Jump to content



Препоръчани коментари

Засега опасенията ми се потвърждават. Евтинджос клип на приятна (надявам се) песен. Навярно ще се разхожда из коридорите с типичната чалга визия и ще се оплаква, че мъжът я е зарязал във вторник. Не съм сигурен дали искам да си го пускам като излезе.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На снимката във фейса прилича на нещо средно между Теди Александрова и вокалистката на Рико Бенд 😆

Аз също малко я резнах в коментара си под публикацията... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е снимала клипа на 2 пъти. И кадрите с розовата коса са по-късно добавени, защото изглежда поотслаабнала. Броите ли, кой ще пуска темата 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Mr. Greshen каза:

И режисьорът и добър.

Какво друго е снимал въпросния? 

Иначе музиката този път си е изцяло нейна, небв съавторство с Ганев. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Какво друго е снимал въпросния? 

Иначе музиката този път си е изцяло нейна, небв съавторство с Ганев. 

 

Изтрезняваш ли и Акула

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mr. Greshen каза:

Изтрезняваш ли и Акула

Ами не е никак зле. Гледам, че и последните клипове на Гери Никол и Мария Илиева са негови. Може да се окажем приятно изненадани. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз нещо съм се бъгнал и само дебна в канала на Планета хахахах.Имам огромни очаквания честно казано и си мисля, че ще ги покрие, че дори и ще ги надскочи.Зажаднял съм за качествена музика от Фатме. ♥️

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах наистина толкова малки очаквания покрай онзи кадър, че сега съм повече от впечатлен и доволен. Музиката на ДесиСлава е страшна. Горд съм, че може да създаде такова нещо. Истински попфолк с меланхолия в куплетите, какъвто най и ходи. Текста е страхотен. Най добрия за годината. И за видеото се е постарала адски много. Едно от най добрите е и то за 2019. Но имам и няколко критики. Ганев се е насрал малко с аранжимента. Някак не ми е в симбиоза с музика, текст и изпълнение. Самото изпяване не е лошо, но не е онова, което беше до преди 2 години. Няма я онази чувственост в гласа и. Малко е амортизиралпокрай начина и на живот, което е тъжно. И в самия клип е доста статична. Една от визиите и е доста зле. Останслите са супер. Пожелавам успех на парчето. Много се е постарала, но сред тази бясна конкуренция не знам дали ще изпъкне... Съмнявам се да стане тотален хит, но и го пожелавам. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Popnable 03/05/2019 - 09/05/2019

86. В твоите очи

100. Много съм добра

107. Да вдигнем шум

155. Нека да е тайно

193. Ангелите плачат

232. Сестра брата кани

240. Не искам без теб

276. И това ще преживея

:clap:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...