Jump to content



Препоръчани коментари

преди 4 часа , adorable каза:

https://www.vbox7.com/play:6b9f9bcdde

Аз много искам да ми "грачи" ей такива балсами за душата. Страхотна е.

Между другото, и тия концерти май отпаднаха. Да закриваме държава и толкоз.

Голяма загуба, Стефимире, плейбеци на неясно как подбрани песни.

Разбирам да се направи такъв концерт с група, но това мероприятие в този си вид е пълен смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен идеята за подобни плейбек седянки за Коледа и Нова Година, които Драгана и Лепа Брена организират, ми харесва, само да не беше тотален плейбек и припяване отгоре; което е нормата при тях от 30 години. 
Ми да вземат една банда и да засвирят на живо - едно и също, само различни тоалети и физиономии.

Евала на Глория, че са я поканили и т.н., но Рени например е всяка година там и не мисля, че е кой знае какво постижение. Сподели си 2-3 поста и сторита в инстаграм - ок. Ама то са плеяди, величаене до безбожие от страна на Глория и наистина идва в повече. Дори се и излага, че уж е голяма звезда, а се подлага до такава степен на Драгана, сестра и, леля и, и някакви новоизгряли певачки, за които никой не е чувал в България. 
Язък, че е една от най-големите ни поп-фолк звезди - никаква гордост не показа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

Голяма загуба, Стефимире, плейбеци на неясно как подбрани песни.

Разбирам да се направи такъв концерт с група, но това мероприятие в този си вид е пълен смях.

Става дума, че е хубава самата идея за подобни изпълнения. Чувал съм я на живо да пее същата песен + Just another day и други в пиано бар. Харесва ми как се справя. Не ми липсва Искра Радева точно :D, а самият коледен дух. Дори програмите на Пайнер от едно време в Приказките с евтините гирлянди. Макар и на плейбек. Имаше чар, бяха задружни. Те и на Драгана в телевизията заснемат на плейбек новогодишните точно, и в Гранд. Може би не бива да се тъжи по старото, но се надявам, че тази година ще има и коледен онлайн концерт Глория, нещо такова беше загатнала. И сигурно ще е на живо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не може просто Глория да е щаствилва, че нейна идолка лично я е поканила на такова събитие? 

Това, че е голяма българска зведа, не я прави по-малко човек. Както много тук биха се радвали, ако Глория ги покани на такова свое събите, така и Глория се радва, че Драгана я е поканила. Май просто не можем да търпим да гледаме една жена как споделя щастието си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Illyria каза:

А защо не може просто Глория да е щаствилва, че нейна идолка лично я е поканила на такова събитие? 

Това, че е голяма българска зведа, не я прави по-малко човек. Както много тук биха се радвали, ако Глория ги покани на такова свое събите, така и Глория се радва, че Драгана я е поканила. Май просто не можем да търпим да гледаме една жена как споделя щастието си.

Защото след 27 години кариера, 10 от които си била звезда номер 1 в жанра си, не може да припадаш като ученичка по този начин. Трябва да се държиш като абсолютно равна, за да те приемат насериозно. И като цяло Драгана не е нито по-красива, нито по-пееща от Глория. Да, по-известна и успяла е, но Глория трябва да се държи с повече достойнство. Лично мнение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен тази Глория няма нищо общо с предишната звезда. Тази сегашната е една комплексирана и нещастна развалина. Направо е жалка. Така, че е нормално една обикновена и бедна трактористка от народа да се радва на цялото това внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , GSA каза:

На мен идеята за подобни плейбек седянки за Коледа и Нова Година, които Драгана и Лепа Брена организират, ми харесва, само да не беше тотален плейбек и припяване отгоре; което е нормата при тях от 30 години. 
Ми да вземат една банда и да засвирят на живо - едно и също, само различни тоалети и физиономии.

Евала на Глория, че са я поканили и т.н., но Рени например е всяка година там и не мисля, че е кой знае какво постижение. Сподели си 2-3 поста и сторита в инстаграм - ок. Ама то са плеяди, величаене до безбожие от страна на Глория и наистина идва в повече. Дори се и излага, че уж е голяма звезда, а се подлага до такава степен на Драгана, сестра и, леля и, и някакви новоизгряли певачки, за които никой не е чувал в България. 
Язък, че е една от най-големите ни поп-фолк звезди - никаква гордост не показа. 

Рени се държи много по-тежко от нея. Не само в пряк смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално Глория да е ентусиазирана заради тази покана и изява там. Пазарът им е 3 пъти по-голям от нашия. ДМ сат се гледа във всички балкански страни.

Рени ако ще всяка седмица да е там. За Глория си е събитие, а и за сръбската публика, дето им е втръснало от обичайните лели ще бъде, доста я харесват сърбите. Не виждам какъв е проблемът, че качва снимки.

Иначе не знам с такива ли изцепки Рени тежи?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се беше запознала с нейната фенка Мина Костич и да ѝ забие един шамар, че и тя е била в същия ден. :D

Леле, сложили са под този клип името на един от най-големите им композитори, че той е създал песента.... :mf_surrender:

Composer: Aleksandar Radulovic Futa

Ама и Ленко Драганов явно го боли фара... егати подигравката. Аз ако бях, щях да заведа дело.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

И какво сега? Гюра изорала ли е Драганините ниви?

Разбира се, все пак е дипломиран „Механизатор в растениевъдството“!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак си не приляга да се подиграваме за завършеното образование на хора, които само това са имали възможност (при това дали и са имали!) на времето си. Механизатор в растениевъдството съвсем не е елементарно обучение, а още по-малко през 80-те през соца и по време на бум и силна нужда от тази специалност.

 

Не виждам каква полза имаме, като принизяваме хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Illyria каза:

Някак си не приляга да се подиграваме за завършеното образование на хора, които само това са имали възможност (при това дали и са имали!) на времето си. Механизатор в растениевъдството съвсем не е елементарно обучение, а още по-малко през 80-те през соца и по време на бум и силна нужда от тази специалност.

 

Не виждам каква полза имаме, като принизяваме хората.

Ти го приемаш като принизяване. Аз попитах дали Гюра е изпълнила това, за което е наета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

Къде пък усети подигравка. Написах му го съвсем в тона на въпроса му.

Ама пък фактът, че е отговорил на него, а не на теб, е доста показателен къде се е целил. 🤣

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко време мина от последния албум? 2 години? 

Време е за нов , слуша ми се попфолк 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Mr. Greshen каза:

На мен съвсем серизно ми се прислуша нещо като Убиваш ме на място / Криле / Добре дошла скитнице.

Мисля, че си единствен в това отношение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.11.2021 г. от 19:11, Illyria каза:

Някак си не приляга да се подиграваме за завършеното образование на хора, които само това са имали възможност (при това дали и са имали!) на времето си. Механизатор в растениевъдството съвсем не е елементарно обучение, а още по-малко през 80-те през соца и по време на бум и силна нужда от тази специалност.

 

Не виждам каква полза имаме, като принизяваме хората.

Напротив, не само не принизяваме когото и да било, дори сме по-скоро радостни че след дълги години търсене, Гюрга най-сетне е намерила професионална реализация по завършената професия! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Mr. Greshen каза:

На мен съвсем серизно ми се прислуша нещо като Убиваш ме на място / Криле / Добре дошла скитнице.

Дано пусне нещо до края на годината.

Сега като разбере, че няма да се слуша само по роднински задължително ще пусне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Тя не ви харесва в тоя форум, така че едва ли се информира от тук. :D

Тя освен доктор Емилова и Драгана друг да харесва? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2:25 - Тонката, Панчо, Рени, Пайнера... на една маса. На същата промоция и Венета Райкова, Жени Калканджиева... това кога може да се случи пак? Нивга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...