Jump to content



Препоръчани коментари

преди 6 часа , Just_Me каза:

Таирович пуска танцувални песни, не я виждам Глория как би се вписала в такива 😃 По-скоро виждам Гло в дует с Весна Змиянац примерно 🤷‍♀️

На Глория втората професия е танцьорка!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам Китич е качил клип с надпис СКОРO, те са приятели, даже и с жена му Марта Савич, ама звучи много мазно за Глория :D .

https://www.instagram.com/p/Cj-LOIIAyMY/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Just_Me каза:

Таирович пуска танцувални песни, не я виждам Глория как би се вписала в такива 😃 По-скоро виждам Гло в дует с Весна Змиянац примерно 🤷‍♀️

Тайрович пуска гнусни маанета, които може да се танцуват само в някоя махала. 

Дано дуетът е наистина добър, без значение с кой е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът скоро ще разберем с кой е....кажете сега защо Глория не пее "Илюзия"? Така ми се струва де 😃 Нито по концерти, нито по участия май (очаквах поне вчера в "Илюжън" да я пее, но уви). Нещо проблем с композитор ли, ддз, странно е. За мен си е топ песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Дуетът скоро ще разберем с кой е....кажете сега защо Глория не пее "Илюзия"? Така ми се струва де 😃 Нито по концерти, нито по участия май (очаквах поне вчера в "Илюжън" да я пее, но уви). За мен си е топ песен.

Аз дочух, че няма къде да я сложи в програмата, защото ѝ търсят Кадифе по няколко пъти на участие.

Клас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.11.2022 г. от 22:09, Just_Me каза:

Дуетът скоро ще разберем с кой е....кажете сега защо Глория не пее "Илюзия"? Така ми се струва де 😃 Нито по концерти, нито по участия май (очаквах поне вчера в "Илюжън" да я пее, но уви). Нещо проблем с композитор ли, ддз, странно е. За мен си е топ песен.

С такава богата и силна дискография, винаги нещо добро остава в сянка. :1000(19):

Иначе сме загладили косъма - на участие във Варна отиваме със самолет. Не че е кой знае какво, доста е умно даже, ама все пак провинциалисткият ми ум намира нещо гъзарско в това.

image.png.29fc99bc508f65342a869df6c53c48b1.png

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , omline каза:

С такава богата и силна дискография, винаги нещо добро остава в сянка. :1000(19):

Иначе сме загладили косъма - на участие във Варна отиваме със самолет. Не че е кой знае какво, доста е умно даже, ама все пак провинциалисткият ми ум намира нещо гъзарско в това.

 

tenor.gif

Това е щото ти не си обиколил целия свят и не можеш да си позволиш да летиш до Варна! Просто Раян Еър нямат до там линия. :D 

Иначе тя нали е фенка на Цеца, която си качваше снимки с прайвит самолета си, нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кеба е свекър на Северина, дано после пусне малко връзки и в Хърватска. :D 

 

ПП: те пък се били разделили.... 

Все пак не е сигурно дали дуетът ще е с Кеба, той май е от 1 месец в USA на турне.

Може с Aca Lukas.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Кеба е свекър на Северина, дано после пусне малко връзки и в Хърватска. :D 

 

ПП: те пък се били разделили.... 

Все пак не е сигурно дали дуетът ще е с Кеба, той май е от 1 месец в USA на турне.

Може с Aca Lukas.

Колко да не е сигурно, Кеба вече в две интервюта казва, че през декември му предстои дует с голяма българска изпълнителка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.11.2022 г. от 20:12, DenFevgo каза:

Колко да не е сигурно, Кеба вече в две интервюта казва, че през декември му предстои дует с голяма българска изпълнителка...

Може пък да прави нещо с Андреа човека. Примерно. Или Ванча. Точно пък Гюрга е последното име, за което някой ще си помисли като чуе "голяма българска изпълнителка". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Може пък да прави нещо с Андреа човека. Примерно. Или Ванча. Точно пък Гюрга е последното име, за което някой ще си помисли като чуе "голяма българска изпълнителка". 

То па щото тоя Чеба е звезда, за първи път го чувам, некъф дедо ще прави дует с баба. Екстра са си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

То па щото тоя Чеба е звезда, за първи път го чувам, некъф дедо ще прави дует с баба. Екстра са си. 

Като се замисля, сигурно страда и тоз човечец от остеопороза, ма не може да си позволи редовните тарифи на баба. Затова уж дует, пък я обижда голяма била, и ся ша чака да се разлюти и да му приложи патентованата шЪмарена терапия ..... и да мине тънко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Глория е голяма звезда и такива от нейното поколоение и по-големи като Кеба я познават и са чували за нея.

Като направи с Пресла дует всички бяхте във възторг, ама днес вече обърнахте палачинката, дедо бил...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

Теле в железница - не я преболедува тая Сърбия и това си е.

Ами, Глория е доста ограничена културно и интелектуално. Какво се учудваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...