Jump to content



Препоръчани коментари

222 к

В 6 и 33 :р

По това време системата ги ъпдейтва, може и повече да са :D Да се надяваме, че ще поддържа трайно ниво от 100-150k на ден, както е обикновено при хитовете на Деси. Песента е страшна зарибявка, мисля че дори и липсата на изпълнителите в клипа не би трябвало да е проблем за налагането ѝ.

Аз все пак чакам с нетърпение истинското завръщане на ДС след раждането, надявам се на парче в нейн стил със супер клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали Деси ще направи дует с Преси? Мисля че ще се получи нещо невероятно..

 

И на мин много ми се иска дует между тях :Vishenka_05: Най-добрите гласове в жанра :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някъде има ли снимки на Десислава и бебето? Много се радвам, че всичко мина нормално с бременността ѝ.

Новата песен с Джордан не ме изкефи много в началото, сега ме позариби. През това време гледам, че първата им доста гледания е посъбрала.

Преди малко попаднах и на изпълнението ѝ на До тук в Арена армеец. Има над 700 000 показвания.

Дано успее да си почине сега хубаво и когато е възстановена да започне да прави песни в стил Не го прави.

Мислите ли, че сега в Пайнер би направила песни-експерименти като Лудост е и тн или вече се насити?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде има ли снимки на Десислава и бебето? Много се радвам, че всичко мина нормално с бременността ѝ.

Новата песен с Джордан не ме изкефи много в началото, сега ме позариби. През това време гледам, че първата им доста гледания е посъбрала.

Преди малко попаднах и на изпълнението ѝ на До тук в Арена армеец. Има над 700 000 показвания.

Дано успее да си почине сега хубаво и когато е възстановена да започне да прави песни в стил Не го прави.

Мислите ли, че сега в Пайнер би направила песни-експерименти като Лудост е и тн или вече се насити?

Предполагам, че ще си спази суеверието да не го показва поне до 40-тият ден.

Според мен ще има експерименти, тя реално има само две песни в сходен стил, откакто е в "Пайнер", очевидно ѝ се експериментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно ли е че ще се завърне чак лятото както беше написала?

Лятото ще се завръща към участията, а първите песен и клип според мен ще са малко по-рано, към края на пролетта примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно дует между Десислава и Преслава: принципно би било добре да се съберат за обща песен, и на мен ми се иска, но... Прекалено стана вече с друетите в последните години, а и самите те направиха не малко такива с други изпълнители. Та, в този ред на мисли, подобен проект няма да бъде кой знае каква изненада, каквато предизвикваха дуетите преди години.

И все пак най-важното за съвместен проект на две големи и обичани имена, за мен, е самата песен - като текст, като музика, като послание. Трябва да бъде нещо наистина качествено, с предпоставка да оснае във времето, а не да е просто "яхнало" вълната, която да му осигури сезонна популярност и въртене в дискотеките. Пример веднага мога да дам с две колаборации: "Жадни за любов" на Десислава и Ивана и "Тук жена му пази" на Преслава и Джена. Предполагам разликата е осезаема и няма нужда от повече пояснения?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен какъв стил да очаквам от Деси и Азис от един евентуален дует, но се надявам да се реализира.

А докато чакаме да си припомним и проекта, който въведе съвсем ново ниво за клиповете в бранша. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен какъв стил да очаквам от Деси и Азис от един евентуален дует, но се надявам да се реализира.

А докато чакаме да си припомним и проекта, който въведе съвсем ново ниво за клиповете в бранша. :Vishenka_05:

 

 

 

Изненадвам се колко хора знаят тази песен и до ден днешен я слушат. Истината е, че Десислава е съумяла без Пайнер и без масова реклама в годините извън фирмата да направи доста добри песни, но и няколко хита, които и до днес хората слушат и знаят. Никоя друга не може да се похвали с това. И то във време, когато ю туб, инстаграм и фейсбук не съществуваха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадвам се колко хора знаят тази песен и до ден днешен я слушат. Истината е, че Десислава е съумяла без Пайнер и без масова реклама в годините извън фирмата да направи доста добри песни, но и няколко хита, които и до днес хората слушат и знаят. Никоя друга не може да се похвали с това. И то във време, когато ю туб, инстаграм и фейсбук не съществуваха.

Така е, доста популярен хит си е песента. Щом дори наближава 1 милион гледания и ще ги направи преди много други ретро песни, това е показателно. А евентуалният им нов дует бързо ще я изстреля поне до 2-3 милиона.

Това, което Десислава направи без Пайнер все още няма еквивалент в жанра. И не знам дали ще има, защото към днешна дата не се очертава отново да видим такива върхове като онзи на Деси от времето, когато реши да се самопродуцира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, доста популярен хит си е песента. Щом дори наближава 1 милион гледания и ще ги направи преди много други ретро песни, това е показателно. А евентуалният им нов дует бързо ще я изстреля поне до 2-3 милиона.

Това, което Десислава направи без Пайнер все още няма еквивалент в жанра. И не знам дали ще има, защото към днешна дата не се очертава отново да видим такива върхове като онзи на Деси от времето, когато реши да се самопродуцира.

Няма и да има. Може би е имала и доста късмет, но е факт, че тя използваше доста хитро различни предавания и всякакви начини, за да промотира музиката си. И в крайна сметка тя достигаше до хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадвам се колко хора знаят тази песен и до ден днешен я слушат. Истината е, че Десислава е съумяла без Пайнер и без масова реклама в годините извън фирмата да направи доста добри песни, но и няколко хита, които и до днес хората слушат и знаят. Никоя друга не може да се похвали с това. И то във време, когато ю туб, инстаграм и фейсбук не съществуваха.

а защо не коментирате клипа ? просто бутален клип ! На Американско ниво

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на Жадувам е много висока летва макар и сниман преди 15 години. И към днешно време предизвиква възхищение и завист :1000 (30):

Абсолютно. Това видео и днес да беше пуснато пак щеше да стои добре в новото време. А камо ли през 2004, когато цялостното излъчване на клиповете в чалгата все още евтинееше и единствено и Кама разнообразяваше тук-таме с някой проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Жадувам" и аз я слушам редовно, мислих, че съм само аз :D

Клипа е ниво за 2004, при това сериозно.

 

Ако наистина правят нов дует, дано е нещо подобно. Само, че Десислава отдавна не е толкова секси, колкото беше онези години. Азис в рокля е по-сексапилен от нея вече. А си беше мацка, в "Ще го направя сама" беше по-намахана от плеймейтка.

Какво се освини така не знам. Андреа и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Жадувам" и аз я слушам редовно, мислих, че съм само аз :D

Клипа е ниво за 2004, при това сериозно.

 

Ако наистина правят нов дует, дано е нещо подобно. Само, че Десислава отдавна не е толкова секси, колкото беше онези години. Азис в рокля е по-сексапилен от нея вече. А си беше мацка, в "Ще го направя сама" беше по-намахана от плеймейтка.

Какво се освини така не знам. Андреа и тя.

Чак пък толкова отдавна не е. Да си върне килограмите от периода Не го прави - В твоите очи, ще е ок. В И на всички като теб също изглежда секси .а и не е на годините, на които беше в Жадувам и Не си ми спешен, за да се държи толкова лековато и предизвикателно. Майките на повечето от вас дето сте по малки от Майки, сигурно цял кадър не им стига да се поберат. Като Ракишита са. Квот ми се прайте на големи естети...

 

rikishi-1486982128-800.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погребах майка си на абитуриентския си бал , почина от рак . Няма откъде да го знаеш, аз съм доста директен и съм обиждал доста , и на килограми ако щеш, и на зъби, но на майка и баща - никога. Не се познаваме лично и не се знае кой какво е станало с родителите му, мисля, че това е извън границата на всичко друго. Килограми се свалят, живот не се връща от ония свят.

 

И не мисля, че Десислава не може да има онова тяло от тогава, Камелия да не би да е първа младост, или Малина? Може да е много секси, като я гледах по "Веселина" и "Фен" направо лиги са ми тегли, страшна мацка, беше ми любимка като външност, а оная "Бъди добро момче" я чаках с часове да я пуснат на "Веселина" поръчвах я и я чаках най-малко час докато ми дойде поздрава.

 

Просто ме е яд и на Десислава, и на Андреа, че бяха страшни мацки. Втората дори още е млада. То и Деси не е дърта. Искам да я видя пак толкова секси, колкото преди.

 

И не е извинение, че са майки. Като са майки, трябва да погрознеят и да дебелят ли? Малина не е ли майка, има син, ама и младите плеймейтки слага в джоба си по тяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И клипът определено е много добре направен. Щом и в момента, толкова години по-късно, не изглежда нелеп, а напротив.

Валери Милев го снима, нали?

Иначе аз мисля, че сексапилът е нещо много повече от перфектна фигура. В Десислава има някакъв магнетизъм и стои добре на камера.

Ако направят нещо според мен и двамата ще спечелят, но трябва да е наистина добре изпипано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погребах майка си на абитуриентския си бал , почина от рак . Няма откъде да го знаеш, аз съм доста директен и съм обиждал доста , и на килограми ако щеш, и на зъби, но на майка и баща - никога. Не се познаваме лично и не се знае кой какво е станало с родителите му, мисля, че това е извън границата на всичко друго. Килограми се свалят, живот не се връща от ония свят.

 

И не мисля, че Десислава не може да има онова тяло от тогава, Камелия да не би да е първа младост, или Малина? Може да е много секси, като я гледах по "Веселина" и "Фен" направо лиги са ми тегли, страшна мацка, беше ми любимка като външност, а оная "Бъди добро момче" я чаках с часове да я пуснат на "Веселина" поръчвах я и я чаках най-малко час докато ми дойде поздрава.

 

Просто ме е яд и на Десислава, и на Андреа, че бяха страшни мацки. Втората дори още е млада. То и Деси не е дърта. Искам да я видя пак толкова секси, колкото преди.

 

И не е извинение, че са майки. Като са майки, трябва да погрознеят и да дебелят ли? Малина не е ли майка, има син, ама и младите плеймейтки слага в джоба си по тяло.

 

Малина даже вече е баба :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Десиславя е генетично да е леко едра. Още в началото беше пищна мацка, след като роди - евала й правя, имаше плочки, въобще много добро тяло. На явно много е тренирала , защото след това имаше пак качвания и сваляния на килограми. Просто жената е с такава структора и сигурно е предразположена към напълняване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не само, че е предразположена към напълняване, ами и ръстът й още повече усложнява нещата. А тя както обича да си похапва, много рядко може да влезе във форма. :1000 (29): А за настоящия случай след като е раждала да не говорим.

Но не е наша работа да обсъждаме килограмите на една жена. Лично за мен Десислава е певица, на която й е писано да впечатлява с друго, независимо от външния вид. Дори и да си остане едричка няма да е чак такъв проблем, дори може да е по-симпатична на много хора, които не харесват наложения чалга модел една певица да е задължително секс бомба. Не е като да не ни е поднасяла и такъв вид в други времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погребах майка си на абитуриентския си бал , почина от рак . Няма откъде да го знаеш, аз съм доста директен и съм обиждал доста , и на килограми ако щеш, и на зъби, но на майка и баща - никога. Не се познаваме лично и не се знае кой какво е станало с родителите му, мисля, че това е извън границата на всичко друго. Килограми се свалят, живот не се връща от ония свят.

 

И не мисля, че Десислава не може да има онова тяло от тогава, Камелия да не би да е първа младост, или Малина? Може да е много секси, като я гледах по "Веселина" и "Фен" направо лиги са ми тегли, страшна мацка, беше ми любимка като външност, а оная "Бъди добро момче" я чаках с часове да я пуснат на "Веселина" поръчвах я и я чаках най-малко час докато ми дойде поздрава.

 

Просто ме е яд и на Десислава, и на Андреа, че бяха страшни мацки. Втората дори още е млада. То и Деси не е дърта. Искам да я видя пак толкова секси, колкото преди.

 

И не е извинение, че са майки. Като са майки, трябва да погрознеят и да дебелят ли? Малина не е ли майка, има син, ама и младите плеймейтки слага в джоба си по тяло.

Много съжалявам за случилото се майка ти. Не е било конкретно към теб написаното, а към онези които пишат без да мислят. Очакванията са ви повърхностни и грешни. Разбира се, че би било добре да влезе във форма, но както написаха и други защо пък да не разчупи клишетата и пошлите стандарти. Дори е започнала да го прави. Нека е ясно, че този жанр не е само силикон и не е само за чалготеките! Деси последно беше много слаба в Мойто зайче. Надали ще я видим чак такава някога, но на мен не ми е и болка честно казано.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е. Като видя нереализиран потенциал, ми е. Смисъл, не заспивам и не ставал с мисълта колко кила е Деса, но нали темата е за нея - та в този случай ми е, защото не е като да не е била. Не е примерно Ивана, която генетично е кюфте, то и репертоара и такъв, тогава няма какво да изисквам и да се замислям - ясно е, че Ивана генетично си е скара.

 

Но Десислава, когато е била яко маце, сега да е лоена топка, просто ми е тъпо. Има страшен глас и е вярно, че с това впечатлява, но към този глас да прибавиш визията и от времената с дуетите с Азис - еми извинявай, ама няма равна. Яка секси мацка, русите къдрици, тоя глас - еми извинявай, ама това е тотален топ на целия фолк.

 

Сега не е и 1/10 от това, което беше. Знам, че човек няма как да е константен нонстоп и винаги да е във форма, но се надявам да се върне или поне да се помъчи пак да стане както беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...