка името и наоколо.
Ако не харесваше Камето, щях със сигурност да те попитам - omline ти ли си? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо на феновете на Камелия в този форум Десислава им е такава болка в.... ?

АтанасЧЕ, аз виждам точно обратното. Защо пък все вие коментирате Камелия или нейните фенове, влизате в темата за Камелия (редовно) , плюете я, плюете нас..

Махни си аватара, че плашиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото сте много досадни да я изкарвате нещо повече, отколкото всъщност е, и щото умиргате да сравнявате с по-успешни от нея изпълнителки като Камелия, само и само да се жабурка името и наоколо.

Аз не сравнявам много много имената, защото си мисля, че всеки е различен и добър в различни неща. Просто се чудех дали цялото това пренавиване спрямо Десислава от феновете на Камелия не идва от Фокси. Те жените реално нито имат конфликт, нито някога за нещо знам публично да се карат. А за това кой колко е успешен не ми се спори. ЗАщото няма ясно определени критерии. Така че всеки може да казва каквото си иска.

 

АтанасЧЕ, аз виждам точно обратното. Защо пък все вие коментирате Камелия или нейните фенове, влизате в темата за Камелия (редовно) , плюете я, плюете нас..

Махни си аватара, че плашиш.

 

Погледнах сега. Има само един човек, който прави това. И заради това ли е всичкия хейт? Не разбирам заяжданията ти на лична основа, не мисля да отговарям, дори не знам на кого отговарям. :1000 (30): :1000 (19):

 

Иначе аз съм ЗА това да има дискусия, стига да е издържана и подкрепена, не просто хейт и мятане на негативни коментари навсякъде. Това нито е толкова трудно, нито голяма работа :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не сравнявам много много имената, защото си мисля, че всеки е различен и добър в различни неща. Просто се чудех дали цялото това пренавиване спрямо Десислава от феновете на Камелия не идва от Фокси. Те жените реално нито имат конфликт, нито някога за нещо знам публично да се карат. А за това кой колко е успешен не ми се спори. ЗАщото няма ясно определени критерии. Така че всеки може да казва каквото си иска.

Погледнах сега. Има само един човек, който прави това. И заради това ли е всичкия хейт? Не разбирам заяжданията ти на лична основа, не мисля да отговарям, дори не знам на кого отговарям. :1000 (30): :1000 (19):

 

Иначе аз съм ЗА това да има дискусия, стига да е издържана и подкрепена, не просто хейт и мятане на негативни коментари навсякъде. Това нито е толкова трудно, нито голяма работа :)

 

Да бе, само един човек бил. Цялата ви групичка имате обсесия да сравнявате Деса и Кама с и още по-често без повод, и особено да и приписвате заслуги, каквито няма, в тия сравнения.

 

6 - Музика, текст и изпълнение ми въздействат. Аранжимента е мно го семпъл и ненапрягащ. Не съм я слушал досега. Трябваше да я заснемат в Приказките за Коледната програма.

Кама няма обаче силата и гласа да реализира подобна песен като хит. Затова колкото и да е хубава е останала непопулярна и неизвестна. За да ме разберете правилно вижте какви хитове направи Деса от балади като Не издържам и Забрави за мен. Без да ги клипира. Просто са и сила.

 

Ако не си от тая партия, но не те е срам да бъдеш слаган в същата графа като Лухче, другите буквеници и осмивани по националните телевизии пишман продавачи на измислени екскурзии, толкова по зле за теб, честно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде нека да не се опитваме пак да залъгваме онези, които евентуално биха ни се вързали. И двата отбора сме напълно наясно кой е първоисточникът на тази война- Фокси. Не мисля, че към днешна дата някой щеше да се сеща за прословутата 2002 ако точно той не беше започнал да подклажда огъня между фен базите, че в тази година, видиш ли, Десислава е откраднала нещо на Камелия. Като се замисля колко промивания на форумски мозъци е имало от негова страна през годините след това, за всевъзможни неща... а двете вече дори и не са били в една компания. Ами нямаше как да не се появи и опозиция на неговите твърдения, целящи да оплюят другите най-големи изпълнителки и да изкарат Камелия най-най-най (на което доста странични хора действително вярват). Предполагам, че не е и нещо невиждано част от такава опозиция да изглежда дори по-груба и вманиачена от необходимото- Лукас и Нено. Всичко това са производни на действията на Камелиев фен, не на Десов.

А и като погледнем в цялостност на кариерите на Десислава и на другите най-големи изпълнители- защо да не ги сравняваме? На много хора в този форум им е болка, че една конкретна певица продължава с или без компания вече над две десетилетия да си затвърждава потенциала някой ден действително да бъде възприемана като Най-голямата в бранша евър, и че към момента от такава позиция я дели единствено това да стане малко по-сериозна и да вземе да направи голям концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Деса, но се изхвърляш и ти за нея, почти колкото Фокса за Кемъл...

Много неща я делят от титла "най-голямата чалгарка евър" и те са свързани не само с липсата на концерт, а и с характерови особености, липса на концепция,

непостоянство и във визията и живото пеене, слаби участия и т.н. Да не говорим, че тя е певицата с най-много напразни и неизпълнени към феновете обещания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами трябва и ние да си напомпваме нашата... :D

В случая обаче говоря от една много реална гледна точка. Да кажем, че Десислава направи успешен концерт тази година- какво излиза? Че е единствената фолк певица евър, която е актуална през 22-рата година от кариерата си, която през 20 от тези 22 години е имала поне по един хит на година, която единствена се е задържала дълги години с и без компания, която е движила не едно течение в жанра, за успешните албуми от едно време да не говорим. А ако ще зачитаме и наградите за фактор тя е една от малкото, които са били Певица на годината. Добавям и всепризнатия из цяла България талант. И на всичкото отгоре ще е направила успешен голям концерт. Ами ако сме честни и безпристрастни, тя просто няма да имам пипане след това- абсолютно никоя няма да е като нея. Другите изредени неща като поведението, непостоянството и т.н са все такива, които тя може да надгради през годините, особено в по-зрялата възраст, в която ще навлезе, но онези, които аз изредих са основното, което й е нужно, за да може на този етап от кариерата си да бъде наречена Най-голяма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами трябва и ние да си напомпваме нашата... :D

В случая обаче говоря от една много реална гледна точка. Да кажем, че Десислава направи успешен концерт тази година- какво излиза? Че е единствената фолк певица евър, която е актуална през 22-рата година от кариерата си, която през 20 от тези 22 години е имала поне по един хит на година, която единствена се е задържала дълги години с и без компания, която е движила не едно течение в жанра, за успешните албуми от едно време да не говорим. А ако ще зачитаме и наградите за фактор тя е една от малкото, които са били Певица на годината. Добавям и всепризнатия из цяла България талант. И на всичкото отгоре ще е направила успешен голям концерт. Ами ако сме честни и безпристрастни, тя просто няма да имам пипане след това- абсолютно никоя няма да е като нея. Другите изредени неща като поведението, непостоянството и т.н са все такива, които тя може да надгради през годините, особено в по-зрялата възраст, в която ще навлезе, но онези, които аз изредих са основното, което й е нужно, за да може на този етап от кариерата си да бъде наречена Най-голяма.

Всички знаем, че концерт няма да направи... Това бяха поредните празни приказки от нея!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем, че концерт няма да направи... Това бяха поредните празни приказки от нея!

Жалката истина!

Да видим дали такъв ще има през 21-ва за 25 годишнината. Нека залозите започнат... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...