Jump to content



Препоръчани коментари

  • 4 weeks later...
Емануела със заявка за предстоящ проект
EMANUELA201804162.jpg

Емануела е сред любимите изпълнители на феновете, които не пропускат да проследят новостите, свързани с нея. Част от тях самата изпълнителката издава в страниците си в социалните мрежи, а най-новата публикация, която разпали любопитството им, предвещава появата на нов проект съвсем скоро.

“Ти гледай ме на снимка, знаем, че съм ти любимка...Soon”, гласи текста, съпровождащ една от последните снимки на Емануела във Facebook и Instagram.

Дали това не е част от текста на ново парче изпълнителката засега не издава, но почитателите й побързаха да споделят мнение и предположения, че следва поредно топ заглавие от Емануела. Актуалното музикално предложение на певицата “Нотариално заверен“ отново доказа безпогрешния й усет за хитове, защото е сред водещите заглавия в музикалните класации и клубовете вече 4-ти месец. Песента зае 6 място в “Планета Топ 20“ за месец март, а в PlanetaOfficial в YouTube видеоклипът продължава да трупа гледания, като те вече са над 8 милиона.
Певицата често пренася последователите си и в личния си свят, а в кадрите тя най-често позира заедно с малкия си син Димитър и с любимия си Мартин. По-наблюдателните фенове забелязаха тези дни и новата татуировка на Емануела, която изобразява козирог, а за нея изпълнителката недвусмислено сподели, че е любимият й татус.




Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Емануела се оплете в лъжи за любовните си авантюри с Динев пред Гала!

 

 

Певицата разкри пред Гала, че синът й от Димитър Динев се е отчуждил от истинския си баща. Скромната откъм талант и певчески способности певица повдигна завесата и за отношенията си към бащата на малкия Дими. Тя не мисли, че някога ще има затишие. Тя дори се пошегува, че знае пикантерия около новата му приятелка. Била "майсторка в спорта". Странно е, че точно Емануела, която се опитва да разбие едно почтено семейство се опитва да морализаторства за отношенията на други личности. Крайно време е медиите да престанат да дават ефир на хора като Емануела, която е известна във фолк бранша като безмилостна "златотърсачка". Едва ли Гала си дава сметка, че с поканата си към Гала й става съучастничка в преследването на богати мъже, които третира като спонсори.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела колкото е красива , толкова е проста. И постоянно лъже, още от преди години се сещам че съм я хвашал да лъже, като циганка. Неможе всички да са изкусни лъжкини, като Василка...

Държанието й е на абсолютен миндил

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е нечистоплътна като външност и отношение. Как може да е толкова куха, че да разиграва такива панаири с бившите си по медиите. Няма нищо по-долно от това да използваш детето си, за да нараниш по някакъв начин баща му.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А що, ако бащата го заслужава, защо не?

Тя е медийна линчност, Диневи - също. Ако не са искали, да не бяха ставали милионери. Може да искаме пари, ама да не искаме слава. А, и снаха - топ певица, ама пак не сме известни.

Ми.. няма такива филми. Световно го няма това.

 

Емануела , че не е най-интелигентната - не е, но е много пряма и казва това, което мисли, доста директно, което е хубаво. Малко са хората, които изобщо го правят. Не виждам проблема да излезе и да го каже това за Димитър. Той защо не излезе да се защити? И предния път покрай скандала с Мартина Петрова така не излезе.

Всички ги знаем Диневи, виждали сме ги, излез и си кажи , бе, бъди мъж. Тя жената говори, мъжа мълчи.

К'во правим?!

 

Не мисля, че лъже. Имам близки до Диневи които не са ми разказвали много хубави работи. Лично аз не ги познавам (освен медийно), но моите близки - да (хотелиери). Доста к*рвентии са минали през семейството , поне на мен така са ми разправяли още преди Емануела да се захване с Димитър. За тях било гордост да чукат всичко що е известно.

 

Все пак, тия милиони не са дошли с четене на морал, разпятия и духовни проповеди, а с далеч по-лоши неща, така по пътя на логиката , където има пари, има и к*рви. Нормално е новата на Митко да е такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А що, ако бащата го заслужава, защо не?

 

На повечето от тия наши чалгарки все космосът им е крив, като на калпавата ракета. Как па един мъж от многото не и пасна на тая Емануела? Много години минаха и някак се набива в очите на хората един факт, че в чалгата няма много свесна стока щом толкова често им бият шута какви ли не мъже, с какви ли не характери, бизнеси и житейски истории. Хората на такива жени по нашия край им викат шафрантии. Демек, много пропаднали куврета, при които всеки само чука и бяга...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е на тази дете и е направил, не само да я е чукал и да е избягал...

 

Това май ти убягва. Едно е да боднеш, друго е цяло лапе да създадеш.

Сигурно мръсния миндил е направила всичко възможно да забременее като си е мислила, че ще си уреди живота с фамилия и с кинти. Много гнусна тват е тая. Не си мисли, че е създала живот, защото много обича децата. Защо не роди на съпруга си - онзи льохман от Къртицата, ами му би шута бързо бързо. При такива курви всичко се прави с цел, а накрая имат наглосста да се оправдават, да лъжат и да нахалстват. За такива не кур , ами като вещиците едно време - да се палят на клада. Гнусна тъпа миризлива златотърсачка. Това е дъното на чалгата . Заради такива като нея са създадени всички клишета за фолк певиците. Едно свястно нещо не е направила като музукант за 15 години. Една песен, която да е останала във времето няма. Пълен куросмук. Полудявам само като и видя името...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо, но за сметка на това не е популярно особено. Малцина си го спомнят. На късмет я е направила. Има 2 читави неща но не са успешни а и за почти 15 години това ли и е приноса...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя си има достатъчно балади - тази, "Всичко се връща", "Празни думи", да не говорим за "Нищо не знаеш", там е ясно. Отделно пък има и по-експериментални песни - "Не безпокойте" и "Досещай се сам" например, уникално звучене, различно от всичко, което излизаше тогава. "Почти перфектен" беше по същия начин, но после Пашев я копна за други изпълнители няколко пъти. Отделно, дори и да пее комерси "вече 15 години", 90% от тях са с нормални текстове и пошлото много рядко е на преден план, предимно в последните няколко години, когато всички изпростяха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя си има достатъчно балади - тази, "Всичко се връща", "Празни думи", да не говорим за "Нищо не знаеш", там е ясно. Отделно пък има и по-експериментални песни - "Не безпокойте" и "Досещай се сам" например, уникално звучене, различно от всичко, което излизаше тогава. "Почти перфектен" беше по същия начин, но после Пашев я копна за други изпълнители няколко пъти. Отделно, дори и да пее комерси "вече 15 години", 90% от тях са с нормални текстове и пошлото много рядко е на преден план, предимно в последните няколко години, когато всички изпростяха.

Винаги е пяла супер курвенски текстове.

Знаеш ли, ще ти вземам на час, знаеш ли, скъпо струвам и аз.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е оставила нищо на жанра ли, че тя години наред вадеше хит след хит, просто не е имала възможност да ги пее по стадиони и концерти. От периода на "Да си плащал" всичко е топ и се пее и до днес, много е комерсиална, но хората са луди по нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е оставила нищо на жанра ли, че тя години наред вадеше хит след хит, просто не е имала възможност да ги пее по стадиони и концерти. От периода на "Да си плащал" всичко е топ и се пее и до днес, много е комерсиална, но хората са луди по нея.
Че тя самата не ги помни тези песни, какво остава за другите хора :mf_surrender: По участия пее единствено песните си от последните 3-4 години. Най-големият и хит според мен е "Като теб"
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е оставила нищо на жанра ли, че тя години наред вадеше хит след хит, просто не е имала възможност да ги пее по стадиони и концерти. От периода на "Да си плащал" всичко е топ и се пее и до днес, много е комерсиална, но хората са луди по нея.

 

Имаше възможност за стадион през 2011-та и всички видяха, че така наречените и хитчета нищо не струват. Така, че нека си ги "вади", не пречи на никой.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните и от Оцко бяха тотални хитове, сега това не може да не се признае , просто не беше в Пайнер и нямаше как да ги пее турнета, рожденни дни и награди, които още ги имаше тогава.

Това обаче не ги прави по-малко хитове. Бяха по-силни и от тези на Алисия. Колкото и да са и силни песните сега, тези от Ара са класика.

 

Иначе за мен педала си е педал - жената толкова пъти коментира, говори, той веднъж не излезе да се защити, а уж честта във фамилията им била важна?!

Ми излез, кажи така и така!

 

Защо се опитаха да излъжат, че лапето било при тях , докато е била в брадъра и защо не се защитиха после? Щото знаят, че няма как да не се докаже, че не е било, т.е. явно си лъжат. Няма как да ми говори за чест фамилия, минала половината известни катерички в родината.

 

Емануела излиза и си казва - така било, така станало. Излез и ти , кажи! Що не излиза?!

 

Няма как да лъже. А и те са милионери, могат да си позволят адвокат и да я съдят за лъжите по техен адрес, но те не са лъжи и няма за какво да ги съди. Даже на едни рани на лапето при престой при тях беше пуснала във фейса, но изтри снимките.

 

Така, че в случая Емануела е права. Че не е свръх интелигентна, не е. Но не пряма и си казва това, което мисли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните и от Оцко бяха тотални хитове, сега това не може да не се признае , просто не беше в Пайнер и нямаше как да ги пее турнета, рожденни дни и награди, които още ги имаше тогава.

Това обаче не ги прави по-малко хитове. Бяха по-силни и от тези на Алисия. Колкото и да са и силни песните сега, тези от Ара са класика.

По-силни? Нека ги видим към днешна дата. Алисия си има "Палиш", "Имаме ли връзка", "Няма да те дам", "На ти ми говори", "Мистър Грешен", а Емануела какво? Ще ти вземам на час, щот съм от леките жени ли?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е прозрачна дори за жълтите медии...

https://www.marica.bg/emanuela-skochi-na-ko...cle-134500.html

 

Плюе по всичко живо. Никаквица

 

Хахха, абсолютна махленска интригантка. Хем ме кефи, хем е супер евтина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям!!! Емануела е ТОП и пръска с участия!

 

Пръска тя, щото я дават на 4000 лева, а в бланката я надуват до 7000. Айде, знаем ги техните простотии и вечни хвалби....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...