Jump to content



Препоръчани коментари

"Гледай да не бъркаш" е уникалното парче :Vishenka_05:

Няма омръзване вече толкова време :happyppl: Обичам я Деса :derisive: Няма глас дето така да въздейства както нейния❤

Като слушам парчетата и през различните години по колко различни начина пее... Може да вдъхне живот и на най неслушаемите парчета,заради начина по който усеща и изълнява парчетата си. Все си мисля,че няма с какво повече да ме изненада, но като слушам новия им дует с Джордан, пак е избухнала с много силни фрази имайсторско изпълнение.

 

Само Джена освен Деса има собствен прочит на нещта, които пее. Да, гласа и може да не се харесва на всеки, но таланта и е огромен. Заслужи си провището Нова ДесиСлава и добре го отстоява.

 

Новото парче на Деси и Джордан е още по голяма сила. Пак е музикантско и напомня стария фолк, а тематиката напомня на Как да изтрезнея :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската е рядко срещан изпълнител дори и по света. Ако беше малко по-смела можеше да направи някакъв пробив в чужбина, големите продуценти биха се избивали за нея да я направят сензация, ако бяха разбрали за нея в първите години след 2000. Няма нужда от обяснения защо е може би най-голямата и отличаваща се нова женска звезда на Бг след 89... Десовите и много други хора в Бг си знаем десетките причини защо... :whistling:

 

Да се поздравим като си припомним как в години, в които в българската музика рядко баладите правят повече от 5-6 милиона гледания Кралицата направи 11 и то със смесица от поп и чалга в една и съща песен. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси трябва да си сложи прилепналото костюмче от И на всички като тебе като за евентуалните Награди, ще скандализира повече и от Емилия... :3fdb8960598fa63e:

И с хореография като от клипа на "Мръсни поръчки". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с хореография като от клипа на "Мръсни поръчки". :3fdb8960598fa63e:

За такава хореография ще е по-подходяща тази визия: :3fdb8960598fa63e:

 

 

Встрани от бъзика- искам нов дует на ДС и Азис! Ще смачкат мощно всички.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За такава хореография ще е по-подходяща тази визия: :3fdb8960598fa63e:

 

 

Встрани от бъзика- искам нов дует на ДС и Азис! Ще смачкат мощно всички.

С тази рокля ще й е трудно на пилона. По-скоро с визията от тук:

Задължително е да е със същата коса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази рокля ще й е трудно на пилона. По-скоро с визията от тук:

Задължително е да е със същата коса!

Чак сега забелязвам, че на този кадър изглежда все едно е гола от кръста надолу, сигурно това привлича доста зрители. :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав за всички, четящи темата, с първия стрийминг хит в България: :Vishenka_05:

 

 

Слави, може в тази тема да подкараме изготвянето на дългия списък "Първа в това"... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега забелязвам, че на този кадър изглежда все едно е гола от кръста надолу, сигурно това привлича доста зрители. :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав за всички, четящи темата, с първия стрийминг хит в България: :Vishenka_05:

 

 

Слави, може в тази тема да подкараме изготвянето на дългия списък "Първа в това"... :3fdb8960598fa63e:

И аз се чудя как за няколко месеца чукнала милиона,а то защо било 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите песни на Десислава и изключително любима моя! :Vishenka_05:

Всъщност от албума "Ези-тура" ми стана любимка.

А вие кога преоткрихте Деси Слава и видяхте в нейно лице своя любим изпълнител? :)

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи имаше домашно парти и към 2 станах диджей, че всички бяха дроб и стана вечер на Десислава, почти 2 часа хитове :3fdb8960598fa63e:

Много се изкефиха всички, сигурно си пуснахме 3 пъти нещо по-така :1000 (30): Десислава има едни от най-хубавите и мелодични песни в жанра и със сигурност най-богатия и интересен глас в новата българска музика!

 

ПП: След това някой пусна Луда по тебе и всички ааа, махни я тая :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо преди малко даваха епизода на "Столичани в повече", в който участва Десислава, където докато пее отгоре ѝ пада плъх и нашата изпада в истерично крещене... :1000 (29):

Между другото, някой друг забелязва ли лека прилика между Виолета Марковска и Десислава? Актрисата в лице има доста сходни черти с любимката ни. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо преди малко даваха епизода на "Столичани в повече", в който участва Десислава, където докато пее отгоре ѝ пада плъх и нашата изпада в истерично крещене... :1000 (29):

Между другото, някой друг забелязва ли лека прилика между Виолета Марковска и Десислава? Актрисата в лице има доста сходни черти с любимката ни. :)

 

Не съм забелязал, а като личности и харизма са напълно различни. Десислава, макар и на моменти с глуповато държание, е винаги искрена и сърдечна - нещо, което обикновено печели симпатии. Онази другата е префърцунена дрисла (поне преди като съм я виждал в разни предавания).

 

Според мен Десислава трябва да стане малко по-активна и адекватна в социалните мрежи. Не знам кой ѝ ги менажира, но са под всякаква критика. Могат да се направят толкова много неща, още повече лайкове и коментари да получава, защото заслужава.

 

Някой познава ли тази Лили Райкова или каквато там ѝ се води ПР?

 

Сега погледнах страницата ѝ във ФБ и видях много мои приятели, които са я харесали, а не слушат чалга и не са ходили на участия нейни. Явно заради гласа и готините ѝ представяния по форматите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат с личността на Вили Марковска, но чисто визуално, по-точно в лице аз откривам общо между двете.

 

Между другото, бившият ми шеф, който ако не се лъжа е фен на рока, но със сигурност знам, че не е такъв на поп-фолка (чалгата), също е харесал страницата на Десислава, като съм засичал един-два пъти да харесва нейни публикации.

Изобщо всеобщото мнение на неслушащите този стил музика, но които все пак бегло са запознати с някои от изпълнителите, е, че Десислава е можеща и добре пееща певица, което мен много радва. Сега друг е въпросът, че една част от тях споделят мнението, че е и проста, но признанието за талант си е факт, въпреки всичко друго. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, фактът, че на Десислава й е дадена по-голяма трибуна от слушатели, откакто влезе в Пайнер, трябва да стимулира нейния хъс и муза на новаторска творческа музикална и визуална линия. Не веднъж до този момент тя е представяла експериментални проекти. Уви, откакто е в Пайнер, освен "Не го прави" и "В друг живот" тя други иновации, за нея самата като първия проект или за жанра като втория, тне е създала. Впусна се творческия й цикъл в една комерсиална плоскост, откоято освен ротация из клубовете, други дивиденти не е извлякла. Жалко, че излъга за концертът послучай юбилея й на музикалната сцена и фолклорният албум, можеше да наблегне на тях в последните месеци, а не на проекти, които ще я направят "актуална" за месец и нищо няма да оставят във времето. Едвали Десислава е доволна от развоя на своята кариера. В творчески аспект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам над 90% от песните на Деса в първия й пайнерски период. Сега във втория за момента честно казано не съм особено впечатлен. Вярно е, че се опитва да хване новата вълна, но има какво да се желае. Харесвам в общи линии само "В твоите очи", "Ангелите плачат" и донякъде "В друг живот". Не е лоша последната, но на фона на старите й балади..просто не ме тегли да си я пускам пак и пак. Бързите песни, които направи след завръщането си, по мое мнение просто не са за нея, вкл. "И на всички като тебе", която иначе не може да се отрече, че стана доста голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава искаше да утвърди позициите си в поп-фолка в първите години в Пайнер (новата ера), затова гледаше да пуска предимно комерсиална продукция. И ми се струва, че след 2016 вече се чувства с по-стабилна основа под себе си щом дори се реши да забременее най-накрая. Според мен след като роди и тръгне да се завръща ще станем свидетели на това тя да бъде напълно себе си в кариерата си.

 

6 милиона за тази уникална балада.Толкова въздействащо я е изпяла, че направо ти се забива под кожата и те кара да настръхваш. :heart:

Не ми излиза, но предполагам, че е "И това ще преживея". :1000 (29): Радвам се, че е стигнала 6 милиона, много малко балади правят толкова днес, камо ли като са на имена от 90-те.

Нека отбележим, че Деси всъщност вече се завърна към това, което й е една от най-големите сили- баладите. От 2012 до 2015 имаше само бързи песни и всички копнеехме за нещо по-бавно. Тя постепенно удовлетвори желанията ни с цели три балади. Много й отива да е изпълнителка на подобни песни, дано да продължи да залага редовно на такива, след като очевидно придобиват успех.

Гледам, че и Ангелите плачат вече е на 4 милиона за малко повече от месец и е на път да мине "Гледай да не бъркаш". Деската успя да направи хит дори и в година, в която не си даваше много зор, и то с балада. Браво! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава искаше да утвърди позициите си в поп-фолка в първите години в Пайнер (новата ера), затова гледаше да пуска предимно комерсиална продукция. И ми се струва, че след 2016 вече се чувства с по-стабилна основа под себе си щом дори се реши да забременее най-накрая. Според мен след като роди и тръгне да се завръща ще станем свидетели на това тя да бъде напълно себе си в кариерата си.

Не ми излиза, но предполагам, че е "И това ще преживея". :1000 (29): Радвам се, че е стигнала 6 милиона, много малко балади правят толкова днес, камо ли като са на имена от 90-те.

Нека отбележим, че Деси всъщност вече се завърна към това, което й е една от най-големите сили- баладите. От 2012 до 2015 имаше само бързи песни и всички копнеехме за нещо по-бавно. Тя постепенно удовлетвори желанията ни с цели три балади. Много й отива да е изпълнителка на подобни песни, дано да продължи да залага редовно на такива, след като очевидно придобиват успех.

Гледам, че и Ангелите плачат вече е на 4 милиона за малко повече от месец и е на път да мине "Гледай да не бъркаш". Деската успя да направи хит дори и в година, в която не си даваше много зор, и то с балада. Браво! :Vishenka_05:

Колкото уникална е "И това ще преживея" толкова и мисля,че Деси постъпи нетактично като я пусна в една година с шедьовъра "В друг живот".Много ми харесва баладата,една от любимите ми от последните години е , но трябваше да я пусне или 2015 или да я запази по-напред.То се видя ,че си беше сама конкуренция в балади за 2016.Завърши си супер успешната година с нея,но все още си мисля,че трябваше да почака с нея още малко.Дано догодина се завърне с някоя топ резачка от типа на "Дай ми още".Иска ми се нещо по-ретро от нея :Vishenka_05:

А за детето тя каза в интервю,че е имала проблеми и си е мислила , че няма да зачене повече и сега като се е случило го приема като дар от Бога.Дано раждането мине леко и да възвръща позиции , че се надявам на още една успешна година като миналата :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...