Jump to content



Препоръчани коментари

Нали щеше да има албум за рождения й ден :mf_surrender:

Той тоя албум беше още за миналата година планиран, а така и не излезе...

Макар че, ако излезе пък, не знам какво ще включва. Има точно 20 попфолк песни, издадени след предния албум:

 

Кукла (2013)

Ти си ми (2013)

Ако си звезда (2013)

Оставяш сам (2013)

Dame tu Amor (дует с Лазар Кисьов) (2013)

Кой ще му каже/Boi tegali li (дует с Ави Бенеди) (2014)

Балкания (дует с Ави Бенеди) (2014)

Да бях от гадните (2014)

Без въпроси (2014)

Втори дубъл (2015)

Ето ме (2015)

Питбул (дует с Тони Стораро) (2015)

Обичай ме (дует с Борис Дали) (2015)

California (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2016)

Специално за всяка (2016)

Напусни (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2017)

Само мой (2017)

Как да изтрезнея (дует с Тони Стораро) (2017)

Все едно ми е (2017)

По-силна ставам (2018)

 

Болднатите си бяха топ хитове всичките и поне тях би трябвало да включи в албума, а ако "набутат" вътре и всичко от миналата година, то не остана място за нови песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той тоя албум беше още за миналата година планиран, а така и не излезе...

Макар че, ако излезе пък, не знам какво ще включва. Има точно 20 попфолк песни, издадени след предния албум:

 

Кукла (2013)

Ти си ми (2013)

Ако си звезда (2013)

Оставяш сам (2013)

Dame tu Amor (дует с Лазар Кисьов) (2013)

Кой ще му каже/Boi tegali li (дует с Ави Бенеди) (2014)

Балкания (дует с Ави Бенеди) (2014)

Да бях от гадните (2014)

Без въпроси (2014)

Втори дубъл (2015)

Ето ме (2015)

Питбул (дует с Тони Стораро) (2015)

Обичай ме (дует с Борис Дали) (2015)

California (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2016)

Специално за всяка (2016)

Напусни (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2017)

Само мой (2017)

Как да изтрезнея (дует с Тони Стораро) (2017)

Все едно ми е (2017)

По-силна ставам (2018)

 

Болднатите си бяха топ хитове всичките и поне тях би трябвало да включи в албума, а ако "набутат" вътре и всичко от миналата година, то не остана място за нови песни...

За албума говореше още в интервюто за Емилия Стоянова по време на снимките на "Калифорния". Според мен си разменил "Ти си ми" с "Без въпроси".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той тоя албум беше още за миналата година планиран, а така и не излезе...

Макар че, ако излезе пък, не знам какво ще включва. Има точно 20 попфолк песни, издадени след предния албум:

 

Кукла (2013)

Ти си ми (2013)

Ако си звезда (2013)

Оставяш сам (2013)

Dame tu Amor (дует с Лазар Кисьов) (2013)

Кой ще му каже/Boi tegali li (дует с Ави Бенеди) (2014)

Балкания (дует с Ави Бенеди) (2014)

Да бях от гадните (2014)

Без въпроси (2014)

Втори дубъл (2015)

Ето ме (2015)

Питбул (дует с Тони Стораро) (2015)

Обичай ме (дует с Борис Дали) (2015)

California (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2016)

Специално за всяка (2016)

Напусни (дует с DJ Цеци Лудата Глава) (2017)

Само мой (2017)

Как да изтрезнея (дует с Тони Стораро) (2017)

Все едно ми е (2017)

По-силна ставам (2018)

 

Болднатите си бяха топ хитове всичките и поне тях би трябвало да включи в албума, а ако "набутат" вътре и всичко от миналата година, то не остана място за нови песни...

 

 

Доколкото си спомням, някъде говореше за двоен диск - старите песни на един, и на друг от последните 1-2 години плюс нови. Уж всичко й беше готово, само обложката оставаше, че имала идея да е по-интересна.

 

Но, както пееше Тони Димитрова - Обещания щедри, обещания само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен си разменил "Ти си ми" с "Без въпроси".

Нищо не съм разменил. "Ти си ми" явно нямат права, тъй като я свалиха и от Youtube.

 

Доколкото си спомням, някъде говореше за двоен диск - старите песни на един, и на друг от последните 1-2 години плюс нови. Уж всичко й беше готово, само обложката оставаше, че имала идея да е по-интересна.

 

Но, както пееше Тони Димитрова - Обещания щедри, обещания само.

 

Ами като гледам как й се "получават" нещата откакто роди, по-добре да го забави малко и да пусне добри песни, отколкото "Само мой" или "По-силна ставам", от които не мога да определя по-големия провал. :(

Единствената ми надежда е, че тези песни са правени още в периода с Динев и около и малко след бременността, когато не й е било до това. И продължавам да се надявам да пусне нещо наистина читаво...

Имаше уж балада от Иво Моллов, която чака вече втора година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не съм разменил. "Ти си ми" явно нямат права, тъй като я свалиха и от Youtube.

Ами като гледам как й се "получават" нещата откакто роди, по-добре да го забави малко и да пусне добри песни, отколкото "Само мой" или "По-силна ставам", от които не мога да определя по-големия провал. :(

Единствената ми надежда е, че тези песни са правени още в периода с Динев и около и малко след бременността, когато не й е било до това. И продължавам да се надявам да пусне нещо наистина читаво...

Имаше уж балада от Иво Моллов, която чака вече втора година.

"Не и е до това" не е оправдание. Ако ще пуска бози, по-добре да не пуска нищо. Определено трябва си върне старото аз когато мачкаше с хубави песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не и е до това" не е оправдание. Ако ще пуска бози, по-добре да не пуска нищо. Определено трябва си върне старото аз когато мачкаше с хубави песни.

За какво оправдание говориш изобщо? Тя не е длъжна с нищо на никой!!!

Ако иска ще си пуска бози, ако иска ще си пуска тотални хитове. На когото му харесват ги слуша, на когото не - не ги слуша.

 

Няма нужда да се оправдава пред когото и да било. Нито някой има право да й държи сметка, принципно! ;)

Не мога да си обясня защо 90% от хората си мислят, че някой им е длъжен на тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво оправдание говориш изобщо? Тя не е длъжна с нищо на никой!!!

Ако иска ще си пуска бози, ако иска ще си пуска тотални хитове. На когото му харесват ги слуша, на когото не - не ги слуша.

 

Няма нужда да се оправдава пред когото и да било. Нито някой има право да й държи сметка, принципно! ;)

Не мога да си обясня защо 90% от хората си мислят, че някой им е длъжен на тях.

 

Я по-спокойно.

 

Длъжна е на себе си и на феновете си да пуска качествени проекти. Изпълнител, който има едни от най-големите хитове в жанра, едни от най-стойностните песни и един от най-разпознаваемите гласове в държавата, е длъжен да си изпипва нещата докрай и да не прави компромиси с творчеството си. "Само мой" и "По-силна ставам" очевидно се слушат предимно от родата в Гълъбово. От Емилия искаме повече. Показвала е, че го може. Около стотина пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво оправдание говориш изобщо? Тя не е длъжна с нищо на никой!!!

Ако иска ще си пуска бози, ако иска ще си пуска тотални хитове. На когото му харесват ги слуша, на когото не - не ги слуша.

 

Няма нужда да се оправдава пред когото и да било. Нито някой има право да й държи сметка, принципно! ;)

Не мога да си обясня защо 90% от хората си мислят, че някой им е длъжен на тях.

 

На никого не държа сметка, като фен имам право да си споделя мнението за това какво искам да слушам, а тя какво ще пуска си е нейна работа, да.

А моя е да коментирам какво харесвам и какво не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я по-спокойно.

Длъжна е на себе си и на феновете си да пуска качествени проекти. Изпълнител, който има едни от най-големите хитове в жанра, едни от най-стойностните песни и един от най-разпознаваемите гласове в държавата, е длъжен да си изпипва нещата докрай и да не прави компромиси с творчеството си. "Само мой" и "По-силна ставам" очевидно се слушат предимно от родата в Гълъбово. От Емилия искаме повече. Показвала е, че го може. Около стотина пъти.

:whistling: :whistling:

 

Нещо си в голяма грешка. Изобщо не е длъжна на никакви фенове... Никой не ги е накарал на сила да й бъдат такива, самата тя не ги кара и не ги задължава с нищо. Така че, айде "по-спокойно" ти и вземи да осъзнаеш, че ако иска Емилия ще пуска само бози до края на кариерата си и никой няма право да й държи сметка (това важи за всеки един изпълнител впрочем). Като си й фен, слушай я. Като ти харесва нещо, слушай го... като не ти харесва, го подмини. Ама да ти е длъжен някой на теб само защото си му фен, тотално ти е сбъркано разбирането. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:whistling: :whistling:

 

Нещо си в голяма грешка. Изобщо не е длъжна на никакви фенове... Никой не ги е накарал на сила да й бъдат такива, самата тя не ги кара и не ги задължава с нищо. Така че, айде "по-спокойно" ти и вземи да осъзнаеш, че ако иска Емилия ще пуска само бози до края на кариерата си и никой няма право да й държи сметка (това важи за всеки един изпълнител впрочем). Като си й фен, слушай я. Като ти харесва нещо, слушай го... като не ти харесва, го подмини. Ама да ти е длъжен някой на теб само защото си му фен, тотално ти е сбъркано разбирането. ;)

 

Тя, ако пуска само бози, както ти казваш, няма да се наложи да чакаме дълго до края на кариерата й.

 

Ти, като считаш, че не е длъжна на феновете си, НЕ изисквай хубави и хитове песни. Ние пък ще изискваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"По-силна ставам" реално е хубава песен, изобщо не може да се сравнява със "Само мой", която си беше пародия. Текстът е много добър, посланието, но просто нещо не стигна. Скучна е, видеото още повече намали шансовете. Така или иначе не се наложи, въпреки че се надявах. По принцип Емилия е от певиците, които много не умеят да чакат и ако осъзнават, че имат нещо хитово, си го пускат. Така че щом я е имала толкова време, едва ли е виждала потенциала. За нереализирана песен от албум щеше да си е супер. Но просто "Как да изтрезнея" гръмна мощно и ще се върти още дълго по заведенията, няма как да очаква да изкара цял сезон с "По-силна ставам". Трябва да се мобилизира. За съжаление малко или много жанрът губи инерцията си от края на миналата година. Няма го ефекта уау и интерес най-вече. Не знам защо така се получава. Реално ако си пусне албума ще е пълнен с хитове и ако се оценява песен по песен, сигурно и най-силния да й е, но на мен вече ми напомня на The Best, просто прекалено се забави. А и сега любовната ера според мен рязко я отдалечи от мисълта за кариера и върхове, нищо че говори друго. Тя си е такава, не е от певиците, които делят двете неща. Една Галена е щастлива, ражда деца, запази семейство толкова време, но е голяма сила и в кариерата. Но Емилия няма вина, това си е до характер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и сега любовната ера според мен рязко я отдалечи от мисълта за кариера и върхове, нищо че говори друго. Тя си е такава, не е от певиците, които делят двете неща. Една Галена е щастлива, ражда деца, запази семейство толкова време, но е голяма сила и в кариерата. Но Емилия няма вина, това си е до характер.

 

Или ще стане така, или точно обратното...

Направи ми впечатление, че когато Мон Дьо я пита защо никога не е се е борила реално за върха в жанра, въпреки че го заслужавала, отговора й беше нещо от рода на това, че мъжът до нея никога не я е подкрепял в тази насока, а не нея точно това й липсвало. Да видим дали новият й мъж ще я подкрепя в кариерното й развитие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я бил подкрепял Коко в кариерата... :mf_surrender: Сигурно скъпите гръцки кавъри от "Родена съм да те обичам", тя сама си ги е плащала?!

Не знам защо винаги държи да разказва надълго и нашироко за любовите си, да се явява по интервюта на тази тема, да се обяснява в километрични постове... Първата сватба с Красимир я излъчваха сигурно 100 пъти по Планета, в Нов фолк имаше едно 5 страници снимки и разкази, филм даже бяха заснели за тая прословута сватба. После, като се върна при Динев, навсякъде говореше за него, водена от комплекса си, наречен "Анелия". Че и Ана хапеше и окачествяваше, помним цирковете и драмите покрай фенклуба на Анелия, който щеше да е в Кошарите, после къде ли не натърти, че е добра певица, но не я харесвала като човек, че били различни, че как била възпитавала Ивон...

Сега явно ще слушаме и четем за новата звезда Жорж. Как може толкова открито да си признава, че уж хубава и вървежна жена като нея, никога не била истински обичана досега? Никога не съм я харесвала тази Емилия. Говори, колкото да каже там нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък Емилия ми изглежда много добра душа. Може да е от хората, които обичат да споделят щастието си и това да изглежда като натрапване, но не мисля, че го прави с цел ПР. А и това, че е споделила, че едва сега е намерила истинската любов не е повод за срам. Дано е много щастлива!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я бил подкрепял Коко в кариерата... :mf_surrender: Сигурно скъпите гръцки кавъри от "Родена съм да те обичам", тя сама си ги е плащала?!

Определено не си гледала интервюто. ;) Няколко пъти подчерта, че не говори за финансова подкрепа и държеше да се знае.

 

После, като се върна при Динев, навсякъде говореше за него, водена от комплекса си, наречен "Анелия". Че и Ана хапеше и окачествяваше, помним цирковете и драмите покрай фенклуба на Анелия, който щеше да е в Кошарите, после къде ли не натърти, че е добра певица, но не я харесвала като човек, че били различни, че как била възпитавала Ивон...

Малко я е хапала, предвид това, което е видяла и изпитала от нея. И никога не се осмели да каже истината, в която Анелия ще лъсне много грозно.

А и кое от малкото казано от Емилия за Анелия не е вярно?

 

Сега явно ще слушаме и четем за новата звезда Жорж. Как може толкова открито да си признава, че уж хубава и вървежна жена като нея, никога не била истински обичана досега?

Хората откриват истинската любов веднъж в живота си. Някои даже не я откриват. Кое му е лошото на това да срещнеш любовта и да си щастлив след толкова много години, в които си се опитвал да бъдеш и не се е получавало?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто го гледах! Ако говориш за това при Мон дьо. Същите неща - колко е обичана и желана, колко е спокойна и щастлива, ги говореше и за Коко, особено покрай бременността с Мира.

Колкото до Анелия - въпросната никога и никъде не я захапа в интервю, даже не я споменаваше. Личните им неща нас - зрителите не ни засягат. А имаше период, в който Емица говореше по-често за Ана, отколкото за песните и клиповете си. Отстрани ми изглеждаше мега комплексирана на тема "Анелия е по-популярна и призната от мен към днешна дата. Че и мъж ми я почита, което не ми се нрави." Да не споменаваме, че тя нямаше право да засяга темата "Ивон", а го е правила.

За любовта си прав, но не разбирам желанието на Ема вечно да ни я натрапва тази "любов" - трима мъже вече върти из публичното пространство и ги прави популярни. Нека си е щастлива, обичана и подкрепяна. Защо го креши пред всички? На Коко ли иска да каже нещо, чрез тези обобщения и сравнения? Глория и Ивана години мълчат по темата с кого спят, например.

Като сме на тема "интервюта", помним ли москвича? А "бутиците", в които пазарували с Деса в Димитровград през 2000-та година?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто го гледах! Ако говориш за това при Мон дьо. Същите неща - колко е обичана и желана, колко е спокойна и щастлива, ги говореше и за Коко, особено покрай бременността с Мира.

Още по-лошо ако си го гледала тогава, тъй като в предния ти пост извърташ темата към нещо, което не е истина. Самата тя подчерта, че не говори за пари, а ти използва това като довод.

 

Колкото до Анелия - въпросната никога и никъде не я захапа в интервю, даже не я споменаваше. Личните им неща нас - зрителите не ни засягат. А имаше период, в който Емица говореше по-често за Ана, отколкото за песните и клиповете си. Отстрани ми изглеждаше мега комплексирана на тема "Анелия е по-популярна и призната от мен към днешна дата. Че и мъж ми я почита, което не ми се нрави."

Всички много добре знаят защо Анелия не е засягала темата. Ти на нейно място ще имаш ли очи да повдигаш темата?

На нея просто така й беше изгодно ... изкара жертвата в цялата история и по едно време цяла България я съжаляваше.

 

За любовта си прав, но не разбирам желанието на Ема вечно да ни я натрапва тази "любов" - трима мъже вече върти из публичното пространство и ги прави популярни. Нека си е щастлива, обичана и подкрепяна. Защо го креши пред всички? Глория и Ивана години мълчат по темата с кого спят, например.

Всеки сам си преценява дали да показва любовта си или не? Това, че са популярни личности, не значи, че и те не са хора като всички останали. Колкото ти имаш право да си качваш снимки със съпруга си или детето си в социалните мрежи, толкова и тя има това право.

Още повече като популярна личност, няма как нейните връзки да не са публично достояние. А и това показва, че самата тя вярва в тази любов и не се притеснява от човека до себе си (за разлика от много нейни колежки, които така и не показаха никога кой стои до тях).

Камелия като е 15 години с един човек и не го крие, проблем ли е?

Глория като беше омъжена или там, каквата е била с Илия Загоров, и го е показвала проблем ли е?

Малина като беше толкова години с боксьора и го демонстрираше публично?

Десислава колко от връзките си показа? Ами Галена ? Че тя даже и друго показа...

Защо тогава да е проблем, че Емилия осветлява връзките си?

 

Като сме на тема "интервюта", помним ли москвича?

Помним го, да? Не смятам за нещо лошо това да кажеш, каквото мислиш. : )

Нима е лъжа всъщност, че няма къде да срещне мъж с москвич и да бъде обвързана с такъв?

 

На това признание би се обидил единствено точно такъв бай Ганьо с москвич от някоя панелка или забутано село, който се е открил в думите й и е останал разочарован от простата истина. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам, че си нейн почитател. Мога да разбера и защо я харесваш като глас и репертоар (макар аз да не мога да я слушам).

Но не разбирам тази "защита", що се касае до нейното поведение, което на моменти е повече от неадекватно.

Твърдиш, че няма как да си популярна личност, а личния ти живот да остане скрит. Аз пък твърдя, че Глория и Ивана са далеч по-популярни от мис Гълъбово, но никъде не писаха километрични постове колко са обичани сега и колко не са били преди. Да, след Илия Загоров, от когото има дете, Глория повече никъде не показа и не разтяга локуми по темата кой спи с нея. Нали не мислиш, че е сама от 2004 година?! Или че не е получавала букети на колене?!

Това за москвича може и да е истина, но маниера и тона, с който го каза, бяха адски комплексарски, издаващи селската природа на Ема, измъкнала се от родното село и направила някой лев. Гостуването при Азис защо си пропуснал да коментираш? Подскочи като ужилена, когато Азо спомена какво му е споделила Деса за сутиените и пазарите. Не помнела такова нещо, по бутици ходили. Дива селянка!

 

Не разбирам също така и думите ти, че не дължала нищо на никого. Доволен си от "По-силна ставам"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз разбирам, че не я харесваш и си извърташ нещата вече няколко пъти, според това което ти е угодно на теб да коментираш, и така и не оборваш моите доводи, затова спирам да коментирам.

 

Не разбирам също така и думите ти, че не дължала нищо на никого. Доволен си от "По-силна ставам"?

Това дали съм доволен от нещо или не си е лично мой проблем. Тя може да си пее каквото си иска и й харесва на нея. Нито съм й платил текста, нито съм купил гръцката мелодия, нито в клипа или във всяка друга част от създаването на този проект съм участвал.

Лично нейна работа си е какво ще пее и как ще го представи, тя си го е платила, тя си го е създала ... нея ще храни.

Аз единствено решавам дали да го слушам или не. ;)

Като не ми харесва, не си го пускам и толкова. Нямам никакво право да й казвам какво да пее и дали да го пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз единствено решавам дали да го слушам или не. ;)

Като не ми харесва, не си го пускам и толкова. Нямам никакво право да й казвам какво да пее и дали да го пее.

С тази разлика, че тя пее за публиката си, а не под душа в банята.

Не знам кое извъртам и ми е удобно на мен - твърдя, че две доста по-успели от нея певици успяха вече повече от десет години да не говорят само за мъжете си. Очевидно се получава. Толкова!

За сутиените и пазара пак не отговори. Явно няма да ни се получи дискусия по темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази разлика, че тя пее за публиката си, а не под душа в банята.

Публиката, ако харесва нещо, го слуша. Ако не го харесва, го подминава.

Не е публиката, тази която ще определя какво да пее изпълнителя. Точно обратното е! Жалко, че някои хора не го разбират.

Изпълнителят пее, каквото му се пее и сам си носи последствията от това.

 

Не знам кое извъртам и ми е удобно на мен - твърдя, че две доста по-успели от нея певици успяха вече повече от десет години да не говорят само за мъжете си. Очевидно се получава. Толкова!

Не знам умишлено ли пропусна примерите, които ти дадох с още поне 6-7 от ТОП имената, които са афиширали връзките си. Аз ли да ти кажа защо през 2004 година Глория не е показала човека до себе си? По същата причина, поради която и Цветелина Янева в момента не го показва.

А и в крайна сметка, всеки сам решава дали да го направи или не. Тук мога отново да отворя темата от горния ми цитат. Не е длъжна да давя обяснения за действията си. Така е решила, така е направила... Какъв е проблема?

 

За сутиените и пазара пак не отговори. Явно няма да ни се получи дискусия по темата.

След като не съм гледал въпросното интервю или не се сещам за това какво е казано в него, какъв е смисъл да коментирам нещо, само за да си правя вятър на пръстите. Аз като не съм запознат с нещо, не го коментирам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че Емилия е много чиста и добра душа. Самото й лице свети и излъчва такава енергия. Чувал съм хубави неща за нея от хора които са имали познанство с нея. Да, много е.споделяла за.личния си живот , но то беше неизбежно. То беше голям фурор, когато с Анелия си размениха ролите и нямаше как да не бъде обект на обсъждане и да не я канят само за това. А и да не забравяме, че преди години беше по-простовата и се изцепваше постоянно. Но от доста години насам ми се вижда много израстнала и като жена и ментално ако щеш.

Абе срадурана е, харесвам я, мнението ми е, че е много благороден и мил човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...