Jump to content



Препоръчани коментари

  • 1 month later...
Емилия за мен е една от най-талантливите и най-човечни фолк певици!!! Пожелавам ѝ да е много щастлива в личен и професионален план и да не ѝ пука за хейтърите!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия за мен е една от най-талантливите и най-човечни фолк певици!!! Пожелавам ѝ да е много щастлива в личен и професионален план и да не ѝ пука за хейтърите!!!

Напълно съгласен! Подкрепям!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
154gdwh.jpg


Емилия говори официално за своя годеж в медийното пространство и показа красивия диамант, който грее на ръката й. Усмивката не слиза от лицето й и не оставя никакво съмнение, че тя е една много влюбена жена. Годежният пръстен е факт, а изпълнителката потвърждава и новината за предстояща сватба.
Емилия мечтае за своята приказка в бяло, защото когато са се събрали със своя любим е осъзнала, че чувствата, които я владеят в момента, не е изпитвала никога досега.
“Сега ми е мечта, защото преди е било различно. На всяка възраст, любовта е много различна. Сега съм много осъзната, знаем какво искаме и не искаме да губим и секунда време. И честно казано, мечтая си за този момент.”
Междуврeменно звездата на телевизия “Планета” признава, че е вдъхновена да продължава да създава стойностни и въздействащи песни. Емилия няма точна формула за успех, за нея раждането на един хит е съвкупност от фактори:
“Някак си трябва да ти дойде муза, да ти се получат нещата, въпрос на късмет, на постоянство, на работа. Няма да спирам, моят живот е музиката!”
Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинации за Емилия във форум "Наградите на десетилетието":

Текст на десетилетието :: Смелите си имат всичко

Дует/трио на десетилетието :: Обичай ме

Балада на десетилетието :: Обичам ме

Най-добро изпълнение на живо :: Акустичен МИКС (Награди 2014)

Най-добро изпълнение на живо :: Не виждам (Концерт 14 години ТВ Планета)

Кавърверсия на десетилетието :: Да бях от гадните

Кавърверсия на десетилетието :: Смелите си имат всичко

Албум на десетилетието :: Смелите си имат всичко

Певица на десетилетието

 

С общо 9 номинации е втора по този критерии, само с една по-малко от Галена.

 

Айде сега нейната агитка да коментираме кой, какво, кога и как за това десетилетие.

За мен лично, съдейки по настроенията тук и опита с други награди, тя няма да вземе нищо. Все пак най-големи шансове има в "Текст". Няма да е незаслужено и "Балада"-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Помним ли какво чудо настана, когато излезе тази песен? Фейса гърмеше със статуси фрази от текста и всички се откриваха в тях - големи, малки, жени, мъже, с различни увлечения и наклонности. 7 години минаха. :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли какво чудо настана, когато излезе тази песен? Фейса гърмеше със статуси фрази от текста и всички се откриваха в тях - големи, малки, жени, мъже, с различни увлечения и наклонности. 7 години минаха. :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

:roll1:

Защото всички хитруващи на дребно се мислят за смели. :1000 (34): Но, да на Емилия й трябва пак песен, която да покрива толкова обширна аудитория като въпросната. Лято 2011 беше много хитово и с интересни и различни предложения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли какво чудо настана, когато излезе тази песен? Фейса гърмеше със статуси фрази от текста и всички се откриваха в тях - големи, малки, жени, мъже, с различни увлечения и наклонности. 7 години минаха. :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Най-добрата й песен. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли какво чудо настана, когато излезе тази песен? Фейса гърмеше със статуси фрази от текста и всички се откриваха в тях - големи, малки, жени, мъже, с различни увлечения и наклонности. 7 години минаха. :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

 

И излезе точно на имения ми ден - Голяма Богородица на 15 август.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И излезе точно на имения ми ден - Голяма Богородица на 15 август.

Помня и че се поздравявахме с нея във фейса. Тя от песните, които не омръзват.

Има много от неклипираните песни на Ема от последните албуми, които харесвам и смятам за потенциални хитове.

Не знам защо не реализира "Ще се влюбиш", "С теб", "Няма те". Харесвам и "Бях за теб" и "Преди да ме убиеш", "Как ще издържиш", "Не ме засяга".

А "Някога, някъде, някак си" е шедьовър, който си остана само с коледна тв версия.

"Няма те" и сега да реализира някак, няма да сгреши, ама то те нямат и трибуна вече - никой и на гледа Планета, камо ли коледните им програми.

Жалко. Можеше Пайнер да се разрасне като индустрия и да си направят поне студия като Гранд, предавания...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не ме засяга" и "Няма те" са брутални, а дори ТВ реализции не получиха. :mf_surrender: Баладата за мен е много по-добра от клипираната "Сълза". "С теб" също беше много добра. Винаги може да ги припомни поне на някоя програма, както Андра направи с "Мен си търсил", Деси Слава с "Не издържам", Есил Дюран също беше снимала Коледна ТВ версия на стара неклипирана песен. Ако изобщо има програми вече - освен, че концертите са сведени до минимум след прекъсването на наградите, и празнични програми не направиха миналата година, по неясни за мен причини. :mf_surrender: Егати падението. Телевизия може да не се гледа вече, но като качат видеата в YouTube песните ще получат шанс за внимание, много фенове ще ги помислят дори за нови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Емилия и от мен! Нека бъде здрава, да е много щастлива с новата си любов, да я радват децата и да прави още красиви песни и по-специално разтърсващи балади! Също така - да си остане същият скромен, нежен, уважителен и ведър човек, който пее предимно от сърце, а не за награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не ме засяга" и "Няма те" са брутални, а дори ТВ реализции не получиха. :mf_surrender: Баладата за мен е много по-добра от клипираната "Сълза". "С теб" също беше много добра. Винаги може да ги припомни поне на някоя програма, както Андра направи с "Мен си търсил", Деси Слава с "Не издържам", Есил Дюран също беше снимала Коледна ТВ версия на стара неклипирана песен. Ако изобщо има програми вече - освен, че концертите са сведени до минимум след прекъсването на наградите, и празнични програми не направиха миналата година, по неясни за мен причини. :mf_surrender: Егати падението. Телевизия може да не се гледа вече, но като качат видеата в YouTube песните ще получат шанс за внимание, много фенове ще ги помислят дори за нови.

Никой не гледа Планета почти и не за друго, а защото когато и да я пуснеш, се въртят едни и същи неща. В рубрики като "Класика в жанра" ми даваха песен на 5 години. А можеха да си направят един ретро канал по тв - да има поздрави и всичко. Щото много хора все още пускат радио Веселина, ДС ТВ, на Драгана телевизията, като са на домашно.

Когато Веселина имаше телевизия, имаха си точно студия, предавания, имаха си и свои изпълнители с авторски песни, имаше и такива като Десислава и Азис, които гостуваха... + поръчки и поздрави. Много се гледаше тогава, не знам защо я закриха. Но Димитров така и не инвестира в нещо смислено през тия години. След като не спечели по програмата "Конкурентноспособност", съвсем се отказаха да инвестира. И не е само до техника, а до идея - да наеме обекти или да си беше построил свои, и там да си снимат песните, да им се правят интервютата. Виждаме Звезде Гранда, Пинкове звезде. Те как са могли? Просто сърбите знаят как да влагат в традициите си, за да не се затрият. И си държат на шлагерните песновки паралелно с новите и поп музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не гледа Планета почти и не за друго, а защото когато и да я пуснеш, се въртят едни и същи неща. В рубрики като "Класика в жанра" ми даваха песен на 5 години. А можеха да си направят един ретро канал по тв - да има поздрави и всичко. Щото много хора все още пускат радио Веселина, ДС ТВ, на Драгана телевизията, като са на домашно.

Когато Веселина имаше телевизия, имаха си точно студия, предавания, имаха си и свои изпълнители с авторски песни, имаше и такива като Десислава и Азис, които гостуваха... + поръчки и поздрави. Много се гледаше тогава, не знам защо я закриха. Но Димитров така и не инвестира в нещо смислено през тия години. След като не спечели по програмата "Конкурентноспособност", съвсем се отказаха да инвестира. И не е само до техника, а до идея - да наеме обекти или да си беше построил свои, и там да си снимат песните, да им се правят интервютата. Виждаме Звезде Гранда, Пинкове звезде. Те как са могли? Просто сърбите знаят как да влагат в традициите си, за да не се затрият. И си държат на шлагерните песновки паралелно с новите и поп музиката.

Действително могат да трансформират първата "Планета" в ретро телевизия - сега се дублират с HD канала като и двете въртят основно новото, а иначе старата "Планета" би била за порасналите фенове като нас и за възрастните, които биха слушали с носталгия старите песни и не се интересуват HD ли е, не е ли. Но явно Димитров съвсем е отписал телевизионната част - ретро YouTube канал направиха, но не и ТВ. :mf_surrender:

Елена Паришева имаше много добра идея за предаване с поздрави на живо, в което изпълнителите да гостуват и изпълняват и песни на колеги, но така и не я реализираха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...