Jump to content



Препоръчани коментари

преди 23 часа , Illyria каза:

О, благодаря за линка, че го бях изтървал в тая лудница покрай празниците. С Шкумбата е станал много готин разговор.

За много години и честити 100 хил. абонати в тубата!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм разочарован от участието й в ДМ САТ - такова слагачество и липса на всякакво самочувствие показа в това мизерно студио, че чак ме хвана срам. Ще каже човек, че е в MTV.   Българосръбския изобщо няма да коментирам. Жалка история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не видях никакво слагачество. Просто си каза, че харесва сръбската музика и Драгана, какво лошо има?

Драгана я е поканила, ангажира екип, дава ѝ последната празнична емисия със супер висок рейтинг заради празниците, поканила я е и в новогодишната програма. Как пък това не ви прозвуча като слагачество на сръбкиня към българка? Стига глупости вече. Няма нищо лошо, когато хората показват позитивни взаимни чувства и симпатия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Аз не видях никакво слагачество. Просто си каза, че харесва сръбската музика и Драгана, какво лошо има?

Драгана я е поканила, ангажира екип, дава ѝ последната ли празнична емисия със супер висок рейтинг заради празниците, поканила я е и в новогодишната програма. Как пък това не ви прозвуча като слагачество на сръбкиня към българка? Стига глупости вече. Няма нищо лошо, когато хората показват позитивни взаимни чувства и симпатия.

Ма моля ти се, тя само не литна от кеф, сто пъти повтори "Не мога да повярвам какво ми се случва...",   едва ли не върхът в кариерата й е поканата в сръбска кабеларка, където даже са икономисали от преводач и са я оставили сама да се мъчи/излага. То от нейния хол не лъха толкова на 2000-та година, колкото от"студиото" на това предаване. Никакво достойнство и самочувствие. Цеца във Фен ТВ дали би се държала така? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като лети в облаците и се превъзнася е проблем, като си знае мястото - пак е проблем. Ами, разбира се, че е трудно да повярва къде е поканена. Нашият шоубизнес е като муха пред сръбския. А такова студио дори и Планета нямат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами може и да не е нещо велико студиото или всичко случващо се, но 1. Не всяка балканска звезда ще направи такъв жест. Знаете как са пестеливи на комплименти, камо ли на нещо повече. 2 Знаете, че Пайнер закри и малкото предавания, които имаше. Студия така и не си създаде. Единствената собственост е на комплекс Приказките. Очевидно и там не му се разправя да организира програми вече. Ами то с тази пандемия на всички им залипсваха точно тези нормалните неща, които вече ги няма тук. 3. Глория се е впечатлила, защото там поне може да разказва повече за музиката си, докато тук въртят-сучат все около лични неща. Ето, примерно с Шкумбата се получи хубаво интервю. Представете си, ако беше запознат колкото нас с кариерата ѝ, каква още по-интересна "разходка" можеха да направят тематично. 4. Впечатлена е и от отношението, защото вече знае кой кой е и че това мило отношение няма да го види от труднодостъпните Цеца и Брена. Създали са ѝ причина да се чувства по-специална от една Рени, например. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Като лети в облаците и се превъзнася е проблем, като си знае мястото - пак е проблем. Ами, разбира се, че е трудно да повярва къде е поканена. Нашият шоубизнес е като муха пред сръбския. А такова студио дори и Планета нямат....

Ми не, не си знае мястото - ако беше Татяна, примерно, ок, да се превъзнася. Ама това е Глория, дето е сигурно най-продаваната чалгарка, пълнила зали и стадиони, половината й дискография кавърдисана в Сърбия. Да лиже подметките на тия плескавици ми е жалко и унизително.

Не виждам с какво толкова шоубизнеса им е над нашия, предвид, че продукцията специално на ДМ САТ ( където уж е голяма гордост, че е поканена) е на ниво ТВ Веселина от 2004-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Ами може и да не е нещо велико студиото или всичко случващо се, но 1. Не всяка балканска звезда ще направи такъв жест. Знаете как са пестеливи на комплименти, камо ли на нещо повече. 2 Знаете, че Пайнер закри и малкото предавания, които имаше. Студия така и не си създаде. Единствената собственост е на комплекс Приказките. Очевидно и там не му се разправя да организира програми вече. Ами то с тази пандемия на всички им залипсваха точно тези нормалните неща, които вече ги няма тук. 3. Глория се е впечатлила, защото там поне може да разказва повече за музиката си, докато тук въртят-сучат все около лични неща. Ето, примерно с Шкумбата се получи хубаво интервю. Представете си, ако беше запознат колкото нас с кариерата ѝ, каква още по-интересна "разходка" можеха да направят тематично. 4. Впечатлена е и от отношението, защото вече знае кой кой е и че това мило отношение няма да го види от труднодостъпните Цеца и Брена. Създали са ѝ причина да се чувства по-специална от една Рени, например. 

Това, че Пайнер и Планета сами си закопаха и телевизията, и компанията, няма никаква връзка. И все пак предпочитам да гледам интервю в Приказките, вместо в подобно "студио". А факта, че дори не са й осигурили преводач как ще извиниш? Или те си мислят, че целите Балкани говорят сръбски? И айде да правим разлика между "балканска" и "юго" звезда, Балканите не са само бившите републики. Съмнявам се в Гърция, Турция, Румъния да ги броят за някакъв фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, HIStory каза:

Това, че Пайнер и Планета сами си закопаха и телевизията, и компанията, няма никаква връзка. И все пак предпочитам да гледам интервю в Приказките, вместо в подобно "студио". А факта, че дори не са й осигурили преводач как ще извиниш? Или те си мислят, че целите Балкани говорят сръбски? 

Има връзка, да ти кажа, защото още преди доста години Глория съвсем недвусмислено първа постави въпроса при Емилия Стоянова за липсващите студия и продукции на Пайнера и каза: "Нека нещата се случват както в турските, сръбските, гръцките и руските телевизии". Очевидно ѝ е била болна тема я разбирам. :) Това не е извинение или оправдаване. Нали гледах и 31-ви по БНТ Щръклицата... Ами ние една програма не можем да направим като хората вече, никаква режисура, нищо общо с програмите с Калоянчев и сие едно време. И съвсем не сме еволюирали. Тук вече всичко е на принципа Направи си сам и супер яко личи. Глория поне 3 коледни програми сама си е организирала. За какво е тая фирма вече? Аз я виждам вече от Коледа на Коледа на живо. Тя си каза, че е зажадняла за такива изяви. Имаше хора, които плачеха от емоция. Нека се превъзнася, щом така му изглежда на някого. Мен ме кефи, че се радва на малките неща, защото тя големите еуфории ги е преживяла вече. Пък за другото, което си маркирал, може би наистина е трябвало преводач, да. :) Както и да е, в крайна сметка нека не правим от мухата слон. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, HIStory каза:

Това, че Пайнер и Планета сами си закопаха и телевизията, и компанията, няма никаква връзка. И все пак предпочитам да гледам интервю в Приказките, вместо в подобно "студио". А факта, че дори не са й осигурили преводач как ще извиниш? Или те си мислят, че целите Балкани говорят сръбски? И айде да правим разлика между "балканска" и "юго" звезда, Балканите не са само бившите републики. Съмнявам се в Гърция, Турция, Румъния да ги броят за някакъв фактор.

Специално Брена, Драгана и Цеца са добре познати и извън юго републиките - имали са и концерти там на знакови места, макар и по-скоро пред своята си общност, но знаеш, че всяка от тези държави държи на националните си особености и издига своите дейци. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Специално Брена, Драгана и Цеца са добре познати и извън юго републиките - имали са и концерти там на знакови места, макар и по-скоро пред своята си общност, но знаеш, че всяка от тези държави държи на националните си особености и издига своите дейци. 

Което не ги прави балкански звезди. Тя и Глория е пяла в Австралия - значи ли, че е междуконтинентална звезда? Отношението към сърболята и гърците не го разбирам. Чуждопоклонници сме си, нищо, че не са с нищо повече от нас. Пък те ни имат за втора ръка хора. Манталитет, кво да правиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, HIStory каза:

Което не ги прави балкански звезди. Тя и Глория е пяла в Австралия - значи ли, че е междуконтинентална звезда? Отношението към сърболята и гърците не го разбирам. Чуждопоклонници сме си, нищо, че не са с нищо повече от нас. Пък те ни имат за втора ръка хора. Манталитет, кво да правиш.

Не сме чуждопоклонници - по-скоро сме себенеуважителни (каквито и да ги плещи Фаста). Но, ако те ни подценяват, това говори за тях зле, не за нас.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто при Шкумбата едвам го изгледах. Очаквах шеги, нещо по-интересно и забавно, а то... изключително скучен чичак. И пак до болка познатите глупости как трябвало да сме добри, позитивни, да вярваме в чудеса и бля-бля. Знаем наизуст репликите й, постоянно е в някакви блудкави семейни предавания, в които дрънкат, колкото да не заспят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , adorable каза:

Специално Брена, Драгана и Цеца са добре познати и извън юго републиките - имали са и концерти там на знакови места, макар и по-скоро пред своята си общност, но знаеш, че всяка от тези държави държи на националните си особености и издига своите дейци. 

Добре познати пред емигрантите си. Стига вече се чуди как да ги издигнеш тези дивачки с кални пети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Неадекватен избор на песни по DM SAT, особено "Докосването има памет".
А "Кръговрат"? А "Феникс" или "Ненастина"? Кулите също бяха по-добър вариант от "Любовта настоява". Дори "Дар от Бога" или "100 % жена" от концерта щяха да се впишат много по-добре от "Докосването..."

Екземплярът до нея беше излишен, Пачо и Стефимир щяха да превеждат много по-добре и нямаше да промотират "Жените са цветя"...
Можеше да й подсигурят адекватен преводач, все пак тя видимо се вълнуваше и притесняваше, иначе разбираше водещата на 99.9 %.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще станат 20 години на видео и все още не мога да му се нагледам. Особено от началото на годината много ме дърпа да го гледам и да слушам парчето. Да, не изглежда на пръв поглед кой знае какво, обаче има една симбиоза на цветове, осветление, коси, вятър, зеленото в очите ѝ, едно красиво лице и тая плаваща като под вода камера - брутална картина, изглеждаше още по-ефектно и на голямата стена на концерта в НДК.

Любимото ми е как няколко месеца / година след това видео колежките ѝ показаха колко са впечатлени от него и от нея. :D Якенца с якички, обеци, вятър, коси.....1:1.

 

 

Untitledfff.jpg

Untitledfffгг.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , pacho каза:

Ще станат 20 години на видео и все още не мога да му се нагледам. Особено от началото на годината много ме дърпа да го гледам и да слушам парчето. Да, не изглежда на пръв поглед кой знае какво, обаче има една симбиоза на цветове, осветление, коси, вятър, зеленото в очите ѝ, едно красиво лице и тая плаваща като под вода камера - брутална картина, изглеждаше още по-ефектно и на голямата стена на концерта в НДК.

Любимото ми е как няколко месеца / година след това видео колежките ѝ показаха колко са впечатлени от него и от нея. :D Якенца с якички, обеци, вятър, коси.....1:1.

 

 

Untitledfff.jpg

Untitledfffгг.jpg

CD: Феникс, 2003

Начи' това сиди съм го пропуснал нещо... 🤔😃

Иначе да, хубав клип, дори и в днешно време изглежда актуално. На мен "Очакване" ми е любимото видео от "Крепост". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

Аз с по-голям захлас гледах "Лабиринт" тогава - много впечатляващи ефекти имаше.

И той ми е любим. Особено кадрите, дето са я качили на скалата.

Люси имаше много добри идеи едно време.

Сега се сещам, че "Феникс" даже съм го записвал на VHS от Планета, още не бяхме прибрали видео рекордера в шкафа. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , pacho каза:

Ще станат 20 години на видео и все още не мога да му се нагледам. Особено от началото на годината много ме дърпа да го гледам и да слушам парчето. Да, не изглежда на пръв поглед кой знае какво, обаче има една симбиоза на цветове, осветление, коси, вятър, зеленото в очите ѝ, едно красиво лице и тая плаваща като под вода камера - брутална картина, изглеждаше още по-ефектно и на голямата стена на концерта в НДК.

Любимото ми е как няколко месеца / година след това видео колежките ѝ показаха колко са впечатлени от него и от нея. :D Якенца с якички, обеци, вятър, коси.....1:1.

 

 

Untitledfff.jpg

Untitledfffгг.jpg

Остава си едно от най-добрите видеа в чалгата, супер иновативно за времето си, яко го копираха след това, както и самата песен. Глория наистина диктуваше до 2004.

Само не разбирам как може да го качат по тоя орязан начин с повтарящи се кадри заради тъпата подложка на Планета, както него, така и "Крепост", а вероятно и други клипове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...