Jump to content



Препоръчани коментари

Да, съгласен съм, но имах предвид цялостно, просто това си казва думата, ходове, идеи, всеки нормален екип ще се светне какъв хейт ще отнесе певицата и колко "успешен" ще е албум тип The Best, дори Ивана като пусна последния си такъв беше включила 1-2 нови песни, Емилия даже не го води за такъв, за какво хвърли толкова труд да го обявява, рекламира, че и забавя. Специално тя е пускала албуми с по 8-9 нови песни, които и без клип са били големи хитове и са се задържали в годините, че и до днес някои са и златни. И в "Смелите си имат всичко" имаше, даже тогава "Просто те убивам" и "Ще чакам да ми звъннеш" им снима клипове след помоцията зарад големия интерес. Никога не се е случвало като това сега. И след толкова интерюта, където със Стоянова дискутираше по колко неща работи... Пффф, ама значи най-много мразя като лъжат или са несериозни, тип Деси, която точно заради това така и не можа да ми стане топ любмия изпълнител въпреки всички любими песни в годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забави го, за да си го промотира, и накрая го издаде така между другото. Супер, очаквам гостуването й при Цитиридис, където да представи Кала Христугена.

За обложката да отварям ли дума изобщо...

R-15927531-1600355354-4790.jpeg.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DrAkO каза:

Забави го, за да си го промотира, и накрая го издаде така между другото. Супер, очаквам гостуването й при Цитиридис, където да представи Кала Христугена.

За обложката да отварям ли дума изобщо...

R-15927531-1600355354-4790.jpeg.jpg

Аз не разбирам защо на Ема главата и е така изкривена? Ако беше както тази горе щеше да е по-добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Към екипа на Емилия дето чете форума - Защо не достигнете до консенсус с Митко Димитров и всички проекти на Емилия от канала на Планета не бъдат прехвърлени в този на Емилия ? При световни изпълнители тази практика съществува. Много по-адекватно би било всички нейни проекти да са там. И без това развиват канала перфектно!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Емилия прекрасно е пяла с Ку-Ку Бенд, това излъчено ли е или предстои? Песента на Лили Иванова и "Изгубена любов" направо ги е заковала, обожавам! Но се надявам да ги качи и в канала си.

https://www.instagram.com/p/CLrsbiEj3Ng/

https://www.instagram.com/p/CLmiIOojShS/

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.02.2021 г. от 18:18, Born to Die каза:

Емилия прекрасно е пяла с Ку-Ку Бенд, това излъчено ли е или предстои? Песента на Лили Иванова и "Изгубена любов" направо ги е заковала, обожавам! Но се надявам да ги качи и в канала си.

https://www.instagram.com/p/CLrsbiEj3Ng/

https://www.instagram.com/p/CLmiIOojShS/

Много добре я е изпяла. Най - добрата й балада. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.02.2021 г. от 18:18, Born to Die каза:

Емилия прекрасно е пяла с Ку-Ку Бенд, това излъчено ли е или предстои? Песента на Лили Иванова и "Изгубена любов" направо ги е заковала, обожавам! Но се надявам да ги качи и в канала си.

https://www.instagram.com/p/CLrsbiEj3Ng/

https://www.instagram.com/p/CLmiIOojShS/

Охооооооооооооо, мина и замина. Косата й беше ужасна, за разлика от вчера в "На кафе". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.02.2021 г. от 0:43, zai4eto82 каза:

Охооооооооооооо, мина и замина. Косата й беше ужасна, за разлика от вчера в "На кафе". 

Благодаря за отговора... :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.02.2021 г. от 18:18, Born to Die каза:

Емилия прекрасно е пяла с Ку-Ку Бенд, това излъчено ли е или предстои? Песента на Лили Иванова и "Изгубена любов" направо ги е заковала, обожавам! Но се надявам да ги качи и в канала си.

https://www.instagram.com/p/CLrsbiEj3Ng/

https://www.instagram.com/p/CLmiIOojShS/

Всъщност "Изгубена любов" беше единствената с що-годе добро изпълнение за цялата вечер. "Тръгвай си" беше направо трагично на живо... Денис, за малкия си опит дори, беше много по-добре звучаш с Ку-Ку Бенд отколкото Емилия. 

Не знам тя бенда не го чува ли, не иска да го чуе ли, ама още от концертите в "Арена Армеец", където се подвизаваше Дани Милев, после при Цитиридис като пя народно с акомпанимент от Гугутката, пак беше същото. Като е пяла акапелно някъде, пак много често избързва и не е ок.

Дано коригира нещо в бъдеще, понеже преди беше от най-най-добрите на живо, а в последно време много често всякаш не й достига въздух в живите фолклорни изпълнение. На запис е повече от прекрасно, ама на живо нещата не са точно така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, според мен трябва да репетира повече, защото на "Изгубена любов"и "Осъдени души" настръхнах, "Не виждам" на онзи концерт с Дани за мен си е едно от най-добрите изпълнения изобщо на тази песен, въпреки че го има малко от това, което казваш. Обаче останалите изпълнения при Слави не съм ги чул, за да кажа. По принцип на участия тя пее на живо върху плейбека главно, 50/50, звучи ok, но тази практика дава лъжливо спокойствие, че ако не ти стигне въздух просто ще си отваряш устата, след това пак ще си запееш... И учи много грешно. Естествено в пъти по-добре е без изобщо да не пее на живо, даже и го броя, но явно не се отразява добре. Между другото това е главната причина да не е готова за голям самостоятелен концерт, върнаха ги в бардаците и кръчмите, една година пък изобщо ги нямаше и сега... То не става само от колата да припяваш над песните от "Акула", дразнят ме доста. Анелия преди си каза, за един концерт се иска много репетиция с бенда и т.н., малко съм загубил вяра, че ще им светне, то времето си минава и за певици като над 20 години на сцена ще става все по-трудно да се пречупват, ако изобщо още е възможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
От 29.11.2020 г. от 23:39, pacho каза:

Обложката е от тук. :D

83e0d03d0e0.jpg

От 29.11.2020 г. от 20:35, DrAkO каза:

Забави го, за да си го промотира, и накрая го издаде така между другото. Супер, очаквам гостуването й при Цитиридис, където да представи Кала Христугена.

За обложката да отварям ли дума изобщо...

R-15927531-1600355354-4790.jpeg.jpg

Оригиналът е Мадона, от 1990-та:
tumblr_og2j9u3QS91u1c5m7o1_1280.jpg

Всички опити за заемка от такъв грандиозен проект като "Воуг" от нашите провинциалистки са просто отчайващи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Коментирахте ли факта, че в CD-та песните са с много кофти качество, не знам кой е отговорен за подборката на файловете, но яко се е изгаврил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Alexandrov каза:

Коментирахте ли факта, че в CD-та песните са с много кофти качество, не знам кой е отговорен за подборката на файловете, но яко се е изгаврил.

В Уеб релийза спектрограмите ми изглеждат ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Fast каза:

В Уеб релийза спектрограмите ми изглеждат ОК.

Ако искаш да ти пратя копията от дисковете, за да ги погледнеш? Има някой по-тихи песни, някои ми звучат "кухо".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
От 29.08.2021 г. от 11:19, Alexandrov каза:

Ако искаш да ти пратя копията от дисковете, за да ги погледнеш? Има някой по-тихи песни, някои ми звучат "кухо".

Да, компресирани и нормализирани MP3-ки са в диска. Мерси че ми прати рип за сверка. Сигурно и на флашката са така. За мен това е тотална гавра с феновете й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Fast каза:

Да, компресирани и нормализирани MP3-ки са в диска. Мерси че ми прати рип за сверка. Сигурно и на флашката са така. За мен това е тотална гавра с феновете й.

Благодаря, че потвърди, усещах, че има нещо нередно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Поздрав за всички с един много любим хит на Емилия! 😘 
 

@asylum @Lelqtian @Mousie @GSA и всички фенове на розовото! 😘❤️ 
Любовта в мен НАПИРА! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Да си припомним един от Хитовете на 2005 година!!!

Има ли СЧЕТОВОДИТЕЛИ ? ❤️ 😘 
@Andrew Cunanan. поздрав. Казвай в колко! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Дали някой си закупи диска и да сподели мнение за новите песни. Видях описание със заглавия, които ми звучаха сякаш са нови

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, boy_07 каза:

Дали някой си закупи диска и да сподели мнение за новите песни. Видях описание със заглавия, които ми звучаха сякаш са нови

В канала има и другите нови песни :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...