Jump to content



Препоръчани коментари

преди 5 минути, DarkChild каза:

Такива като тебе.

Истината е, че българите ги е срам да са такива. Биха дали всичко, за да бъдат други. Двумогилският темерут е просто събирателен образ.

А ти даде грешен пример, а сега "защо разследвате?".

То проблемът не е че пее сърбежи, а че те са най-добре приетите песни в програмата на певица с близо 30-годишна кариера. Не бива да допуска да куфеят на чуждо творчество, дори да е фенка на парчетата. Да научат нейните. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Такива като тебе.

Истината е, че българите ги е срам да са такива. Биха дали всичко, за да бъдат други. Двумогилският темерут е просто събирателен образ.

А ти даде грешен пример, а сега "защо разследвате?".

Кои като мене? Аз и гръцко обичам, да ми изпее на НГ "Eimаi kala" на Пеги Зина даже бих се опитал и бакшиш да й дам, хахаха. :D 

По-добре 2 сръбски, отколкото 2 нейни посредствени и непознати, че да сваля градуса.

То се и вижда - пяла е "Обичай ме такава", реакцията не е много весела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

То проблемът не е че пее сърбежи, а че те са най-добре приетите песни в програмата на певица с близо 30-годишна кариера. Не бива да допуска да куфеят на чуждо творчество, дори да е фенка на парчетата. Да научат нейните. 

Има две клипчета за момента - как разбра, че са най-добре приетие от 10 минути?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

То проблемът не е че пее сърбежи, а че те са най-добре приетите песни в програмата на певица с близо 30-годишна кариера. Не бива да допуска да куфеят на чуждо творчество, дори да е фенка на парчетата. Да научат нейните. 

30-годишен й е силиконът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pacho каза:

Има две клипчета за момента - как разбра, че са най-добре приетие от 10 минути?

Купонът винаги е на 6 на сърбежките плескавищини. ;) Сам каза, че пее тъпотии като посочената от теб песен, която не знам. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Съвсем нормално е да пее балкански песни на участие в Лондон, хората там са зажаднели за такъв тип купон.

Повече ме притеснява, че май ги е записала в студио?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DenFevgo каза:

 Съвсем нормално е да пее балкански песни на участие в Лондон, хората там са зажаднели за такъв тип купон.

Повече ме притеснява, че май ги е записала в студио?

И на мен така ми изглеждаше, обаче пък чуй как на предпоследния припев на "Jorgovani" закъснява и беквокалите я изпреварват. Може само първата да я е записала. Тя и новата версия на "Ледена кралица" не я пее на живо, звучеше като суров запис.

Всъщност и на "Ti si moj greh" на последния припев на 2:48 слива едната фраза, което нямаше да го направи в студиото. Лъже това озвучаване и обхватът на микрофона най-вероятно. И камерата на тези е зле, при всеки нов ъгъл на снимане променя звука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как се окрилиха няколко обичайно заподозрени безделници тук, задето й сипах два черпака за сръбските й пърформънси! Същинска прелест!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

И на мен така ми изглеждаше, обаче пък чуй как на предпоследния припев на "Jorgovani" закъснява и беквокалите я изпреварват. Може само първата да я е записала. Тя и новата версия на "Ледена кралица" не я пее на живо, звучеше като суров запис.

Всъщност и на "Ti si moj greh" на последния припев на 2:48 слива едната фраза, което нямаше да го направи в студиото. Лъже това озвучаване и обхватът на микрофона най-вероятно. И камерата на тези е зле, при всеки нов ъгъл на снимане променя звука.

Сръбският официално се пише на кирилица, между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, omline каза:

Ама как се окрилиха няколко обичайно заподозрени безделници тук, задето й сипах два черпака за сръбските й пърформънси! Същинска прелест!

Ти пък най-работният. И отдавна не съм се заяждал с вещицата. Беше й време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Ти пък най-работният. И отдавна не съм се заяждал с вещицата. Беше й време.

Няма какво да се заяждаме, колкото и някои палячовци да го отричат, Глория има Не сме безгрешни и няколко народни песни. Това се вижда и от клипчета, на другите й песни не се реагира така. Както някой беше казал, сръбско е по добре прието от големите й хитове. Това казва всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Няма какво да се заяждаме, колкото и някои палячовци да го отричат, Глория има Не сме безгрешни и няколко народни песни. Това се вижда и от клипчета, на другите й песни не се реагира така. Както някой беше казал, сръбско е по добре прието от големите й хитове. Това казва всичко.

И до края на света да я дрънчите тая опорка, истина нема да стане. Започнете си годината във форума с добро, не с нещастни спорове! 🥴

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , omline каза:

И до края на света да я дрънчите тая опорка, истина нема да стане. Започнете си годината във форума с добро, не с нещастни спорове! 🥴

Просто констатираме фактите.

Съчувствам на хорицата, кихнали сума ти пара да гледат и дори по-изненадващо, слушат Гюрга баш на нова година, предполагаемо са отишли да се запознаят с нейното творчество, а тя ги тормози със сръбски евъргрийни. 

Аз лично щях да си изискам парите от билета обратно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Lelqtian каза:

Просто констатираме фактите.

Съчувствам на хорицата, кихнали сума ти пара да гледат и дори по-изненадващо, слушат Гюрга баш на нова година, предполагаемо са отишли да се запознаят с нейното творчество, а тя ги тормози със сръбски евъргрийни. 

Аз лично щях да си изискам парите от билета обратно.

Щеше да си мойта гордост ама уви, радват й се хората.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, adorable каза:

Успешна година изпрати Глория. За тази предвижда голям концерт. Дай Боже!

Във фейсбук видях едно уникално лайв изпълнение на “Не мога без теб” от едно участие с бенд наскоро. С кожено яке и пола е. Направо ми напълни душата. Няма такъв глас братче. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Във фейсбук видях едно уникално лайв изпълнение на “Не мога без теб” от едно участие с бенд наскоро. С кожено яке и пола е. Направо ми напълни душата. Няма такъв глас братче. 

Възражда доста песни и съм сигурен, че при евентуален концерт ще чуем и тези, които вече изпя на някои от последните участия - Кръговрат, Добре дошъл, Сбогом-адиос, Обич моя, Влюбена в живота, Исусе, По навик, Пепеляшка, миксовете с Бодигард и Роден за грешки. Което е супер и е радващо, че отново ги вкара в програмата си, защото всички им се радват. Песни да искаш при нея. Може да ги редува както си иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw, в канала на Планета са качили също Ледена кралица, но отдолу коментарите са отврат... Не очаквах, че толкова много хора не са наясно, че Глория е оригинал, и гледам, че е отговорено на всекиго поотделно и пак се заяждат. Ужас, какъв народ. Какво толкова се примира по версията на Василка, не знам. Хич да не му я беше подарявала, честно. Той цял живот ей така с чужда пита помен прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, adorable каза:

Btw, в канала на Планета са качили също Ледена кралица, но отдолу коментарите са отврат... Не очаквах, че толкова много хора не са наясно, че Глория е оригинал, и гледам, че е отговорено на всекиго поотделно и пак се заяждат. Ужас, какъв народ. Какво толкова се примира по версията на Василка, не знам. Хич да не му я беше подарявала, честно. Той цял живот ей така с чужда пита помен прави.

Некомпетентни, лошо информирани, тъпи. Песента на Глория е много по-добра! На Азис беше хит, добра е, но е ремикс с Устата, като оригинала е на Глория още от 2001 година. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DevilWish каза:

Некомпетентни, лошо информирани, тъпи. Песента на Глория е много по-добра! На Азис беше хит, добра е, но е ремикс с Устата, като оригинала е на Глория още от 2001 година. 

То няма лошо да си неинформиран, но самият им маниер и тон е злобен. Ти му обясняваш, то не отстъпва. И това примиране по Азис никога не съм го разбирал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В темата за новата версия го написах, че се очаква точно това. Прозрачни са като стъкло. Всички са започнали годината със задниците си напред. И под новините за гаджето ѝ има един махленски хейт, дето да се чудиш от къде им го ражда главата и то под супер скалъпени статийки..... доста безделници и доста простаци има у нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се правете на модели тука.

Ако не беше Азия Глория нямаше да направи от Не сме безгрешни сама такъв мегахит, нито от Ледена кралица.

Азо може да е всяккъв, но благодарение на него песните на Илия въпросните станаха хитове.

Така че и вие и тя трябва само да му благодарите.

Иначе ще се налага да слушате само кадифета 😃🥹😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

Не се правете на модели тука.

Ако не беше Азия Глория нямаше да направи от Не сме безгрешни сама такъв мегахит, нито от Ледена кралица.

Азо може да е всяккъв, но благодарение на него песните на Илия въпросните станаха хитове.

Така че и вие и тя трябва само да му благодарите.

Иначе ще се налага да слушате само кадифета 😃🥹😅

Но песните са си нейни, независимо от коментарите за Азо и Миле Китич. Същата е историята с До тук, абсолютно възродена и дори по позната като мангава тут мангава. 

Нормално е Планета да й ударят едно рамо, новата версия не е много яка апропо. Можеше просто да запишат старата от 2001 с Азис заедно. Това щеше да е най - добрия вариант. Иначе още миналата година го написах в няколко поста, че Глора трябва да почне да си налага Ледена Кралица и няколко други, които са хитове в чужди изпълнения. Както Дженифър Ръш си наложи Power of Love години след Селин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...