Jump to content



Препоръчани коментари

преди 32 минути, NazzkO каза:

Не се правете на модели тука.

Ако не беше Азия Глория нямаше да направи от Не сме безгрешни сама такъв мегахит, нито от Ледена кралица.

Азо може да е всяккъв, но благодарение на него песните на Илия въпросните станаха хитове.

Така че и вие и тя трябва само да му благодарите.

Иначе ще се налага да слушате само кадифета 😃🥹😅

Всеки има право да не харесва Азис, де. Както казах, цял живот с чужда пита помен прави. Изключвам Хабиби-то и Сен Тропе. Другото са все кавъри на Цеца и Драгана, 100 дуета със 100 колеги. То и "До тук" стана по-популярна като "Казваш, че ме обичаш". Дай и това да му припишем, както и цялата държава и да я закриваме. Всичко е станало хит заради един куп фактори, не само заради Азис, а комбинацията от всичко. По същата логика, след като "Не сме безгрешни" му е най-хитовият дует, значи е заради Глория. Просто двамата в комбинация бяха нещо неочаквано и си остана сензация. Въобще не говорете за този индивид. Той проми мозъка на Деса и я подстрека към тъпотии, каквато е и последната им песен. Подмолен и хитър, цял живот около някоя певица трябва да има някой такъв гнусар да обира дивиденти. Телефоните на хората в гащите дето си слага. Самочувствие ненадминато. Да направи концерт поне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, NazzkO каза:

Не се правете на модели тука.

Ако не беше Азия Глория нямаше да направи от Не сме безгрешни сама такъв мегахит, нито от Ледена кралица.

Азо може да е всяккъв, но благодарение на него песните на Илия въпросните станаха хитове.

Така че и вие и тя трябва само да му благодарите.

Иначе ще се налага да слушате само кадифета 😃🥹😅

Вие благодарихте ли му за гаврата с "До тук"?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , adorable каза:

То няма лошо да си неинформиран, но самият им маниер и тон е злобен. Ти му обясняваш, то не отстъпва. И това примиране по Азис никога не съм го разбирал.

Когато нямат аргументи и какво да кажат, ще нападат. Ами примирането от части опира и до таланта, но това и , че беше шоумен, направи се на интересен, провокира, беше нещо интересно, но вече не е това, което беше и той, въпреки, че си остава име. Но не може да отречем, че и до ден днешен някакви опитват да бъдат като него и да пробият, но не им се получава, защото вече е правено. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитваха само Джордан, Ерик и Саранди и вече и на тях не им е интересен Азо. Последният се оказа прекрасен композитор. А Джордан откъм продукция е класи на Азис в последните години. На Васко жабата ако не са му дуетите е жив зян, 1 лев не е вложил във видеа и песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е най голямото име в чалгата, да паразитира, но знае как да го прави. Затова има куп гига хитове без аналог. Само Камелия има по - голям хит от него и то 1. Другите дрисли не могат да му стъпят на малкия пръст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Азис е най голямото име в чалгата, да паразитира, но знае как да го прави. Затова има куп гига хитове без аналог. Само Камелия има по - голям хит от него и то 1. Другите дрисли не могат да му стъпят на малкия пръст.

...всъщност могат, но на тоя човек животът толкоз гадни карти му е раздал, че дори балъците, които му правят евала, са част от някаква вселенска справедливост - всеки с ролята си. Да е жив и здрав викам!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Глория има вина, че през годините не налагаше тази песен, но истината е, че през 2001-2002 имаше по-големи хитове като "Илюзия", "Любовен дъжд", "Ако бях се родила река", "Жените са цветя", и някакси "Ледена кралица" остана на заден план, особено клипирана толкова късно след излизането на албума. Най-добрият ход беше навремето да я запише заедно с Азис. Но както и да е. За мен той е един от най-измислените образи и прехвалени изпълнители. Никога не ме е впечатлявал по никакъв начин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DenFevgo каза:

И Глория има вина, че през годините не налагаше тази песен, но истината е, че през 2001-2002 имаше по-големи хитове като "Илюзия", "Любовен дъжд", "Ако бях се родила река", "Жените са цветя", и някакси "Ледена кралица" остана на заден план, особено клипирана толкова късно след излизането на албума. Най-добрият ход беше навремето да я запише заедно с Азис. Но както и да е. За мен той е един от най-измислените образи и прехвалени изпълнители. Никога не ме е впечатлявал по никакъв начин. 

Е коя от тия песни се знае? Ледена кралица си е хит във версията на Азис, но на нея ще й свърши работа защото тя няма друг толкова голям хит.

Хода на Глория е да получи подкрепа от Планета, и някак да успее да привлече внимание към себе си. Но като гледам как се носи, това няма как да се случи.

Бях на ретро, тя има ротация там, не колкото останалите Камелия, Деса, Преса, Ивана, Софа и дори една никаква Алисия. Но я пускат, проблема е, че (1) на нейните песни не се избухва и (2) не знаят, че са нейни, просто едни от многото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Е коя от тия песни се знае? Ледена кралица си е хит във версията на Азис, но на нея ще й свърши работа защото тя няма друг толкова голям хит.

Хода на Глория е да получи подкрепа от Планета, и някак да успее да привлече внимание към себе си. Но като гледам как се носи, това няма как да се случи.

Бях на ретро, тя има ротация там, не колкото останалите Камелия, Деса, Преса, Ивана, Софа и дори една никаква Алисия. Но я пускат, проблема е, че (1) на нейните песни не се избухва и (2) не знаят, че са нейни, просто едни от многото.

Абсолютно всички изброени от мен песни се знаят, както и поне още 30 други. Глория е една от певиците с най-много на брой хитове. Колко са големи и колко от тях са останали до днес е друга тема. 

Всичко опира до това, че не е модерно и "куул" да кажеш "Аз харесвам Глория и песните й". Така си е от едно време. И през 90-те много по-комерсиални бяха Орхан Мурад и Румяна, например. Просто песните им бяха по-купонджийски. Не казвам, че е бутикова певица или супер изискана, просто на една "Феникс" няма как да очакваш някой да се мята по дансинга в екстаз. В същото време обаче е една от най-добрите песни в чалгата евър. Глория е guilty pleasure за много фенове на чалгата. Просто не искат да си го признаят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DenFevgo каза:

Абсолютно всички изброени от мен песни се знаят, както и поне още 30 други. Глория е една от певиците с най-много на брой хитове. Колко са големи и колко от тях са останали до днес е друга тема. 

Всичко опира до това, че не е модерно и "куул" да кажеш "Аз харесвам Глория и песните й". Така си е от едно време. И през 90-те много по-комерсиални бяха Орхан Мурад и Румяна, например. Просто песните им бяха по-купонджийски. Не казвам, че е бутикова певица или супер изискана, просто на една "Феникс" няма как да очакваш някой да се мята по дансинга в екстаз. В същото време обаче е една от най-добрите песни в чалгата евър. Глория е guilty pleasure за много фенове на чалгата. Просто не искат да си го признаят. 

Toчно тези абсурд да се знаят особено "Илюзия". От тези най - много реката, която е една от най - тъпите песни евър. Иначе едно време са се сцепвали да я въртят, което реално е в противоречие с написаното от втората част.

Относно "Феникс" тя ако се миксира е със същото звучене със всичките останали. Както и тези, които пуснаха онзи ден: Златна клетка, и още няколко които не се сещам кои бяха, но имаше още 2 май. Аз я познах, че пее тя поне де. 

Иназе куул фактора го няма, ако го върне ще й помогне страшно много, но както написах отгоре няма много как да стане защото:

1. Глория е бурсук.

2. Освен от Планета няма много съпорт. А и да има, тя се насира мноооооого яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

DM Sat излъчиха ли тази новогодишна програма? Гледам, някои са си качили клипове от нея.

Сигурно са изрязали Гюрчето. Даже може и изобщо камерите д не са били включени при нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , DarkChild каза:

Сигурно са изрязали Гюрчето. Даже може и изобщо камерите д не са били включени при нея.

Или са й направили услуга да не й се смеят хората на чупките и превземките. В смисъл за дъртите пендели може да е голяма работа, но за нормалния човек е смешка. То даже й се бяха смели как пие вода в айдъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , WindWalkerMonk каза:

Или са й направили услуга да не й се смеят хората на чупките и превземките. В смисъл за дъртите пендели може да е голяма работа, но за нормалния човек е смешка. То даже й се бяха смели как пие вода в айдъла.

Да, тя е точно модел за подражание за драгкуин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Драгана е фрашкана с кинти, ама не ще да си оправи телевизията, както и канала в ютуб, може да си пипне всичките видеа и да ги направи минимум HD, нейни фенове даже го правят вече. Все пак тази година са по-добре осветени. Миналата всички изглеждаха като трупове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжна картинка е тая телевизия и тая новогодишна пограма. Изхарчили за мижавия бюджет за ????? и съвсем не са останали кинти да викнат 2ри микрофон под наем, да има кво да разнасят Неда, Гюрга и компания за фон на плейбека ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне снимат новогодишни прОграм, за разлика от Планета. Пълна скръб е шоубизнесът ни, няма никакви светски предавания, никакви събития, никакви музикални фестивали, никакви конкурси. Жалка работа. Половината са принудени да се правят на палячовци в тикток и в тубата, само и само да присъстван някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Поне снимат новогодишни прОграм, за разлика от Планета. Пълна скръб е шоубизнесът ни, няма никакви светски предавания, никакви събития, никакви музикални фестивали, никакви конкурси. Жалка работа. Половината са принудени да се правят на палячовци в тикток и в тубата, само и само да присъстван някъде.

Човек, не че нещо, ама ти оглеждал ли си скоро света, в който живеем?  Наистина ли зора ни е има или няма светски предавания и новогодишни програми?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да има шоубизнес, фън, джангър, за да приемаме кризата и инфлацията по-леко. :D Какво иначе да правим, пак карантини, онлайн и да не мърдаме от вкъщи...

Ето, в съседката всекидневно се бълват новини, папараци, репортажи. И в Гърция и Турция е така, ама айде, там пазарът е огромен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

Да, да има шоубизнес, фън, джангър, за да приемаме кризата и инфлацията по-леко. :D Какво иначе да правим, пак карантини, онлайн и да не мърдаме от вкъщи...

Ето, в съседката всекидневно се бълват новини, папараци, репортажи. И в Гърция и Турция е така, ама айде, там пазарът е огромен.

Чичаческо е като мислене ама мисля, че на фона на тая война и всичките ни политически неуредици, виждам повече цинизъм от обикновеното в тези глупости.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...