Jump to content



Препоръчани коментари

преди 48 минути, Born to Die каза:

Това с Кости е брутално, тази жена какво направи за една седмица и още се задава!

Не знам, защото е последното, което се чува или заради друго, но частта от втория дует ми е постоянно в главата. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се вижда, че хората коментират и сами си го избраха да бъде мегахит, много се радвам, защото тя от "По такива си падам" чакаше такъв успех, заслужаваше го поне малко със соловата песен, но не стана. Като се замисля обаче и предния дует и прекрасната балада бяха повече от добре оценени, взеха много награди. За фен клипчетата виждам, че има две в момента в Тубата, които са общо 300k, просто от Планета трябваше да пуснат официален lyrics видео + официалното и всичко щеше да бъде наред, но няма значение. Колко имаше онова изтритото първия ден btw, искам да видя общо за седмица какво са направили...

Иначе и мен това от втория дует не ме оставя на мира, бие ми на ретро, няколко дни чаках края на "Акула:, за да го чуя...

Като добавим и проекта с Кости, за който е ясно, че са я извикали пак, дори я няма във видеото... Ами определено не е имала такава година като тази, за първи път застава така до Галена и Преслава, не съм вярвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Born to Die каза:

То се вижда, че хората коментират и сами си го избраха да бъде мегахит, много се радвам, защото тя от "По такива си падам" чакаше такъв успех, заслужаваше го поне малко със соловата песен, но не стана. Като се замисля обаче и предния дует и прекрасната балада бяха повече от добре оценени, взеха много награди. За фен клипчетата виждам, че има две в момента в Тубата, които са общо 300k, просто от Планета трябваше да пуснат официален lyrics видео + официалното и всичко щеше да бъде наред, но няма значение. Колко имаше онова изтритото първия ден btw, искам да видя общо за седмица какво са направили...

Иначе и мен това от втория дует не ме оставя на мира, бие ми на ретро, няколко дни чаках края на "Акула:, за да го чуя...

Като добавим и проекта с Кости, за който е ясно, че са я извикали пак, дори я няма във видеото... Ами определено не е имала такава година като тази, за първи път застава така до Галена и Преслава, не съм вярвал.

Вероятно и следващата песен ще им е много силна. Иначе изтритото фен клипче имаше около 100ка,но с точност не мога да кажа. Може да са го изтрили и на 130ка примерно. Въпреки, че нямаше премиера от порядъка на 500ка, цялостно върви по добре и от Изтрезняваш ли и от Добре ли си. Няма да ми мине ще им е основен конкурент за годината. 

Новата обложка е яка. 

Ето за последните 3 дни засичания по обед. 

Screenshot_20190507_112426_com.google.android.youtube.jpg.bd20f759a6094b5e87535dd0bb2cdb1b.jpg

Screenshot_20190508_105926_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_20190509_115854_com.google.android.youtube.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, благодаря! За този дует повече се говори от на Галин, заради видеото, заради всичко, а и Денис голям интерес буди. Галена и Миле също много се откроиха, засега това е годината на дуетите. Аз все пак чакам втория и албума най-сетне, двете с Деси много се бавят като кажат за албум, минаха години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Born to Die каза:

Супер, благодаря! За този дует повече се говори от на Галин, заради видеото, заради всичко, а и Денис голям интерес буди. Галена и Миле също много се откроиха, засега това е годината на дуетите. Аз все пак чакам втория и албума най-сетне, двете с Деси много се бавят като кажат за албум, минаха години.

Хубавото е, че Емануела и Илиян май няма да успеят да им вземат мястото в тендинга с простотията си. 

Наистина много силни дуети излязоха тази година. Реално е рано да се говори кой ще е най успешния, но факт че и трите споменати се котират от потребителите. Няма да ми мине е с почти 12 милиона за 2 медеца и половина. И 81ка лайка... Такива цифри попфолка не беше виждал за такъв кратък период. Направо изядоха бг музиката за пореден сезон. 

Иначе за албумите и аз се ядосвам. Поне да не говорят като нямат сериозни намерения. Емилия пак е доста по редовна и адекватна от Десата последната година. Все си мисля, че Завинаги заслужаваше по дълъг живот и повече гледания, но това не отнема от качеството и в крайна сметка. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен, а го пускам много, даже се налага да го търся понякога, но това е от премиерата общо-взето. Ванеса, Галена и Ваня за сметка на това са ми предложени на всеки клип, който гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Born to Die каза:

И на мен, а го пускам много, даже се налага да го търся понякога, но това е от премиерата общо-взето. Ванеса, Галена и Ваня за сметка на това са ми предложени на всеки клип, който гледам.

И при мен е така. Те сигурно затова и обложката смениха, но продължава да не се показва. За сметка на това излиза фен клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много е красива, чак такава никога не е била, по едно време в лице не беше ok, само скули, изпита, но сега е супер. Наистина изглеждат много щастливи въпреки цялата завист, не че имат за какво да им завиждат след всичко, дето преживяха. Обаче не показва момиченцето изобщо по снимки, понякога си мисля, че и там има нещо, дано греша. Като цяло изведнъж за 2 седмици от слаба година това се превръща в една от най-силните й,  двете песни от Кости за Румъния набраха голяма скорост. "Харем" ей така си мислех, че ще мине и замине, а то съвсем друго се получи и се пуска повече и от "Само тебе искам" и в България, второто парче е страхотно, звучи по Сити, хората колко положително я коментират и искат видео с нейно участие. За дуета и следващия предстоящ да не говорим, то това засега е най-силното за 2019г. Много се гордея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой случайно засече/забеляза ли кога изтриха тези 2 фен клипа на Акула и на по колко гледания бяха? Стават 3 изтрити клипа с общ брой гледания над 500ка. Тези последно за засечени от мен преди седмица, шест дни след премиерата. Screenshot_20190509_115854_com.google.android.youtube.jpg.9c40f52c7b3f1b93ae26cddb75647f40.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Slavi каза:

 

Вторият от снимката последно го мярках преди 4-5 дни около 380К.

Между другото, в този форум преди се твърдеше, че за да се отчете като гледане на някой клип, трябва той да бъде проследен поне до 30-а секунда. Тук като песента започва доста след това и очевидно има доста превъртания, отчитат ли се гледания? 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, dan!el каза:

Вторият от снимката последно го мярках преди 4-5 дни около 380К.

Между другото, в този форум преди се твърдеше, че за да се отчете като гледане на някой клип, трябва той да бъде проследен поне до 30-а секунда. Тук като песента започва доста след това и очевидно има доста превъртания, отчитат ли се гледания? 🙄

Пърия изтрит беше със 120ка. Втория с 380 и един, който последно е засечен на 100ка. Тоест около 600 ка на вятъра. Сега има едно актуално фенско клипче, което вече е навъртяло малко над 130ка.

 

Уместен въпрос. Добре би било да се внесе яснота по този казус. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Popnable 10.05 - 16.05, 2019

1. Акула

92. Новогодишен микс 2018

104. По такива си падам

115. Как да изтрезнея

245. Питбул

268. Стоян Еленка думаше

276. Стано, Стано

284. Обичай ме

288. Само тебе искам

380. Мечтата ми вземи

 

10 песни в топ 40. Доста силна седмица за Емилия. И народното и много се котира. А дуетите и от последните години се превръщат в класики. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да коментираме 90К гледания за първият един час. : ) За "Акула" някой знае ли ги? А рекорда знае ли се? В този форум обикновено като е нещо за Преслава или Галена и се следят тези неща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ема ги убива, Денис събра малките и този втори дует вече е кулминацията. Иначе дуетите й са класика, народното естествено, ретро хитове, последните години се отчита всяка с поне един мегахит. Много съм доволен, броят се на пръсти изпълнителите, които 20 години не се спират и са така актуални, а тя запази гласа си непокътнат, даже го разви таланта още повече. Вярно е, че в момента съм супер развълнуван, но се гордея както никога досега с нея! Само така да продължава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...