Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 47
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Яница, Юнона и Димана са вършили добрини за един и същ платежоспособен господин. Двете по едно и също време ги е въртял, а третата в дългосрочен аспект 4 години...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писна ми.. искам палтото от графиките ти! Искай на Яни да ни го подари, ще се редуваме да го носим :3fdb8960598fa63e:

 

Ще се помъча. Ще и кажа, че сме социално слаби да ни съжали. :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Тя май е снимала нещо.

Тази визия не си спомням да сме я виждали някъде:

6e3dfaba3435369e.jpg

 

Да в Звездно нали каза, че ще снима и клип към песента. Иначе в предаването ми изглеждаше леко напълняла. Тази снимка е ужас честно казано, като робот е :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да в Звездно нали каза, че ще снима и клип към песента. Иначе в предаването ми изглеждаше леко напълняла. Тази снимка е ужас честно казано, като робот е :1000 (29):

Да. на нищо не прилича.

Цецо и Ивайло я правеха най-добре. Вече май не работи с тях. Те и без това вече не са екип...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да в Звездно нали каза, че ще снима и клип към песента. Иначе в предаването ми изглеждаше леко напълняла. Тази снимка е ужас честно казано, като робот е :1000 (29):

Ужасно направен грим, дано това не е от клип. Как може да се хареса така? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Гласовите й данни не струват, добре че са парите и скъпите клипове, та да има с какво да изпъкне. Прави едноневна и до болка втръснала чалга, песните й ми харесват, но дотам. Тук-таме някои, които много да ми харесат и да ме зарибят,но като цяло не е нищо особено и отличаващо се, не знам защо толкова я величите всички тук. Не струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Яница, Юнона и Димана са вършили добрини за един и същ платежоспособен господин. Двете по едно и също време ги е въртял, а третата в дългосрочен аспект 4 години...

Пиши по-конкретно, де, кой е тоя 😁 Така за всяка може да подхвърлим. Отделно колко самохвалковци има, дето сомо са си мечтали, но пущат слухове. Не че не бих повярвал, но като ще говориш, давай докрай. 😉

 

Преоткривам Яница. Преди години ме кефеше много, с първите два албума, после ми стана досадна, но на фона на цялата скука и летаргия в жанра, само Теда е над нея в пайнера. Новата й песен пак е къртачка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...