Jump to content



Препоръчани коментари

В сравнение с последните две песни, издадени от нея, тази е извънземно добра. Много готини куплети, някак ми липсва малко нещо по-ударно в самия припев, за да е още по-лесно запомняща се. Като цяло съм много доволен от проекта, в правилната посока е. Има светлина в тунела. Гледам, че и темата тук и песента се радва на интерес, което е похвално при все излезлите в последните дни песни. И коментарите в ютуб са повече добри, а аз лично  след няколко (стотин) слушания си я припявам, любимото ми е как е изпяла: Щом животът не е честен, аз защо да съм?

Като за чалга-комерс си е доста добре, има баланс и много докосващо пеене в първия куплет .

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, MrKidGSA каза:

Любима ми е!

 

Най доброто и последните години в моята лична класация. Радвам се, че пожъна такъв неочакван успех и то в дългосрочен план. Поне 10 000 гледания са от мен😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Най доброто и последните години в моята лична класация. Радвам се, че пожъна такъв неочакван успех и то в дългосрочен план. Поне 10 000 гледания са от мен😁

Ами това само доказва, че за хубавата музика няма граници. Вместо да се блъска по тези смотани дискотеки, защо не започне да прави концертни турнета в страната, където може да налага подобни песни и народно? Със сигурност биха били успешни и печеливши. И все пак си трябва организация, а тя нашата не е много дейна и чака все на готово. Същото се отнася и за тая на подписа ми...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е мързелива и не ѝ се занимава. За подобни събития са нужни дисциплина, желание за промяна и действие. А Десислава е далеч от тези неща в момента. Взима пари за по час лиготии в поредната дискотека и всичко е точно. Възвращаемостта на концертите изисква преди това една инвестиция, а наща е и леко алчна според мен, а и знаем, че помага финансово на семейството си, Майки не живее скромно, приятелят и също се простира според нейната черга вероятно, та си и трябват пари. А човек като свикне на повечко на месец и губи стимул малко да прави друго. Иначе би било прекрасно. Да отпочине, да си избистри концепцията и да се свържи с някакви спонсори. Та само ако направи турне с народна китка гарантирано в малките населени места, където я виждат рядко, ще има голяма посещаемост, споре мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление това със самостоятелтите концерти и турнета в България си е чиста утопия, особено за фолк изпътител. Няма нито организатори, нито спонсори, нито пък достатъчно публика за да може някой да го реализира по рентабилен начин, за да се оправдае въобще усилието. И това не защото Десислава е по принцип неорганизирана, а защото това си е занимание за промоутърска компания, с голям екип, грижещ се за осигуряване на спонсори, реклама, организация, продажби на билети, обезпечаване на техника, сценични работници, музиканти, разрешения и какво ли не. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте графики от новия клип. Иначе след като чух новите песнички по около 2 мин макс... в сегашната обстановка във фолка, песента на Деси Слава р шедьовър!!! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса направи по силни премиери и от Илиян и Ема, и от Малката, и от Коя и Кой, ака Кои, но не я вкараха в тренда. Още ме е яд. Оставям настрана факта, че по мелодични песни и без това не се налагат, но дори и като хората проявят интерес, гледат да я закопаят... С тренда щеше да задържи по 150ка за седмица поне... 

 

И аз искам графики, но вече май не останаха графикьори... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Илиян попаднаха там седмица след премиерата. Може да я сложат, би  било добре. Иначе акоро ще чукне милион. Добре върви. Мен ми е трудбо да направя, че постоянно съм в движение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Popnable 10.05 - 16.05, 2019

7. Вторник беше

109. В твоитв очи

110. Много съм добра

134. Да вдигнем шум

179. Ангелите плачат

183. Нека да е тайно

196. Не искам без теб

269. И това ще преживея

324. Сестра брата кани 

383. В друг живот

400. Мила моя, мили мой

 

С 11 парчета в топ 400. С 2 или с 3 повече от предходната седмица. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са зле тия. Трябваше да я сложат няколко дни в трендинг, Ванеса стои вече половин седмица, а песента и излезе ден преди на Деска и като цяло се движеха сходно, но сега има 300 к разлика, точно заради трендинга

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашата трябва много сериозно да се стегне. Новата и старата конкуренция постепенно я избутват там, където беше преди да се върне в Пайнер.

През 2016 беше ненадмината за своята генерация и в ТОП 3 за жанра цялостно, със сериозен потенциал да я водим дори номер 1. Но през 2019 най-новото поколение вече осезаемо доминира над нея и над почти всички, а и други изпълнители с 20-годишни кариери като Камелия, Емилия и дори Максим имат скорошни по-силни предложения. За онези от средните поколения да не говорим. Искаше ми се да вярвам, че Вторник беше ще се задържи във времето с по-малко дневни гледания на ден, но вече съм сериозно разколебан. Изпусна си тази жена шанса да се завърне още миналата година с нещо на ниво и да наложи доминацията си над жанра. А сега само с прилични поп-фолк песни и клипове явно вече не става да отиде на някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Пускате ли си новата песееен

Не я слушам често. Липсва ми емоция в изпълнението и. 

Но пък преоткрих Много съм добра. Позарибила ме е последните дни. 

Деса май ще е гост в новото предаване на Катето скоро по Бтв. Нещо ми се мерна в групата. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.05.2019 г. от 15:04, MrKidGSA каза:

Ами това само доказва, че за хубавата музика няма граници. Вместо да се блъска по тези смотани дискотеки, защо не започне да прави концертни турнета в страната, където може да налага подобни песни и народно? Със сигурност биха били успешни и печеливши. И все пак си трябва организация, а тя нашата не е много дейна и чака все на готово. Същото се отнася и за тая на подписа ми...

Съгласи се, че точно тя опита да прави много различни неща през годините и повечето бяха пълен провал. Най-фрапиращият случай с телевизията я остави почти на улицата, нормално е сега да не й се рискува повече и да предпочита сигурният доход от участията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тогава ютуб беше така популярен, щеше да има къде да си излъчва продукцията и щеше да и е по-лесно. Сигурно дори нямаше да се замисля за телевизия. Иначе днес се присетих за Два магнита, страшно парче. Кефите ли му се 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...