Jump to content



Препоръчани коментари

Глория е поп фолк певица, къде искате да се цели? В Норвегия?  Сръбският пазар е огромен, EX YU е меката на фолка, напълно нормално и закономерно е всичко.

Аз пък й се кефя, че полека стъпва там, отдавна трябваше да го направи! Само би спечелила. Ето и репортирите казаха, че я познават и че знаят кои нейни песни имат кавъри в Сърбия.

Вие какво искате, да си седи в студиото в Павлово и да не мърда от там?

 

Ето я на 11:16 с гаджето. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

 

Айде, да не кажете нещо, слагам уговорката, че само на снимката са зле.

Н'дей кри вълнението си от случващото се, признай си, супер ентусиазиран си за дуета със сърбина и за подвизите на Глори сред сръбските чанти. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Just_Me каза:

Пак ли се е развихрила да прѝча на развален сръбски 😄

Че прича, де че оди.... все пак е по-добре от Рокса. :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успех с кариерата в Сърбия - на краставичар краставици не знам дали някой е успял да продаде, сигурно тя ще е първата. 

Разваления сръбски няма нужда да се коментира, но ще отбележа, че когато сърбин е в българско тв предаване, обикновено му осигуряват преводач българин. Тя не се чувства на място там и се вижда, че езикът допринася много за това. Ама нека си потроши главата втора година в тоя филм, има достатъчно "доброжелатели" тук, да й се порадват. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Н'дей кри вълнението си от случващото се, признай си, супер ентусиазиран си за дуета със сърбина и за подвизите на Глори сред сръбските чанти. :D 

Едно кубче л...нафталин отишло в гардероба.

Иначе кой е този? Гаджето ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Успех с кариерата в Сърбия - на краставичар краставици не знам дали някой е успял да продаде, сигурно тя ще е първата. 

Разваления сръбски няма нужда да се коментира, но ще отбележа, че когато сърбин е в българско тв предаване, обикновено му осигуряват преводач българин. Тя не се чувства на място там и се вижда, че езикът допринася много за това. Ама нека си потроши главата втора година в тоя филм, има достатъчно "доброжелатели" тук, да й се порадват. 

Ами българите ги е срам да говорят на български пред чужденци. Комплекс за малоценност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не става въпрос, че някой , който толкова хвали сръбската музика и тн не може да се справи с 10-20 елементарни изречения.

Все пак я питат едно и също - Как е в Сърбия, как е в България и малко за музиката.

Въпрос на ниво, но то не става само с чупки и стойки все пак.

Щеше да е смешно, ако не беше тъжно.

Жена, която в родината си демонстрира безгранично самочувствие, държи се сопнато на интервюта стои като наказана ученичка.

Очеизбодна комплексарщина и пълна бутафория.

И на всичките възможности… като не са ти осигурили преводач си плащаш на някой за двата дена у Београде и стоиш по съвсем различен начин, а не мъкнеш застаряващи феи, които само допринасят за това картинката да изглежда и звучи още по-трагикомична.

И това го констатирам не с цел заяждане, а защото е прекрасен пример как като живееш в балон от хора, дето нямат топки и си нефлексибелн какво става като се докоснеш с реалния свят.

И защото не виждам чалга скандалите да го поместя там 😅🤓

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , NazzkO каза:

И на всичките възможности… като не са ти осигурили преводач си плащаш на някой за двата дена у Београде и стоиш по съвсем различен начин, а не мъкнеш застаряващи феи, които само допринасят за това картинката да изглежда и звучи още по-трагикомична.

 

Това става с пари.

Иначе езиците са близки, криво-ляво ще я разберат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен, че може да си го позволи.

Така се прави бизнес, а надявам се си съгласен, че това е по-представително от гримьор и ветеринар  в случая.

То и с жестове ще я разберат, но не е в това въпросът😀😀😀😀

Щото иначе мяза на подмокрена фенка на прехвалената драгана, а не на равен с нея изпълнител примерно.

Аз като цяло не го разбирам целия този патос и припадане по тез сръбски лели. 

На някои моменти драгана прилича на ваня великова с тъмна коса, а сека и някои други на зле поддържани травестити.

Трябва да ѝ признаем на гло, че поне откъм визия е много по-издържана от грубоватите сръбкини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайки през 2022-ра как се износват рокли от 2016-та, не знам вече динозаврите какво могат да си позволят. Според мен и тя леко го е закъсала или много внимателно гледа какво ще харчи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачи, заеби езика, ако наистина смяташ, че не може да се справи по-добре с или без преводач.

Виж я пак в интервюто на кеба, стои като адреналинка видимо притеснена до него и се подсчихва нервно пускайки някой лаф отчасти.

Това ли ти е представата за голяма звезда и човек със самочувствие? На мен със сигурност не.

Езикът на тялото ѝ говори.

Именно това показва комплекси, защото тук се държи по съвсем друг начин на интереюта и тн.

Къде е онази респектираща осанка и тн, за която вечно се говори?

Видимо я няма, както и самочувствието и себеоценката.

За това говорим.

Виж Рени колко по-намахана е там примерно, че и една Преслава беше в тяхно шоу и по друг начин стоеше.

мяу мяу

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Пачи, заеби езика, ако наистина смяташ, че не може да се справи по-добре с или без преводач.

Виж я пак в интервюто на кеба, стои като адреналинка видимо притеснена до него и се подсчихва нервно пускайки някой лаф отчасти.

Това ли ти е представата за голяма звезда и човек със самочувствие? На мен със сигурност не.

Езикът на тялото ѝ говори.

Именно това показва комплекси, защото тук се държи по съвсем друг начин на интереюта и тн.

Къде е онази респектираща осанка и тн, за която вечно се говори?

Видимо я няма, както и самочувствието и себеоценката.

За това говорим.

Виж Рени колко по-намахана е там примерно, че и една Преслава беше в тяхно шоу и по друг начин стоеше.

мяу мяу

Ама тя и тука по интервюта избива комплекси. Това насрано поведение не е случайно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, но по много груб начин, а там е по-хрисима.
 

Ненавиждам чуждопоклоничеството, а доста българи в чужбина го демонстрират по всевъзможен начин.

Общо взето поредното доказателство, че глориевият образ е един от най-големите балони в българския шоубизнес.

Нито е толкова широкоскроена, нито така намахана и отворена🤓

Пасивно-агресивна средностатистическа лели общо взето. На всичкото отгоре и неискрена 🥲

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, все пак е в чужда страна, чужди медии, какво да прави, как да се държи? Че прилича на наказана ученичка до Кеба, прилича, но какво да прави, след като му задават на него въпроси. Все пак там той е звездата, не тя. Пък и тя до него Е ученичка, човекът пее от 70-те години. Супер важно е всеки да си знае мястото.

Аз не виждам да се кланя и да лиже задници. Записала е дует със сърбина и е отишла да го представи, подарила е китки на Драгана. 3-4 снимки и айде чао. "Чуждопоклоничество" по същата логика обвинете Кеба, че е записал песен с българка и се размята из бг медиите, за да се рекламира.

Стига сме злословили. Доколкото виждам добре е приета и там, щом втора година я канят. След като нейната фирма не прави такива програми, разбира се, че ще ходи където я викат и ще си пласира музиката.

Интервютата й са пълен кенеф, без значение в Сърбия ли ще е, или в България, но това е стара тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Ами, все пак е в чужда страна, чужди медии, какво да прави, как да се държи? Че прилича на наказана ученичка до Кеба, прилича, но какво да прави, след като му задават на него въпроси. Все пак там той е звездата, не тя. Пък и тя до него Е ученичка, човекът пее от 70-те години. Супер важно е всеки да си знае мястото.

Аз не виждам да се кланя и да лиже задници. Записала е дует със сърбина и е отишла да го представи, подарила е китки на Драгана. 3-4 снимки и айде чао. "Чуждопоклоничество" по същата логика обвинете Кеба, че е записал песен с българка и се размята из бг медиите, за да се рекламира.

Стига сме злословили. Доколкото виждам добре е приета и там, щом втора година я канят. След като нейната фирма не прави такива програми, разбира се, че ще ходи където я викат и ще си пласира музиката.

Интервютата й са пълен кенеф, без значение в Сърбия ли ще е, или в България, но това е стара тема.

Какво се обясняваш на злобни хора с очевидно много свободно време?

Очаквам песента - сигурен съм, че ще е добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pacho каза:

 Все пак там той е звездата, не тя. Пък и тя до него Е ученичка, човекът пее от 70-те години. Супер важно е всеки да си знае мястото.

 

Не знам кой е звездата, но тук в България щяха да лижат задника на чуждата личност. 

Това пък за ученичката пък вече е предозиране. Щяла да се учи от Павароти на плескавиците. Преслава се държа на положение. От нея да се учи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интерсно как няколко хора тук скачат на Глория българката, а обвиняват останалите в чуждопоклоничество. Каква ирония.

 

Не мен най ми направи впечатление как медиите само задават въпроси към него, не към Глория. Да, и журналистите се притесняват че е чужденка и няма да се разберат напълно, но чисто човешки е да се опиташ да включиш външния човек в разговора, а не да го игнорираш защото и на тебе е неудобно. Просто беше невъзпитано човешко държание от журналистите и Кеба към Глория.

 

Тук не става дума за звезди и медии, а за чисто човешки отношения. Лично аз попадам много пъти в ситуации с чужденци, които не говорят езика, и е много грозно като някои ги изключват от групата, само защото не говорят езика. Това говори повече за тях, отколкото за чужденеца. Все пак той (тя Глория) е гост, уважил вас и вашата култура. Дайте си малко зор, да я уважите и вие като не я изключвате.

 

Глория не е живяла в чужбина или работила с чужденци, това не е като да идеш на концерт да пееш на българите навън. Държеше се по най-очаквания начин в този аспект, много ясно, че ще ѝ е неудобно. И тя е човек, има си свои притеснения, чужбина е нова атмосфера за нея. Когато има повече опит с чужденци ще намери повече самоуверие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче като чуя сръбско, дори и актуално, ме пренася направо в България през 90-те, периода на транзицията, бедността, селските панаити и скара бира :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Получи и десетина секунди слава в една от топ медиите им.

Да🥹 в които обясниха, че глория е името на българска колежка, с която снимат дует, а не е името на дуета 🥹😅

същевременно цеца в арена армеец.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Illyria каза:

Обаче като чуя сръбско, дори и актуално, ме пренася направо в България през 90-те, периода на транзицията, бедността, селските панаити и скара бира :1000(29):

То в това е целият чар. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...