Jump to content



Препоръчани коментари

Политическите неуредици в БГ-то продължават, откакто аз се помня....все схемаджии, корупции, коалиции, престъпници. Ако се запънем сега с това и онова и вкарваме нерви и злоба - живот ли е?

Без култура и изкуство всяко общество е загубено. Затова трябва да има повече активност.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой е пропуснал нещо - Атанас Колев живял към днешна дата на семейни начала с Глория... ахахахахха. Явно делят къщата в Павлово и сменя памперсите на малката. :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, pacho каза:

Ако някой е пропуснал нещо - Атанас Колев живял към днешна дата на семейни начала с Глория... ахахахахха. Явно делят къщата в Павлово и сменя памперсите на малката. :D 

 

Нaско плaщa токa, a Гюрче - вудътъ :P

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали някой се оплакваше, че ремиксът на "Ледена кралица" има лайв версия, а "Ало, как си" няма нищо - ето. :D Оркестър има, микрофон за певицата няма.:lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се оплаквах, ама имах предвид за БГ пазара. :D У ДМ Сату можеше да изпее нещо сърбозвучащо, има една камара такива. Все едно, пак е тамън, виж хората по масите се кефят хахаахах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, pacho каза:

Аз се оплаквах, ама имах предвид за БГ пазара. :D У ДМ Сату можеше да изпее нещо сърбозвучащо, има една камара такива. Все едно, пак е тамън, виж хората по масите се кефят хахаахах.

Кефят се от възпитание според мен. При толкова други възможни песни пак избра грешната. Какво да кажем, това си е адекватност от висша форма. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, stereoto_ каза:

Глорето представя “Феникс” по ДМ сату…

 

 

@pacho

@DenFevgo

 Чак накрая го хванах, имала е интервю с Кеба. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.01.2023 г. от 11:01, adorable каза:

❤️

FB_IMG_1674294767079.jpg

Не знам дали Глория си е правила някакъв тип корекции по лицето през годините, но ако е искам да знам при кой доктор, защото в момента изглежда почти както на тази снимка а има 20 години разлика... просто невероятно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , fearless` каза:

Не знам дали Глория си е правила някакъв тип корекции по лицето през годините, но ако е искам да знам при кой доктор, защото в момента изглежда почти както на тази снимка а има 20 години разлика... просто невероятно. 

Точно това е, че нищо не е пипала с нож, никога, освен в пазвата. :D Разминах се с нея на концерт на Цеца преди 10 години пред Арена Армеец и я огледах хубаво, чертите й са същите като от касетката през 1994, която остана без лента от гледане. Докато я оглеждах, все едно виждах същото лице от на "Обичам те" видеоклипа. :D Тя никога не е имала проблем по лицето, че да пипа, но не пречеше да пишат, че имала хиляда операции. За това и стана звезда, щото беше супер сладка и красива. Плюс това всеки човек от 20 до 30 години се променя, а да не говорим и за жените, които раждат - също променят малко чертите си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , stereoto_ каза:

Глорето представя “Феникс” по ДМ сату…

Ето, искахте да пее там хитове - пее. :D  Къде може да се гледа цялото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, stereoto_ каза:

Липсингва :D 

Казва се "плейбечи" на чист книжовен български! Предполагам не са сметнали за необходимо да й осигурят някакъв подходящ предмет да държи, например микрофон? Сърбите са свръх-човеци, нямат нужда от такава примитивна техника за да се чуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те открай време снимат такива програми, обичат да си слушат оригиналите. :D A тя и на Новогодишни програм прави вибрато и гаргара с гърлото, не знам защо, на Яче, яче се виждаше. :D Иска да изглежда достоверно, че пее, въпреки че е без микрофон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е много хубаво, но всяко нещо трябва да има цел и позитиви. Аз не виждам нито едно от двете от ходенето й там. Изкара популярна като за нея песен, чудесно нали. Но всяка седмица там е малко като да няма какво да прави. Поне да беше на живо, да ви напълни душата с нови изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целта е да популяризират дуета и в Сърбия. Никъде не са участвали двамата с Кеба след излизането му. Какъв е проблемът? Плюс това песните, които е изпяла ще ги завъртят по ДМ САТ, дано и други да й въртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Всичко е много хубаво, но всяко нещо трябва да има цел и позитиви. Аз не виждам нито едно от двете от ходенето й там. Изкара популярна като за нея песен, чудесно нали. Но всяка седмица там е малко като да няма какво да прави. Поне да беше на живо, да ви напълни душата с нови изпълнения.

Участва в Новогодишната програма и в това предаване, каква всяка седмица? Имат изпълнения с Кеба с китарата. Айде стига под вола теле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...