Jump to content



Препоръчани коментари

  • 2 months later...

Първия път прекалено много ми заприлича на тази на Лорена, но сега я слушам всеки ден. Хит е песента, Емануела няма слабо. Топ беше и в Ара, топ е и в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия път прекалено много ми заприлича на тази на Лорена, но сега я слушам всеки ден. Хит е песента, Емануела няма слабо. Топ беше и в Ара, топ е и в Пайнер.

В Пайнер е по-трудно да си топ, там има много повече големи имена и това, че Емануела успява е похвално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Пайнер е по-трудно да си топ, там има много повече големи имена и това, че Емануела успява е похвално.

Тя си беше достатъчно актуална и в ара и мога да кажа че ара и фен тв могат да си ядът ушите че я загубиха защото по фен тв изобщо като цяло не останаха утвърдени певци освен Алисия и Тони Стораро

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си беше достатъчно актуална и в ара и мога да кажа че ара и фен тв могат да си ядът ушите че я загубиха защото по фен тв изобщо като цяло не останаха утвърдени певци освен Алисия и Тони Стораро

 

Точно това исках да кажа, но във Фен нямаше толкова голяма конкуренция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
иска ти се ! последната мачка бозата на Преса

Песента на Емануела е отвратителна и не мачка нищо никъде, колкото и да ви се иска. Емануелчица малко по малко се изтърква и скоро ще сме свидетели на още един флоп период при нея като този й в Ара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Емануела е отвратителна и не мачка нищо никъде, колкото и да ви се иска. Емануелчица малко по малко се изтърква и скоро ще сме свидетели на още един флоп период при нея като този й в Ара.

Стига глупости, не се е изтъркала, даже напротив!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има - "20 лева", "Незабравима", тази последната.

20 лева и Незабравима не са популярни, но ми харесват. Нотариално заверен е хит - 6 милиона гледания за по-малко от 2 месеца!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига глупости, не се е изтъркала, даже напротив!

Не са глупости, тя няма песен на различна тематика от - "аз съм яка пичка, а ти си нищожество, защото си ми бивш" от години. Ренесансът при нея се дължеше на липсата й в музикално пространство последната година и половина от престоя й в Ара мюзик и зарибяващите песни. В момента Ганев е на доизживяване, а Пашев - тотално изчерпан, други композитори нямаме, какво ще стане с чалгата след като се изчерпи и Ганев е интересния въпрос? Галена с дуета си с Фики и Преслава с последната си песен зададоха параметри - за купуване на кавъри, но дали такива като Емануела и Кали имат ресурса, за да пускат кавъри през 2 месеца, както сегашната си продукция - ще видим! Не е лесно да си конкуретно способен, а в този жанр към момента само Преслава и Галена могат да си го позволят, и двете трябва солидно да се подкрепят зад прожекторите, защото западне ли едната, ще се удави и другата, както беше с Ивана и Глория едно време. Войната - измислена между тях, и словестната между феновете им - генерира чутовен интерес към тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 лева и Незабравима не са популярни, но ми харесват. Нотариално заверен е хит - 6 милиона гледания за по-малко от 2 месеца!

След като логистиката на ютюб може да бъде "случайно" манипулирана с пазаруване на лайкове/дислайкове, вече всякакви гледания са под въпрос. Единствено на една персона сме сигурни, че не са купени от топ имената, тя предпочита да се рее в безкрайното море от чували, отколкото да хвърля излишно ресурси, за да си купува фалшива слава и фалшив интерес към личността и продукцията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя си беше достатъчно актуална и в ара и мога да кажа че ара и фен тв могат да си ядът ушите че я загубиха защото по фен тв изобщо като цяло не останаха утвърдени певци освен Алисия и Тони Стораро

 

Алисия и Стораро си седя в Ара/Диапазон, щото май сами си уреждат участия и прочее. Предполагам останалите бездарници са на някъф подобен принцип, щото иначе не си обяснявам кво правят там.

 

Фактите сочат, че Емануела се изнесе, не щото много е искала да си дели полвината хонорар с Митака, а щото на Касъмовите не им се занимава с продуциране на квото и да било, а на нашта не и се занимава сама да се оправя - или не може, друга тема - и за най-лесно - оп в кокошарника.

 

Според мен въпреки че кръжи около топа в момента, не е по-същия начин, както мачкаше, когато беше в Ара. Прекалено се оеднакви с митьовките, като сички скочили в димитровградската месомелачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са глупости, тя няма песен на различна тематика от - "аз съм яка пичка, а ти си нищожество, защото си ми бивш" от години.

Според мен, такива песни и отиват

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Скоро Цветкова ще е в "Нереализираните" с песен от силния си период в "Ара", когато наистина беше топ певица! :3fdb8960598fa63e:

Дано е “Аплодисменти за лъжеца”. Брутална песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...