Jump to content



Препоръчани коментари

Жалко, че излъга за концертът послучай юбилея й на музикалната сцена и фолклорният албум, можеше да наблегне на тях в последните месеци, а не на проекти, които ще я направят "актуална" за месец и нищо няма да оставят във времето. Едвали Десислава е доволна от развоя на своята кариера. В творчески аспект.

 

Тук съм съгласен, какви песни има в Любовта е само чувство и Сладки сънища, нейни, авторски, не е истина. Прекалено се опитва да е ротирана по клубовете, заради участията, но само с И на всички като тебе й се получи на 100 процента, другите... Алаш вериш... Все си мисля, че след раждането ще олегне още повече, тъй като сама каза, че изпитва вина затова, че не е посветила повече време на Майки след раждането, заради кариерата, и сега щяла да изкупи вината си с Благо2. Лично аз не я очаквам да се върне преди есента на 2018, да не каже, че все си мисля, че активната Деси Слава ще видим чак началото на 2019, за съжаление. И то няма да е тази Деси Слава от 2016. Нямам големи очаквания за завръщането, едва ли би пак тръгнала да се бори рамо до рамо с младите, по-скоро ще видим тази Деси Слава, която всички обичаме с по-умерени песни, но не и с големи позиции в комерсиалния свят на чалгата. Но със сигурност очаквам нещо новаторско в първия или втория проект, който пусне след раждането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последното участие преди майчинството Деси беше намекнала, че ще се завръща на сцената през лятото. Според мен ще си даде почивка от кариерата през цялата зима и част от пролетта, и ще пусне нещо ново през май или юни, както така или иначе прави. Всъщност може преди това да пусне фолклорния албум, за който още преди да обяви бременността беше намекнала, че ще го записва през настоящата есен т.е докато се чуди какво да прави. :D Но обещанията на ДС никога не са сигурни, така че просто ще почакаме и ще видим. Но се съмнявам тя да пропусне идната година, най-малкото вече не се продуцира сама и има някаква отговорност към фирмата, надали ще й позволят толкова дълга почивка... но кой знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе Деси има още едно заснето видео в Гърция , когато е снимала Гледай да не бъркаш. И още един дует с Джордан имат записан, който е ритмичен, но отново музикантско парче. За каква пауза говорите. Да, откъм участия вероятно ще си почине по дълго. Но не е луда да изгуби инерцията , която развиваше последните 2-3 години. Откъм проекти не вярвам да сме ощетени. По 2 силни парчета да пуска и не искам повече. Тя е име което може да си позволи да пуска балади, които генерират повече лайкс, коментс и шоус от актуалните диско хитачки.

 

Ето едно рефренче от новия дует с Джордан, за да не бъдете толкова песимистично настроени поради отсъствието и:

 

Ти колата си блъсни, от високо се хвърли

100 цигари в ръката изгаси си...

За да видиш как ми е като липсваш ми на мен...

Ех, дали ще те оставя помисли си

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

ДЕСИ СЛАВА е една от малкото можещи певици ,които си позволяват да пеят на живо и винаги да изспълняват нещо фолклорно и акапелно и със музика . Деси е невероятен талант , тя има невероятни песни и вечни хитове !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
ДЕСИ СЛАВА е една от малкото можещи певици ,които си позволяват да пеят на живо и винаги да изспълняват нещо фолклорно и акапелно и със музика . Деси е невероятен талант , тя има невероятни песни и вечни хитове !

 

Деси Слава има магия в гласа и грабва всяка аудитория. Дори и някоя песен да не е голямата работа, звучи уникално когато тя я изпее.

 

Кога ще се ражда бебето? Дано да и наследи таланта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е друга вселена в попфолка. На хората им омръзна от пошлотия. Десислава може да си позволи да не залага на цицки и голи курветини по клипове. Единствената от 2 години насам която предлага собствена авторска музика за слушане, а не за гюбеци.

 

И това ще преживея - това ми е любимата нейна песен за последните 2 години. Всеки ден я слушам по 2 пъти. Заслужава си милионите, лайковете и коментарите

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава има магия в гласа и грабва всяка аудитория. Дори и някоя песен да не е голямата работа, звучи уникално когато тя я изпее.

 

Кога ще се ражда бебето? Дано да и наследи таланта!

Тези дни трябва да го ражда- тя каза, че терминът е началото на януари, но предполагам, че и края на декември не е изключен.

 

https://www.instagram.com/p/BdNaRuQgwPh/?ta...sislavaofficial

Много сладка! Да й пожелаем леко раждане и щастливи мигове с новото бебче и семейството!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дни трябва да го ражда- тя каза, че терминът е началото на януари, но предполагам, че и края на декември не е изключен.

 

https://www.instagram.com/p/BdNaRuQgwPh/?ta...sislavaofficial

Много сладка! Да й пожелаем леко раждане и щастливи мигове с новото бебче и семейството!

Като пухкава снежинка е.Да е жива и здрава както и детенцето и.Очакваме я догодина да се завърне с гръм и трясък :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тая бременността ми се стори много дълга. Дали щото от две години е дебела и създава образа на бременен хипопотам преди термина?

:roll1: :roll1:

Да е жива и здрава..пухкавелка си е попринцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе странно защо все имате очаквания за килограмите на Деска, а нито ви е любимка, а нямате такива за пеенето на вашите. Десислава пред Андреа е като малко коте, а втората дори не е бременна.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе странно защо все имате очаквания за килограмите на Деска, а нито ви е любимка, а нямате такива за пеенето на вашите. Десислава пред Андреа е като малко коте, а втората дори не е бременна.

 

Aз нямам очаквания за килограмите, просто се шегувах. Деси и така е сладка, пък и все пак е изпълнител и то от можещите. Това харесвам в нея, килограмите не са важни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Деската! Да е живо и здраво детето и да му се посвети, както не се съмнявам, че ще стане. Дано има и подкрепа от всички страни. Благой също изглежда свестен. Преди седмица ми бяха клиенти - не я бях виждал от Гласа на България и едно участие в Студентски след това, но беше много сладка и с настроение. И вече е родила... Браво. Десислава е добър човек и заслужава щастие. :)

Поздрав с една песен от първия албум, която ми е любима:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно напълняването- ДС неведнъж през годините е качвала по някое кило, което й се е отразявало по-осезаемо, защото е ниска, но конкретно настоящия случай откакто е в Пайнер не е съвсем същия, както подразбрахме от интервюто й. Не е много уместно да се подиграва външния й вид след като навярно причината за всичко е нейната борба със сериозен гинекологичен проблем.

И във връзка с това чедото им с Благой е същинско чудо- и в тази тема пожелавам да им е честито, да си го отгледат с много радост! :) Радвам се, че ДС най-накрая се реши на второ дете, отдавна го искаше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Деси Слава, най-после сбъдва отдавнашната си мечта за второ дете.

Колкото до килограмите, все ми е там дали ще сваля или ще качва, или пък ще си седи на същите. Аз я харесвам всякак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...