Jump to content



Препоръчани коментари

Според мен Емилия изживя късен пубертет в първите години на третото десетилетие от своя живот. Беше си по-пряма, директна, не обмисляше изказвания и интервюта много-много, личеше си, че й липсва опит и мъдрост. Тя самата в един по-късен етап каза, че съжалява за всичко, което е избълвала по адрес на Анелия, и сега вижда нещата по различен начин.

 

Колкото до афиширането на любовните връзки - всяка популярна личност сама си решава дали да ги направи достаяние. Лично за мен, като знаят хората/феновете, е по-интересно и се вълнуват И от личния живот на изпълнителя. Глория и Ивана толкова упорито криха хиляда години с кой си лягат, еми тъпо е... поне според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до афиширането на любовните връзки - всяка популярна личност сама си решава дали да ги направи достаяние. Лично за мен, като знаят хората/феновете, е по-интересно и се вълнуват И от личния живот на изпълнителя. Глория и Ивана толкова упорито криха хиляда години с кой си лягат, еми тъпо е... поне според мен.
Не може всички да си пляснат интимния живот в пространството! Имат си тежест жените! Според мен пък, са тъпи разказчета къде и с кого си го слагаш. Разни хора, разни идеали!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Емилия изживя късен пубертет в първите години на третото десетилетие от своя живот. Беше си по-пряма, директна, не обмисляше изказвания и интервюта много-много, личеше си, че й липсва опит и мъдрост. Тя самата в един по-късен етап каза, че съжалява за всичко, което е избълвала по адрес на Анелия, и сега вижда нещата по различен начин.

 

Колкото до афиширането на любовните връзки - всяка популярна личност сама си решава дали да ги направи достаяние. Лично за мен, като знаят хората/феновете, е по-интересно и се вълнуват И от личния живот на изпълнителя. Глория и Ивана толкова упорито криха хиляда години с кой си лягат, еми тъпо е... поне според мен.

 

Разлика в поколенията може би? Не е тайна, че Ивана, Гло и Нелина (за цвят) са с четвърт идея по-дърти от останалите спрягани, та може би някак си и оттам идва няква резервираност да си афишират личния живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може всички да си пляснат интимния живот в пространството! Имат си тежест жените! Според мен пък, са тъпи разказчета къде и с кого си го слагаш. Разни хора, разни идеали!

 

Така е, да, всеки има право на мнение.

 

На мен ми излгежда така сякаш се правят на интересни и си придават прекалена важност. "Ние сме примите! Не важно с кой правим секс, дали правим секс точно, както и не ходим и до тоалетна по голяма нужда!"

 

В крайна сметка всички сме хора и любовта е движеща сила при всеки от нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разлика в поколенията може би? Не е тайна, че Ивана, Гло и Нелина (за цвят) са с четвърт идея по-дърти от останалите спрягани, та може би някак си и оттам идва няква резервираност да си афишират личния живот.

 

Камчатка е от тяхното поколение, но не крие любовта си. Малчатка също се знаеше с кой спи. Просто тия примите за голЕмото Добро Утро! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, да, всеки има право на мнение.

 

На мен ми излгежда така сякаш се правят на интересни и си придават прекалена важност. "Ние сме примите! Не важно с кой правим секс, дали правим секс точно, както и не ходим и до тоалетна по голяма нужда!"

 

В крайна сметка всички сме хора и любовта е движеща сила при всеки от нас.

Че кой си позволява да оспори, че те са примите?! Тежестта, която двете имат и извън чалгата даже, коя може да се похвали с нея?

Освен това, Ивана е говорила за любов, без обаче да каже едно и също име 50 пъти в интервю, като няма и година след това, се обяснява в мрежите как не е била всъщност обичана и ценена от този същия, на който е родила две деца и в когото се е кълняла...

 

И до възраст не е - Малина не спираше да се чекне с Кочев. После му би шута. То си е до манталитет. Че за какво им е на двете най-най да се подпират на някакъв си мъж в медиите?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камчатка е от тяхното поколение, но не крие любовта си. Малчатка също се знаеше с кой спи. Просто тия примите за голЕмото Добро Утро! :3fdb8960598fa63e:

Е Камчатка си влачи един и същ младеж вече поредна петилетка и въпреки наложения ултра сексуален имидж, ша се окаже най-задръстена в тая посока :) Другите прими, и не само, не могат да се похвалят с такава продължителна връзка, та затова си мълчат и се правят на закостенели моралистки консерви ...

 

Вкрайна сметка, не върви Примата да се хвали как мачка чаршафите на Жоро Илиев, при условие че там са гастролирали преди нея цифра нейни колежки, с дори по-забележителни успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой си позволява да оспори, че те са примите?! Тежестта, която двете имат и извън чалгата даже, коя може да се похвали с нея?

Освен това, Ивана е говорила за любов, без обаче да каже едно и също име 50 пъти в интервю, като няма и година след това, се обяснява в мрежите как не е била всъщност обичана и ценена от този същия, на който е родила две деца и в когото се е кълняла...

 

И до възраст не е - Малина не спираше да се чекне с Кочев. После му би шута. То си е до манталитет. Че за какво им е на двете най-най да се подпират на някакъв си мъж в медиите?

 

Айде да не намесваш само Глория, а?

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да не намесваш само Глория, а?

 

:roll1:

Ваня Калудова намесвам! Нямам проблем да се говори за нея! Евала, че не ни натрапи мъжете си, за разлика от екс - Динева, настояща Башур, бъдеща - не се знае чия... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала, че не ни натрапи мъжете си, за разлика от екс - Динева, настояща Башур, бъдеща - не се знае чия... :3fdb8960598fa63e:

 

Забрави и екс - Красимир Георгиева.

 

Също и момчето от клипа на "Весело момиче". Тя беше казала, че това й е гадже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забрави и екс - Красимир Георгиева.

 

Също и момчето от клипа на "Весело момиче". Тя беше казала, че това й е гадже.

О, мога ли да забравя сватбата в Свиленград - тя вървеше по Планета през половин час. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано бих предпочел Глория да стане на всяка тема мерудия ...

 

Съгласен съм. Нямам против Глория, интересен субект е, това беше препратка към коментара на Стефимир от одеве.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би Емилия никога не е била истински щастлива с Коко и всичко е било поза пред медиите. Не е лесно да знаеш, че ти изневерява системно а ти не се разделяш заради детето и може би мнението на хората. В последните години Емилия със сигурност печелеше повече пари от Коко така че парите не мисля, че е била с него заради парите. Да не говорим, че никога не е залага на някакви мащабни клипове и проекти. Новия сигурно се държи с нея както Коко никога не се е и се нуждае да го афишира. Години наред е била комплексирана от съпруга си и сега този комплекс го избива, но не виждам нищо лошо. Няма лошо да каже кой е мъжа до нея. В световен мащаб почти всички си афишират връзките. Също така по снимките дето качва изглежда, че този я гледа като принцеса. То не беше почивки, букети с хиляди рози, изненади и тн... Нека жената е щастлива. В професионален план наистина последната година и беше слаба защото реално само ''Напусни'' (която преди да спре да се показва вървеше добре и щеше да направи едно 7-8 милиона, което е супер) и ''Как да изтрезнея'' която може би е най-големия хит на Емилия от мноооого години насам. Че тя към днешна дата прави най-много гледания от летните проекти, държи интереса и ще продължава. Пък и ''Все едно ми е'' не беше голям провал. Държи едно добро средно ниво.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен проблемът на Емилия е , че е много емоционална и понякога прави някакви гръмки изказвания,които всъщност е можела да запази за себе си.Първо войната с Анелия никога не съм я разбирала.Не трябва ли Анелия да е тази,която да я напада,защото Емилия е с нейния бивш съпруг, а не обратното?Това ми изглежда като комплексарщина.Не съм следяла изкъсо изказванията им по интервюта,но с такова впечатление съм останала.Също така не малко време афишира “любовта” си с Коко,месец-два преди да се разделят беше на интервю в Папараци и говореше как Коко се е променил,колко по-грижовен бил,колко много се обичали,а лятото казва,че преди 6 месеца се разделили..Някак си не ми се връзва.Ако не си бил щастлив с даден човек просто се разберете както са направили накрая и се разделете като нормални хора.Колко певици го направиха и се справят успешно.По-нагоре се говореше,че нямало кой мъж да в подкрепя да прави хубава музика,но защо к е нужен мъж при положение,че толкова много певици около нея не винаги са били обичани и с връзка докато са били успешни..Струва ми се,че тя е от този тип жени,които не вярват в себе си и имат нужда от опората на заможен мъж.И е тъпо да се изказва така за бащата на децата й,че не била изпитвала истинска любов до сега,при положение,че беше с него 10 години ако не се лъжа.И цялото това афиширане с Жорж ми идва в повече.Тя и в страницата си е отговаряла на коментари,които я критикуват и ми изглежда , че не държи на критика.Попринцип много харесвам певицата Емилия,гласа й,песните й(с някои изключения),дори за мене тя беше Певица на 2015 , но не мога да си затворя очите за човекът Емилия,който доста често се изказва неподготвен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, за това на изписването бяха само Ема, Коко и майка му. По-тъжно нещо не съм виждал.

 

Много ще се радвам Емилия да е намерила правилния мъж, да му роди деца и да си живеят щастливи, пък ако ще само снимки с букети да пуска от тук нататък. Не го знам Башур какъв е, ама щом толкова бързо й предложи и не го е срам официално да застане до нея, значи нещата вървят в правилната посока.

 

п.с. Разните "прими" никога няма да покажат мъж до себе си, не защото не искат, а защото мъжете не искат публично да ги свързват с тях. Или защото жените им не трябва да научават. Но това си го коментирайте в техните теми, тук говорим за Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, за това на изписването бяха само Ема, Коко и майка му. По-тъжно нещо не съм виждал.

 

Много ще се радвам Емилия да е намерила правилния мъж, да му роди деца и да си живеят щастливи, пък ако ще само снимки с букети да пуска от тук нататък. Не го знам Башур какъв е, ама щом толкова бързо й предложи и не го е срам официално да застане до нея, значи нещата вървят в правилната посока.

 

п.с. Разните "прими" никога няма да покажат мъж до себе си, не защото не искат, а защото мъжете не искат публично да ги свързват с тях. Или защото жените им не трябва да научават. Но това си го коментирайте в техните теми, тук говорим за Емилия.

 

Айде само да не намесваш "примите", а? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е страхотен изпълнител. Може би ми е в топ 3 като творчество, но ако трябва да коментираме човека Емилия, то изцепките и не са спирали и до ден днешен. Може би това, че не се вълнуваме твърде много от нея нито във форума, нито като цяло, и помага да заблуди някой с привидно добрата си същност. Най-големия проблем на Емилия и до ден днешен е това, че самата тя не знае коя е и за какво се бори. Учудвам се, че прозорливи иначе потребители, не са и хванали спатиите и я мислят за добра и чиста душа, че дори я намират за по-мъдра от преди. Емилия винаги е била плоска, повърхностна девойка със с амбициозни цели, но вечно стъпваща по стъпките на колежките си и неуспяваща да се наложи като марка. Дори с най-големите и върхове в кариерата, винаги е имало по няколко по успешни от нея имена и това е така, защото винаги е ползвала готови и наизустени модели на поведение, които други колежки преди нея са доказали като успешни. Освен това е непостоянна в поведението си и каквото и да избълва в поредното интервю, след 2 месеца прави точно обратното. Дори преди години използваше заучените фрази от колежките си и си личеше как ги е наизустила и обмисляла преди да ги изрече, но капацитета и винаги е бил твърде малко, за да прецени кое ще подразни и кое не феновете.

 

Нека да припомним, че въпреки, че се появи на сцена 2000 год., преди 2005 не беше помирисвала нито корица на престижно списание, нито национален ефир. За да разбере масата за съществуването и, трябваше Деса да напусне Пайнер, да я промотират на първите турнета, да се набута при продуцентана Анелия - Токича, а малко по късно да посегне и на мъжа и. Без този скандал Емилия още щеше да се чуди при чий продуцент и композитор да се влачи, за да и се получат нещата. Именно тази ситуация с тогавашния съпруг на Анелия, направи Ема интересна за медиите и хората. Хубави песни винаги е имала, но и до ден днешен трудно песните и оцеляват във времето. Та насъбрала комплекси от Деса и Анелия, Емилия докато получи малко ефир, започна с изцепките и интригите.

 

Каквато и да е Анелия, Емилия е тази, която първо поиска продуцента и, а после и мъжа и. А и нека не забравяме, че слуховете за Ема и Коко датираха година-две преди да се признае официално. Тоест Емилия се е пляскала с Коко през целия период, в който тя беше женена за Красимир , а Коко за Анелия. Да и имам чистата душа и морала... :3fdb8960598fa63e:

По същия начин и сега докато бе женена за Коко, си изпипа нещата с новия, и едва тогава смело заряза Коко. А още по грозното е, че всичко това се случва съвсем малко след като е родила второ дете от Коко... Нямаше ли достатъчно време след Иван да осъзнае, че това не е човека за нея и не иска това да е баща и на следващото и дете, че трябваше да роди и още едно от него и така да го зареже...

 

Емилия не е за съжаление за това, че и изневеряват. Не прави на хората това, което не искаш да ти правят на теб. Тя още 2005 зад гърба на Анелия хойкаше с мъжа и, а после се изцепи, че след като не и е сестра, не е проблем. Адски неколегиален и безскрупулен човек. Освен това не и ли е хрумвало, че както сега Коко е с нея зад гърба на Ема, така после и тя като Ана ще го чака, докато е със следващата. Постъпи на времето некоректно с Красимир, а сега и с Коко. 10 години го бранеше и се караше с медии и колежки за изневерите му, вместо да му потърси сметка, тя нападаше Анелия, Джена, Преслава... Най тъпите жени са това. Ще изядат другата, че била с мъжа и, дето нищо не и дължи тази другата, а от мъжа си, който и дължи, не изисква... Сега пак докато бе женена за Коко и докато требваше да сменя памперси, тя се клатеше с поредния мултимилионер. Много гнусно и жалко поведение... Както преди години каза, че докато е малко детето не разбирало кой го гледа, така и 10 години по късно прилага мисленето си и върху второто. И какво израстване точно виждате тук... Това дето го правеше 2006, го прави и към 2018. И с мъжете си, и с децата си. Егоист, който си мисли, че всеки и дължи нещо, за да и е комфортно...

 

За каква любов говорите изобщо. Красимир, Коко , а вероятно и новия от арабски произход са все мазни и дебели гнусни мъже, с тлъсти портомнета. Тя и Деса беше казала, че не би била с мъж с трабант и по малки от нейните възможности, защото той нямало да се чувства добре през 2006. Дори Емилияи този отговор и изкопира и после изцепи подобно за москича. Но после самата Деса опроверга изцепката си с всички последвали мъже в живота си. Дори наказанието и днес е да ги издържа и така като гледаме те си се чувстват твърде добре. Нямат проблем с достойноството и самочувствието. Дори Зарко беше с по голямо его от нейното, дето нито е звезда, нито е препечелил нещо за сума и време, ама изисквания и его до небето... Ако е любов, бих простил на Емилия дързостта, но ме съмнява. Емилия не е по различна от златотърсачките. Просто е талантлива златотърсачка. Но хората никога няма да я приемат така както приемат други от колежките и, защото струи лъжа от нея и защото винаги иска да бъде някоя друга - Деса, Анелия, Андреа, Преслава... За това и няма тяхната популярност и успехи.

 

Че е тотална комплексарка личи отвсякъде, но кой ли днес не е. И от изцепките за москвича, купичките и бебето. И от променливото и отношение към колегите. Обича да е със силните на деня. За Андреа първо комплименти до безброй, после я отричаше като фактор. За Анелия години помии, а сега и се прави на на най върлата фенка. За Преслава пък в момент, в който други бяха скочили срещу нея, тя си позволи да се възползва, за да си изчисти злобата и то в национален ефир.

 

Не съм чул такива изказвания към колегите от звезди като ДесиСлава, Преслава или Глория. Така се дърват истинските звезди. Не ходят да чопкат по медиите битовизми и секс игрите на родословието си...

 

Заключение: Емилия като човек е пълна гротеска. Какво израстване, каква чистота.... :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би ти е болно, че и на твоята любимка съпругът бе "отмъкнат" от колежка, ама какво да се прави...

Много ви боли феновете на Десислава, че след като беше аут от "Пайнер" една нищо и никаква до тогава в очите им Емилия беше доста по-напред с материала от "голямата звезда" Десислава, която хората си мислеха в един период преди отново да клекне в Димитровград, че е спряла да пее.

Сигурно е тъжно, че в периода, когато Емилия я аплодираха по 40 000 души на стадионите, любимката ви пееше в шоуто на "Веселина" ТВ с Хари Христов... : (

 

Да ти вадя ли корици и гостувания в национален ефир пред 2005 година?

Да ти доказвам ли, че манипулативните ти конспирации няма да минат, защото:

1. Емилия се разделя още края на 2005 - началото на 2006 година с Красимир.

2. Емилия се хваща (за втори път впрочем) с Коко 2007 година ... има няма повече от година по-късно.

3. Емилия в безброй интервюта е повторила, че никога не е търсила сметка от жените, с които й е изневерявано. Вина е търсила в себе и в половинката си.

 

Ако искаш да направим едно сравнение на коментарите за Емилия и тези за Анелия от колеги. Да ти покаже кои от тях уважават и винаги са се изказвали ласкаво за нея. Проблеми тя с други освен Анелия (по разбираеми причини) и Преслава (защото я насра в национален ефир и извади кирливите ризи) аз не знам да има.

Да ти показвам ли сканове от "Нов фолк", където е "Неудобен въпрос" на въпрос какво мислят за Емилия и Анелия и коя от двете харесват повече какво отговарят и Камелия, и Ивана.

Като имаш толкова време да следиш "пълната гротеска" Емилия и да пишеш фермани за нея колко долна е, може да се разровиш в профилите й във фейсбук и инстаграм и да погледнеш само преди няколко дни какви поздравления и от колко колеги е получила за рождения си ден.

Тя щото е най-големия боклук, затова е уважавана от всичките си колеги (освен изброените две, на които нищо не им спести).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би ти е болно, че и на твоята любимка съпругът бе "отмъкнат" от колежка, ама какво да се прави...

Много ви боли феновете на Десислава, че след като беше аут от "Пайнер" една нищо и никаква до тогава в очите им Емилия беше доста по-напред с материала от "голямата звезда" Десислава, която хората си мислеха в един период преди отново да клекне в Димитровград, че е спряла да пее.

Сигурно е тъжно, че в периода, когато Емилия я аплодираха по 40 000 души на стадионите, любимката ви пееше в шоуто на "Веселина" ТВ с Хари Христов... : (

 

Да ти вадя ли корици и гостувания в национален ефир пред 2005 година?

Да ти доказвам ли, че манипулативните ти конспирации няма да минат, защото:

1. Емилия се разделя още края на 2005 - началото на 2006 година с Красимир.

2. Емилия се хваща (за втори път впрочем) с Коко 2007 година ... има няма повече от година по-късно.

3. Емилия в безброй интервюта е повторила, че никога не е търсила сметка от жените, с които й е изневерявано. Вина е търсила в себе и в половинката си.

 

Ако искаш да направим едно сравнение на коментарите за Емилия и тези за Анелия от колеги. Да ти покаже кои от тях уважават и винаги са се изказвали ласкаво за нея. Проблеми тя с други освен Анелия (по разбираеми причини) и Преслава (защото я насра в национален ефир и извади кирливите ризи) аз не знам да има.

Да ти показвам ли сканове от "Нов фолк", където е "Неудобен въпрос" на въпрос какво мислят за Емилия и Анелия и коя от двете харесват повече какво отговарят и Камелия, и Ивана.

Като имаш толкова време да следиш "пълната гротеска" Емилия и да пишеш фермани за нея колко долна е, може да се разровиш в профилите й във фейсбук и инстаграм и да погледнеш само преди няколко дни какви поздравления и от колко колеги е получила за рождения си ден.

Тя щото е най-големия боклук, затова е уважавана от всичките си колеги (освен изброените две, на които нищо не им спести).

 

Проблема ти е, че ако Емилия ти каже да скочиш от 10я, ще го направиш без да помислиш. Тя може да каже всичко, но това е нейно мнение или инсинуация, а не 100ва истина. Хронологически може да имам неточности, но Емилия и Коко са заедно много преди да се разделят с половинките си и не очаквай от никой да ти признае такава мерзост. Аз знам още от 2004-2005 и дори са ме банвали от форума на Планета , защото писах, че Коко е взел Емилия от собстшената и сватба часове по късно.

 

Всички знаем методиката на раздели в бранша за жененените. Първо си намират нов по богат, после го зарязват с умисъл пред медиите и публично, за да могат след 3 месеца да ни обявят как са намерили новата любов, а след още 3, че и са бременни. Емилия прави този номер два пъти. Със стари курви, нов бардак не се прави обаче...

 

Десови няма към днешна дата за какво да ни боли. Двете с Емилия не делят нищо, а последните години медиите гръмнаха, че Ема я боли, че истинския Ангелски глас се завърна в Пайнер. И както виждащ докато мачка гаджета и бебета си зае позицията в бранша, която и бе отредена. А Ема за 15 години не успя да се добере на върха и с кавъри, и с богати мъже и по познати вече формули, и все и пречеше някоя...

 

Емилия е изложила Преслава и Анелия само в твоите и нейните очи. Всъщност изложи самата себе си. Показа махленска същност, плоски разсъвдения, нулева колегиалност... Ако нещата бяха свързани с песни, да го прави достояние. Но такива лични неща... Трябва да се срамува задето се проявява като простакеса...

А ти се гордей... Към днешна дата и Преслава и Анелия са над Емилия, така че и с публични скандални изяви не и се получи да ги измести... Долна е. Точка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво да кажем за:

- "Че да не ми е сестра?"

- "На майка ти п....та..."

 

Тотална простакеса! :mf_surrender:

И защо, когато някой просто не харесва някого, задължително трябва да е "защото го боли, че..." Какво имат да делят Ема и Деса, при положение, че всички знаем коя е оригинал и коя зле съшито копие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...