Jump to content



Препоръчани коментари

Анелия отдавна потъна, не заслужава тема, а бан от музикалната индустрия. Съжалявам, че някога ми беше любимка и й купувах албумите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия отдавна потъна, не заслужава тема, а бан от музикалната индустрия. Съжалявам, че някога ми беше любимка и й купувах албумите...

 

И на мен някога ми беше любимка, онази старата, черната :Vishenka_05:

Дали така пуска и за секс, както за дуети? :3fdb8960598fa63e:

Май не :3fdb8960598fa63e: Секса подмладява, а при нея не си личи, виж я Преси каква красавица стана. :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия отдавна потъна, не заслужава тема, а бан от музикалната индустрия. Съжалявам, че някога ми беше любимка и й купувах албумите...

Иска ти се да е така, но Анелия още я има и го показа миналата година. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ти се да е така, но Анелия още я има и го показа миналата година. :)

Това можем да го кажем и за Руми през 2000-ната, след като почина през 1999-та :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия кога ще изпее шедьоври като "Щом си до мен" и "Пепел от рози", сега е мулти-култи феминистка, подгъзваща на турското посолство!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия кога ще изпее шедьоври като "Щом си до мен" и "Пепел от рози", сега е мулти-култи феминистка, подгъзваща на турското посолство!

 

За съжаление - никога. :cry2: И на мен ми липсва старата Анелия. :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Ще пуска нов албум - "Дай ми още"!

 

Силно се надявам да включва неиздадени песни, а не поредната компилация, поднесена като албум.

 

Кога трябва да пусне албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма много информация, ще разкрият датата впоследствие.

 

8oEDVdy.jpg

 

Много е готина на обложката. Изглежда супер. Само се надявам в албума да има повече нови песни, а не само 1-2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В новия проект на Анелия ще бъде включена и турската версия на хита, както и парчетата “Гот ми е”, “С тебе ми е най”, “Мило мое” и др.

Разбира се, ще има и изненади. Анелия вече е записала и заснела новата си песен, която се очаква да излезе съвсем скоро. Специално за обложката на предстоящия си албум пък певицата е подготвила нова фотосесия. Кадрите са черно-бели, а на тях Анелия е повече от гореща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В новия проект на Анелия ще бъде включена и турската версия на хита, както и парчетата “Гот ми е”, “С тебе ми е най”, “Мило мое” и др.

Разбира се, ще има и изненади. Анелия вече е записала и заснела новата си песен, която се очаква да излезе съвсем скоро. Специално за обложката на предстоящия си албум пък певицата е подготвила нова фотосесия. Кадрите са черно-бели, а на тях Анелия е повече от гореща.

Дано песента да е брутален хит, но трябваше поне 3-4 нови песни да съдържа албума!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано песента да е брутален хит, но трябваше поне 3-4 нови песни да съдържа албума!

 

------------------------------------------

 

Така написано сякаш единствеата нова песен ще е тази предстоящата. Дано е мега хит, иначе поп-фолкът ще трябва да се пенсионира скоро.

 

 

Анелия ще зарадва феновете си с нов албум, който ще се появи на бял свят през март. В него са събрани най-добрите парчета на изпълнителката от последните години, сред които и хитът на 2017-а ”Дай ми още”.

 

Именно така ще се казва и албумът. Заслужено песента се очерта като безспорен лидер. До момента ”Дай ми още” има 21,353,257 гледания в най-популярния музикален портал youtube. Освен това, през изминалата година тя е на чело на всички музикални класации и категорично може да се определи като най-успешната песен в бранша.

 

В новия проект на Анелия ще бъде включена и турската версия на хита, както и парчетата ”Гот ми е”, ”С тебе ми е най”, ”Мило мое” и др.

 

Разбира се, ще има и изненади. Анелия вече е записала и заснела новата си песен, която се очаква да излезе съвсем скоро.

 

Специално за обложката на предстоящия си албум певицата е подготвила нова сесия. Кадрите са черно-бели, а на тях Анелия е повече от гореща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Следващата звезда в "Нереализираните" е Анче! :phpgrin2:

Както виждаш тя няма фенове . Другите агитки ще спасяваме положението. Чудя се ще събере ли и 300 човека на концерта си... Много труд и пари за близки и роднини и за престиж. Жалка картинка...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаш тя няма фенове . Другите агитки ще спасяваме положението. Чудя се ще събере ли и 300 човека на концерта си... Много труд и пари за близки и роднини и за престиж. Жалка картинка...

Има просто не са така крайни, като на другите певици. Анелия е от можещите изпълнители, но трябва да се старае повече за песните които издава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелиевиии, страхотна песен в "Нереализираните" - гласувайтее :Vishenka_05:

С призраци ли разговаряш , Стеле. Анелиеви са застрашен и рядък вид от години... :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...