Jump to content



Препоръчани коментари

Пусна си лайв в инста, ама аз бях на купон, та само 2 3 минути слушах и после видях, че или не го е запазила, или изтрилаааааа не ми излиза в профила и

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да й се отрече, че поне има оригинални заглавия понякога.

Следи от сълзи

Нежна дрога

Регетон и малко чалга

Най-неправилният мъж

Грим по дланите

Новото звучи като да е нещо смислено, да видим.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза, че искала да излезе до неделя, но имало забавяне и че до 1 май се надява да е готова. Плюс, че е по нейна музика, попфолк в неин стил и текст на Мариета Ангелова 🤔 Нямам търпение вече 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NazzkO каза:

Каза, че искала да излезе до неделя, но имало забавяне и че до 1 май се надява да е готова. Плюс, че е по нейна музика, попфолк в неин стил и текст на Мариета Ангелова 🤔 Нямам търпение вече 😁

Звучи много обещаващо. Но да не бързаме да се надяваме. :D

С това заглавие направо да излезе във вторник. Мисля, че и с В друг живот разби в този ден преди 3 години по същото време. Но щом толкова бързо са направили клипа явно той пак ще е евтинджос.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , mitak_94 каза:

"Вторник беше вероятно" се казва новата песен?😂🤣🤣

@NazzkO трябваше да сложи кавички :D

Може да е "Вторник беше" само хах

Странно заглавие, дано е интересен текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.04.2019 г. от 14:21, NazzkO каза:

Каза, че искала да излезе до неделя, но имало забавяне и че до 1 май се надява да е готова. Плюс, че е по нейна музика, попфолк в неин стил и текст на Мариета Ангелова 🤔 Нямам търпение вече 😁

Нямам търпениеееееее! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

Демек, тая песен нова песен ще е адекватно да се слуша само във вторничен ден?

Е, защото "В сряда се приготви" на Соня се слуша само в сряда ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, пак има глас, страхотна е и в добро настроение. Взела се е в ръце ми се струва, дано е така. Иначе ще е по-адекватно да се слуша в срядааа, все пак май ще се казва Вторник беше 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Христос воскресе из мертвих, смертию смерт поправ и сущим во гробех живот даровав."
Честит Великден на всички.Светлина и Мир в душите,здраве и благоденствие

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че тя изобщо не си пази гласа и продължава да пуши като комин. Знам го от сигурен източник. Направо е изненадващо, че насред кръчмарско-мечешките изпълнения успява да извади Ангелския глас на някое и друго участие.

Забелязах, че "Да вдигнем шум" е на път да стане най-слушаната й песен в Spotify. :helpsmilie:По този повод реших да постна настоящия й Топ 3 тук, за да се знае, че далеч по-добри сингли са били на първите места. :D

1.И на всички като тебе - 90,217

2.В твоите очи - 88,451

3.Да вдигнем шум - 88,138

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Само че тя изобщо не си пази гласа и продължава да пуши като комин. Знам го от сигурен източник. Направо е изненадващо, че насред кръчмарско-мечешките изпълнения успява да извади Ангелския глас на някое и друго участие.

Забелязах, че "Да вдигнем шум" е на път да стане най-слушаната й песен в Spotify. :helpsmilie:По този повод реших да постна настоящия й Топ 3 тук, за да се знае, че далеч по-добри сингли са били на първите места. :D

1.И на всички като тебе - 90,217

2.В твоите очи - 88,451

3.Да вдигнем шум - 88,138

To да е само цитари. И алкохол пука преди всяко участие. Грехота е да имаш такъв глас и да не го пазиш. 

 

Дай топ 5.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

To да е само цитари. И алкохол пука преди всяко участие. Грехота е да имаш такъв глас и да не го пазиш. 

 

Дай топ 5.

Направо Топ 10. :D

Горе съм пропуснал "Казваш, че ме обичаш", която е номер 2. Песните на Десислава от самопродуциращия се период са пълна бъркотия там. Качени са само някои, и то в разни албуми и компилации на различни компании. Не всички излизат в основния й профил Desi Slava.

1.И на всички като тебе - 90,217

2. Казваш, че ме обичаш - 88,742

3.В твоите очи - 88,451

4.Да вдигнем шум - 88,138

5.Agapi Mou - 68,903

6.Много съм добра - 65,823

7.Нека да е тайно - 57,026

8.Жадувам - 47,061

9.Пусни го пак - 45,314

10.Гледай да не бъркаш - 44,483

В общи линии добра картинка, както винаги предизвиква най-голям интерес от изпълнителките на старата генерация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , MrKidGSA каза:

Само аз ли харесвам "Започваме на чисто"? Много сладка песничка и скандален клип.. Деси скандализира тогава. 

Май си само ти, да 😁

За мен е най слабата и песен откакто е пак в Пайнер. Но клипа поне имаше идея, за разлика от последните и. А и не беше все още много напълняла... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , NazzkO каза:

В сравнение с ужасния дует с фикрет, Започваме на чисто е просто шедьовър... утре стискаме ли палци за ново видео ааа

Май няма да е днес за съжаление, но предполагам до края на седмицата ще и чуем бозицата🤗

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво бавно и провлачено организиране да се запише, клипира и пусне един очертаващ се като по-нормален проект. Чакам с нетърпение да видя после с каква тройна супер скорост ще подготви дивото лятно предложение за дискотеките- няма как без такова, все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...