Jump to content



Препоръчани коментари

преди 7 часа , omline каза:

От кръгла годишнина до кръгла годишнина вече, така ли? Нали мълвата гласеше, че е за тази година - то реално тази година й е 30-тата годишнина.

Primary

Елка, Златка и оригиналното лице на Таня - все непознати субекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DarkChild каза:

Елка, Златка и оригиналното лице на Таня - все непознати субекти.

Златка е уникална по рода си. Чуй колко артистично е изпяла този хит.

Имат снимка, ама контрастът е огромен. :D

 

xxsxs.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази касетка обаче е хипер ценна. :D Бих си я взел ако я намеря някъде хаха.

Като заговорихте за концерт взех да си представям колко точки би спечелила певица като Гло ако вложи повечко пари за сцена, мултимедия, оркестър, визия и предложи нещо баш класно, като примерно това дето съм постнал. И същевременно може по формулата на Лили да пусне нов албум на всички носители и клип като за концерта.

Много се размечтах като че ли... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , pacho каза:

Пак се връЩЩЩЪШШШ мъртво пиян

По-добре изглежда сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За следващия концерт най-важното е оркестърът да свири всичко на живо, а не на половината песни само да акомпанират върху сингбека. Обидно е към публиката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

 

Това ако се пипне още малко, да стане по-бързичко и малко по - deephouse, да се махнат тези "claps" ефекти, може да разбива през лятото. :D Ще стане като "Summer jam".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Andrew Cunanan. каза:

тая не я бах чувал, ама е страшна!

Страшна, но незапеваема. Изобщо не можеш да й хванеш мелодията. Има такива в първите си албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Страшна, но незапеваема. Изобщо не можеш да й хванеш мелодията. Има такива в първите си албуми.

В началото на припева мелодията започва като тази на "Носталгия". Онзи ден за първи път чух първият й албум - страшно незапеваем е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DenFevgo каза:

Една от най-добрите й балади изобщо. Целият втори албум е топ. 

Ако беше толкова добра нямаше да е напълно забравена. Дори не бих казал, че е забравена, тъй като никога не е била запомнена. Както казах, песента е незапеваема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Ако беше толкова добра нямаше да е напълно забравена. Дори не бих казал, че е забравена, тъй като никога не е била запомнена. Както казах, песента е незапеваема.

Я ми дай критерия си за запеваемо, моля те! 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Демек всяка тъпня, която излиза.

Тази песен никога не се наложи, въпреки че има клип. Прекалено сложна е музикалната линия, но в отрицателен смисъл. Няма никаква логика в хода на мелодията. Не знам кой я е писал, но не става и затова е дълбоко заровена при картофите в Павлово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Тази песен никога не се наложи, въпреки че има клип. Прекалено сложна е музикалната линия, но в отрицателен смисъл. Няма никаква логика в хода на мелодията. Не знам кой я е писал, но не става и затова е дълбоко заровена при картофите в Павлово.

Нищо й няма на песента, страхотно си е подредена мелодичната линия и има много добра градация в припева.

90-те години доста популярен беше Ричард Клайдерман и според мен аранжиментът е доста повлиян от него, както и самата песен. "Щастието е магия" е от същото тесто.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Нищо й няма на песента, страхотно си е подредена мелодичната линия и има много добра градация в припева.

90-те години доста популярен беше Ричард Клайдерман и според мен аранжиментът е доста повлиян от него, както и самата песен. "Щастието е магия" е от същото тесто.

Ако нищо й нямаше, щеше да остане във времето. Убеден съм, че самата Глория няма да може да я запее днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Ако нищо й нямаше, щеше да остане във времето. Убеден съм, че самата Глория няма да може да я запее днес.

О, за моженето грижи никой не трябва да й бере!

Че не й е от популярните ок, но песента си носи белезите на добра музика.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...